Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

QUOTE(asta30a @ 2010 10 28, 12:23)
kitame pokalbiu forume ji buvo idejusi stai tokia nuorodele wink.gif

http://club.osinka.r...1219510#1219510


taip butent is cia ir mokiausi pynes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 10 27, 21:39)
Gumute as bandziau naudoti, bet man is dalies pasiteisino tik vaikiskam salikiukui uzmaunamam per galva (a la golfo apykakle), nes jis is margu sviesiu siuliuku buvo. O vyriskam megztiniui norejau rankogalius ir kakla padaryt, tai teko ardyt, nes ant tamsiai melyno siulo labai negraziai ziurejosi, per daug issiskiria spalva. O ir to tamprumo pernelyg nepastebejau kad priduotu unsure.gif


pabandykit atnareles apmesti dvigubu siulu, as taip dariau vyriskam megztiniui, tai lyg ir nesitampo tiek, nors gal daug nuo siulu priklauso.dabar turiu 100 % rusiska vilna, tai bijau, kad nei dvigubas siulas nei gumyte nepades, kazkokie skystoki tie siulai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 10 28, 12:26)
taip butent is cia ir mokiausi pynes  smile.gif


Tai dabar supratau, kad nerti visai nemoku doh.gif
Atsakyti
Graziu megztuku vyriskiams primezgusios thumbup.gif O ilamkos nertinis tai isvis tobulas thumbup.gif
O cia maniskis variantas Lusasitos megztiniui i kompanija mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu kokie gražūs megztukai,Liniuka Lusasita thumbup.gif .Gal galėtumėt paaiškint kaip pataikyt gerą kapišoną numegst blush2.gif .Mano 17-metis sūnus tokio megztinio užsimanė.Prašau pagalbos help.gif .
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2010 10 31, 20:57)
Nu kokie gražūs megztukai,Liniuka Lusasita thumbup.gif  .Gal galėtumėt paaiškint kaip pataikyt gerą kapišoną numegst blush2.gif .Mano 17-metis sūnus tokio megztinio užsimanė.Prašau pagalbos help.gif .



aciu mirksiukas.gif
gal tas 17metis turi koki nesiojama bliuzona su kapisonu g.gif as mezgiau megztini, pagal kita jo nesiojama, o kapisona, pagal pries tai megzta megztini su kapisonu smile.gif

o siaip galim ismatuot nuo peties per galva iki kito peties, kad zinotumet kokio aukscio daryt .
Atsakyti
Ačiū už patarimą aciuks.gif ,belieka tik siūliukus nusipirkt ir kibt į darbą.
Atsakyti
daug modeliuku cia
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2010 02 14, 15:04)
user posted image
esu macius darbstuolej  g.gif

Jau porą metų varvinu seilę į šitą megztinį. Mergaitės, gal turit kas aprašymą ar nuorodą kokią? 4u.gif Norėčiau Kalėdoms kaip dovaną įteikti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lillit @ 2010 11 10, 12:13)
Jau porą metų varvinu seilę į šitą megztinį. Mergaitės, gal turit kas aprašymą ar nuorodą kokią? 4u.gif  Norėčiau Kalėdoms kaip dovaną įteikti  bigsmile.gif


Mergyt... nepatingek temutes paskaitinet mirksiukas.gif
paciame pirmajame puslapyje yra nuorodele, kurioje ir yra sis megztukas 4u.gif

http://smg.photobuck...abrina/?start=0

gero mezgimo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 26, 19:14)
Dontstop, negaliu patikėti  bigsmile.gif  kaip tik susiruošiau šitą gražuolį megzti thumbup.gif  gal gali pasidalinti paslaptimis - vidurinei pynei ėmei atskirą siūlą ar tuo pačiu mezgei? lyg ir papūsta pynė  g.gif



Ačiū, ir kitoms mamos ačiū už gerą įvertinimą 4u.gif
Neėmiau atskiro siūlo, patingėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2010 02 14, 15:04)
user posted image
esu macius darbstuolej  g.gif


Šitą esu mezgus vyrui kai tik žurnaliukas išspausdino šį modelį. smile.gif
Atsakyti