Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

[quote=Živile60,2010 11 22, 23:14]
Gal galima sio megztuko aprasyma gauti 4u.gif
Aprašymo neturiu, mezgiau pagal nuotrauką. Pas rusaites netgi visa temukė http://club.osinka.ru/topic-85866 šiam megztukui skirta, bet net ten aprašymo niekas neturi. Priekiui 120 akių, virbalai Nr.3. Mano vaikinukas 182 cm. Jei mokate pynes megzti, tai visai nieko sudėtingo mirksiukas.gif kryžiuoji akutes ir pirmyn. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lillit @ 2010 11 16, 13:16)
QUOTE(K_margo @ 2010 11 15, 12:41)

Gražu 4u.gif
Megzta mašina?


Aciu, mezgiau rankomis
Atsakyti
[quote=aelitka,2010 11 23, 09:24]
[quote=Živile60,2010 11 22, 23:14]
Gal galima sio megztuko aprasyma gauti 4u.gif
Aprašymo neturiu, mezgiau pagal nuotrauką. Pas rusaites netgi visa temukė http://club.osinka.ru/topic-85866 šiam megztukui skirta, bet net ten aprašymo niekas neturi. Priekiui 120 akių, virbalai Nr.3. Mano vaikinukas 182 cm. Jei mokate pynes megzti, tai visai nieko sudėtingo mirksiukas.gif kryžiuoji akutes ir pirmyn. smile.gif
[/quote]

Aciu 4u.gif , bandysiu
Atsakyti
QUOTE(agnelec @ 2010 02 22, 00:28)
nepykit mergaites,kad idejau pavyzdeli(ne megztinis ir ne salikas,bet visgi vyrui) biggrin.gif man labai patiko ideja,norejau ir su jumis pasidalinti gathering.gif juk visai linksma dovanele vyrui gali buti thumbup.gif

user posted image


pagaliau radau to ko ieškojau - kaledinės dovanos brangiajam hihihi.gif meksiu išsijuosus karsta.gif
Atsakyti

Aš megsiu raudoną, o į kaklą dėsiu gumytę, tokią kaip siūlas, gal tada laikys g.gif

Merginos, duosiu patarima, neimezginekit jokiu gumuciu, net kaklo stangraus nedarykit, vyram nepatinka del to kad spaudzia adomo obuoli ir jiem nesmagu, buna net pykina, manajam taip buna todel mezgu tik laisva kakla, arba auksto nedarau.
Atsakyti
user posted image
Numezgiau vyrui darbinę liemenę iš 100 proc. vilnonių siūlų. Patys siūlai yra margi todėl gavosi toks juostuotas.
Atsakyti
Mano kalėdinė dovana uošviui ax.gif Jis čia neužsuka, tad ramiai galiu pasirodyti 4u.gif Siūlai 100% vilna, rusiška iš maximos, labai galiuosi, kad kai buvo daugiau nenusipirkau, nes siūlas fantastiškas doh.gif
user posted image
Atsakyti
cordi-fantastiska bigsmile.gif ..''guli kaip nulietas'' thumbup.gif ...ir rankovytes''istatytos'' kaip graziai blush2.gif ....ech-baltai pavydziu,nes pati jauciu niekad nesirysiu tokiu rankoviu megst biggrin.gif ...super darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 30, 19:00)
cordi-fantastiska bigsmile.gif ..''guli kaip nulietas'' thumbup.gif ...ir rankovytes''istatytos''  kaip graziai blush2.gif ....ech-baltai pavydziu,nes pati jauciu niekad nesirysiu tokiu rankoviu megst biggrin.gif ...super darbelis thumbup.gif

Tikli, ačiū labai už pagyrimus blush2.gif čia modeliu sutiko vyras pabūt, bet uošvis maždaug tokio pat sudėjimo, turėtų tikt jam irgi cool.gif Rankovės tai juk pačios paprasčiausios statytos, pats lengviausias variantas rankovių mezgimo apskritai biggrin.gif (Jei kada kils problemų tokias mezgant, parašyk į až, mielai pakonsultuosiu wink.gif )
Atsakyti
Cordi labai dailus megztukas ir rastelis thumbup.gif
Atsakyti
Cordi, fantastinė dovana.
Papildyta:
Aelitka, labai stilingas, labai jaunatviškas megztukas sūnui.
Atsakyti
laba,
gal galite padėti... brolis užsigeidė tokios kepurės.. Gal žinote koks tai raštas ir kaip tokią kepurę numegzti? ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti