Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Kaip sios temos "uzvedeja" esu labai pamaloninta, kad tema pasirode aktuali 4u.gif
Pati kolei kas esu puikiai isisavinusi reglaniuka nuo virsaus. Nuo apacos kolkas brestu. Siaip reglanas nuo virsaus man kaip issigelbejimas, nes ziauriai nemegstu siuti savo mezginiu doh.gif

Va ataskaita:

Mano liemene a'la Eva Longoria interpretacija (nuo virsaus, tokia pat esu numezgus ir pupai, tik riuuuuzava)
user posted image

Sarafaniukas pupai, paaugus bus kaip tunika (tskantant isaugimo thumbup.gif ):
user posted image

Dukriaus megztuliukas is mano megiamiausios spalvos
user posted image

Is patirties galiu pasakyt, kad reglano, mezgamo nuo virsaus, didziulis privalumas yra tas, kad visada galima pailginti pati mezgini ar rankoves-tai ypac aktualu mamytems 4u.gif As jau ne viena megztukeli taip reanimavau thumbup.gif Aisku, antram vaikiukui gal reiks nuardyt doh.gif Arba tiesiog numegzt naujai, tas igi laaaaabai miela malionu wub.gif

QUOTE(rogue @ 2010 02 07, 08:35)
user posted image
gal galit patarti kai tas rankoves nusimegzti?



QUOTE(irmusiux @ 2010 02 08, 13:54)
Ir aš tokio noriu wub.gif  tik kaip numegzti, deja, neįsivaizduoju doh.gif

Mezgat ta pati reglana, tik ilgesne linija. Kai pasiekiat reikiamo ilgio rankove, jos akis uzdarot ir mezgat nugara/prieki.

Dabar toptelejo, kad tada, kai pasiekiat pazasti, platinat tik rankoves puseje, o priekio ir nugaros sekcijose akiu nebepridedinejate. Siaip aciu uz ideja, kaiptik ieskojau modeliuko liemenei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 11 vasario 2010 - 00:01
QUOTE(mamucis @ 2010 02 10, 23:57)
Gražūs mezginiai. Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2010 02 07, 08:35)


Vėl aš su klausimais ax.gif Patinka man ši liemenė wub.gif Bet kaip apykaklė mezgama? iškarto ar atskirai o paskui prisiūti? kiek maždaug reikėtų akių uždėti ir kaip paskirstyti ( M-L dydžiui maždaug)? Iš kokių siūliukų būtų geriau megzti? Nesu reglano gyvenime mezgusi, bet sakiau megziu ir ardysiu kol pavyks lotuliukas.gif Labai lauksiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmusiux: 13 vasario 2010 - 20:58
help.gif verysad.gif
Atsakyti
mano vienas is pirmu reglaniuku,tunika kriksto dukrai
user posted image
Atsakyti
mano pirmasisi reglanas dukrytei
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziviliuke_: 20 vasario 2010 - 18:17
Ziviliuke_, Ausruze - darbeliai nuostabūs

irmusiux - ankstesnėse temose būvo mezginio akių skaičiuoklės nuorodėlė, pasieškokit - su akių skaičiumi tikrai gerai pataria, o dėl siūlų - tai nežinau net ką ir pasiūlyti, kažką iš medvilnės gal...O kaklą megsčiau po to surinkus akis wink.gif tikiuos nors kiek pagelbėjau, mane ir tas megstukas - liemenė labai domina, norėčiau pabandyti ją, bet nežinau kokių siūlų reiktų...kokie tiktų...Jei ką sumąstytumėt pasidalinkit mintimis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutė: 20 vasario 2010 - 19:36
Pasirodysiu ir as su savo reglaniuku, megzta be siuliu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 02 20, 20:35)
Ziviliuke_, Ausruze - darbeliai nuostabūs

irmusiux - ankstesnėse temose būvo mezginio akių skaičiuoklės nuorodėlė, pasieškokit - su akių skaičiumi tikrai gerai pataria, o dėl siūlų - tai nežinau net ką ir pasiūlyti, kažką iš medvilnės gal...O kaklą megsčiau po to surinkus akis  wink.gif tikiuos nors kiek pagelbėjau, mane ir tas megstukas - liemenė labai domina, norėčiau pabandyti ją, bet nežinau kokių siūlų reiktų...kokie tiktų...Jei ką sumąstytumėt pasidalinkit mintimis  4u.gif


Labuka 4u.gif ir ačiuka 4u.gif
Grąžūs darbeliai, darbštuolytės wub.gif
Peržiūrėjau visą tą temą jau praeitą savaitę, bet man tos skaičiuoklės neatidaro verysad.gif todėl ir prašau patarimo. O gal kas turite tą skaičiuoklę? Nu labai užsidegiau išmokti megzti reglaną ax.gif vis ieškau info, bet sunkiai randu. Kažin, gal pas rusaites kąnors panašaus matėte? kaip rusiškai reglanas vadinasi? bandyčiau ieškoti. O siūliukus tai turiu pusvilnės, tokios šviesiai alyvinės, manau žiūrėsis gražiai, tik vat kaip nešiosis nežinau g.gif Na bet pabandysiu ir sužinosiu biggrin.gif kaklą irgi galvojau kad paskutinį megzti reikia. Dar reikia tų rombų raštą susirasti, nesu tokių mezgusi. Tikiuosi jau šią savaitę pradėti, kad galėčiau pavasarį puoštis.

A, dar prisiminiau, kurioje vietoje daryti siūlę? Megziu 2 virbalais. Aš tai galvoju kad iš nugaros pusės ties rankove g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmusiux: 21 vasario 2010 - 20:29
QUOTE(irmusiux @ 2010 02 21, 20:26)
*Peržiūrėjau visą tą temą jau praeitą savaitę, bet man tos skaičiuoklės neatidaro verysad.gif  todėl ir prašau patarimo. O gal kas turite tą skaičiuoklę?

**A, dar prisiminiau, kurioje vietoje daryti siūlę? Megziu 2 virbalais. Aš tai galvoju kad iš nugaros pusės ties rankove g.gif

* į až parašykit el pašto adresą persiųsiu mirksiukas.gif
**aš daryčiau gal ir nugaroj, bet megsiu su valu, be siūlės, man gražiau blush2.gif
eisiu ryt į platųjį internetą ieškot raštų g.gif turiu salotinius siuliukus, bandysiu iš jų, nors norėčiau melynos, jaučiu eisiu pirkt mėlynų ( kaip būna mėlyno vandenyno)
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 02 20, 19:42)
Pasirodysiu ir as su savo reglaniuku, megzta be siuliu  blush2.gif

user posted image


Graži liemenė, gaila be modeliuko, turėtų gražiai atrodyti.
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 02 21, 22:27)
Graži liemenė, gaila be modeliuko, turėtų gražiai atrodyti.


turiu ir ant modeliuko tongue.gif (nelabai kokybiska nuotrauka, bet matosi)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 21 vasario 2010 - 22:49