Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Aš vis brandinuos brandinuos megzt megztuką leliukui su reglaninėm rankovėm, nes man reglanas wub.gif bet vis kaip sakant neprisirpstu, bijau kad nusivilsiu bemegzdama 4u.gif jau ir nusipirkau virbalus su valu, nes skaičiau, kad su jais lengviau mezgas...
Atsakyti
QUOTE(kulwerstukas @ 2010 03 08, 18:10)
Aš vis brandinuos brandinuos megzt megztuką leliukui su reglaninėm rankovėm, nes man reglanas wub.gif  bet vis kaip sakant neprisirpstu, bijau kad nusivilsiu bemegzdama 4u.gif jau ir nusipirkau  virbalus su valu, nes skaičiau, kad su jais lengviau mezgas...

as mezgiau reglana nuo virsau ir nuo apacios - tai man labaiu patiko nuo apacios smile.gif nors abu kartus viskas is pirmo karto gavosi smile.gif tik vienas minusas mezgant nuo virsaus kad nemokejau apykakles tai isimti kad priekis nesigarbanotu. o kai mezgiau nuo apacios - tai toks "lankelis" labai graziai gavosi tongue.gif
Atsakyti
Ir as ilgai kaupiausi. smile.gif Perskaiciau visa tema, viska i worda saugojau. Kol prisiruosiau. ax.gif Dabar jau zinau, kad kitaip nebemegsiu. Pabandziau nuo virsaus, man puikiausiai pavyko ir net nenoriu bandyti nuo apacios. Ir jau zinau, kad ir seseris ismokinsiu ir draugei parodysiu, nes man laaabai patiko. Dabar jau mezgu antra megztuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 03 09, 17:31)
Dabar jau zinau, kad kitaip nebemegsiu. Pabandziau nuo virsaus, man puikiausiai pavyko ir net nenoriu bandyti nuo apacios.

100 % pritariu kad reglanas "veza"... vat ir as nebenoriu istatiniu rankoviu megsti... Savau ir dukryte megstinius baigiau, dabar rezgu minti kad ir MB pamaloninti
Atsakyti
Pradejau ir as siandien reglana megzti,nuo virsaus.Viskas lyg ir gerai gaunasi,bet man nepatinka ta reglano linija,toks kiaurarastis gaunasi kur pridedu akis.Kaip jus uzmetinejate akis?Gal as ka ne taip darau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 03 09, 16:31)
Ir as ilgai kaupiausi. smile.gif  Perskaiciau visa tema, viska i worda saugojau. Kol prisiruosiau.  ax.gif Dabar jau zinau, kad kitaip nebemegsiu. Pabandziau nuo virsaus, man puikiausiai pavyko ir net nenoriu bandyti nuo apacios. Ir jau zinau, kad ir seseris ismokinsiu ir draugei parodysiu, nes man laaabai patiko. Dabar jau mezgu antra megztuka  blush2.gif


o tu pabandyk biggrin.gif , žinok patiks mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 03 09, 19:15)
Pradejau ir as siandien reglana megzti,nuo virsaus.Viskas lyg ir gerai gaunasi,bet man nepatinka ta reglano linija,toks kiaurarastis gaunasi kur pridedu akis.Kaip jus uzmetinejate akis?Gal as ka ne taip darau?  g.gif

Kadangi ir aš, kaip aiwita, skaitydama bandžiau išsisaugoti, kas atrodė svarbu, tai pacituosiu jau net nežinau kurią forumietę:

"pridedant akis skylutės gaunas, jei pridedi kaip užmetimą. pridedant persuktą užmetimą, skylutė nesigaus. pridejimo pricipas toks pats kaip,. kad tu pridetum tiesiog papildoma aki is gerosios puses, be jokiu uzmetimu. prie reglano eilutes is vienos ir is kitos puses. galimas dar vienas budas, jis labai tvarkingain ir idomiai atrodo, kai reglano eilutei paliekama viena geroji akis ir prie jos is abieju pusiu priededama po aki."

Tiesą pasakius, labai aišku nepasidarė, tai pasiėmiau seną mezgimo knygą (deja kompe nieko panašaus neturiu, tad parodyti nepavyks) ir ten radau kelis akių uždėjimo būdus - pamėginau vieną, kitą ir tapo aišku, kaip tų skylučių išvengti. 4u.gif
Atsakyti
Dekui _Smalsutė_, tai cia tas kitas variantas gal is vienos ismegzti tris akis? unsure.gif O ta pirmaja varianta supratau,su ta persukta akim,aciu 4u.gif
Atsakyti
As pridejinejau akis taip kaip kad uzdedu akis mezginio pradzioje.
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 03 09, 16:31)
Ir as ilgai kaupiausi. smile.gif  Perskaiciau visa tema, viska i worda saugojau. Kol prisiruosiau.  ax.gif Dabar jau zinau, kad kitaip nebemegsiu. Pabandziau nuo virsaus, man puikiausiai pavyko ir net nenoriu bandyti nuo apacios. Ir jau zinau, kad ir seseris ismokinsiu ir draugei parodysiu, nes man laaabai patiko. Dabar jau mezgu antra megztuka  blush2.gif

ir man lkabai labai gražu,bet nu niekiap aš nesusidraugauju su juo,mistika man kažkokia doh.gif
Atsakyti
Pradėjau ir aš savo pirmąjį reglaną, nuo apačios, priekis jau į pabaigą, atrodo gražiai, kolkas g.gif Matysiu kai viską baigsiu ir susiųsiu rolleyes.gif O kitą kartą bandysiu nuo viršaus, be siūlių kad būtų bigsmile.gif
Atsakyti
Zaviuosi labai reglano rankovemis ir noriu pabandyti megzti, bet man cia labai atrodo sudetinga. Bandau megzti nuo apacios, pradejau nugara, bet iki pazastu dar nedaejau. Kaip suprantu reikia visas dalis numegzti iki pazastu, o paskui viska kartu, bet man neaisku su rankovem. Jeigu as noriu trumpu rankoviu, tai ir jas atskirai turiu nusimegzti, ar cia kartu kai viska megziu? Ar as cia visiskai i lankas, zodziu doh.gif
Atsakyti