Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

Dontstop, negaliu patikėti bigsmile.gif kaip tik susiruošiau šitą gražuolį megzti thumbup.gif gal gali pasidalinti paslaptimis - vidurinei pynei ėmei atskirą siūlą ar tuo pačiu mezgei? lyg ir papūsta pynė g.gif

Lusasita, labai dailu.
Atsakyti
Mano nertas vyriskas megstukas
user posted image
Atsakyti
nertas?! wow
Didziausia pagarba uz tokia kantrybe.
PS. ir labai grazus
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 24, 16:28)
Mano versija


QUOTE(Lusasita @ 2010 10 26, 15:46)




QUOTE(ilamka @ 2010 10 27, 13:27)
Mano nertas vyriskas megstukas


saunuoles moterytes 4u.gif
nuostabus darbukai... ir kokia kantrybe wub.gif wub.gif

nusprendziau ir as savajai palepinti megztuku ax.gif

nugara, kaip ir numezgusi buvau... bet teko isardyt - per siaura doh.gif
pradedu is naujo, kol dar entuziazmas neisbleso lotuliukas.gif

user posted image
Papildyta:
Beje, merginos... gal kuriai teko naudoti spec. gumele mezgant apykakle ? ax.gif esu maciusi tokiu i spules suvyniotu gumyciu, tipo i mezgus i mezgini - neissitampo g.gif ar kuri nors naudojot jas ? ar pasiteisino ? rolleyes.gif
Atsakyti
Gražu, bet kiek kantrybės reikia, pakanka vaikišką megztuką numegzti ir tai pabosta
Atsakyti
dontstop, Lusasita, ilamka, labai šaunūs megztiniai. Ir aš pagaliau per 10 bendro gyvenimo metų numezgiau megztinį MB. Ale sužavėtas nebuvo, tai rankovės per ilgos, tai kaklas kažkos ne toks, kokį įsivaizdavo doh.gif Daugiau aš jam gyvenime nebemegsiu. Atsiprašau už foto kokybę, kažko fotikas blūdinėja
user posted image
Atsakyti
Respect'as visom mezgejom, rodziusiom cia savo darbus, bet jau ypac nerto megztuko autorei, nemaniau, kad galima taip lygiai ir dailiai megztinius nert.

Gumute as bandziau naudoti, bet man is dalies pasiteisino tik vaikiskam salikiukui uzmaunamam per galva (a la golfo apykakle), nes jis is margu sviesiu siuliuku buvo. O vyriskam megztiniui norejau rankogalius ir kakla padaryt, tai teko ardyt, nes ant tamsiai melyno siulo labai negraziai ziurejosi, per daug issiskiria spalva. O ir to tamprumo pernelyg nepastebejau kad priduotu unsure.gif

asta30a, kaip apykakle ketinat vyriskam pilkuciui daryt? surinkt akis ar prisiut? megzti ant 5 virbalu ar su valu? ir kaip gale nuleisti kad krastas nei per siauras, nei per laisvas nepasidarytu? As jau baigineju toki pati, bet strigau prie kaklo, nes dar gyvenime nera graziai gavesi doh.gif laukiu ikvepimo ir bandau vis ko nors isklaust patarimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jo-ma-Jo: 27 spalio 2010 - 20:45
QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 10 27, 20:39)
asta30a, kaip apykakle ketinat vyriskam pilkuciui daryt? surinkt akis ar prisiut? megzti ant 5 virbalu ar su valu?  ir kaip gale nuleisti kad krastas nei per siauras, nei per laisvas nepasidarytu? As jau baigineju toki pati, bet strigau prie kaklo, nes dar gyvenime nera graziai gavesi  doh.gif  laukiu ikvepimo ir bandau vis ko nors isklaust patarimu smile.gif


tikrai ne su valu schmoll.gif nekenciu jo doh.gif

megsiu atskirai ir po to prisiusiu... atskirai megsiu del to, kad butent dasiutas, mano manymu ilgiau turetu tvirtesnis issilaikyti g.gif ...
siaip... irgi pergyvenu.. nesu dar su staciu kaklu nieko mezgusi... kazi kaip iseis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 10 27, 14:27)
Mano nertas vyriskas megstukas
user posted image

NUOSTABU, KRUOPŠTU, LABAI LABAI wub.gif . Ir šiaip esu jūsų darbais , jų kruopštumu sužavėta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2010 10 28, 07:49)
NUOSTABU, KRUOPŠTU, LABAI LABAI wub.gif . Ir šiaip esu jūsų darbais , jų kruopštumu sužavėta smile.gif


Ačiū labai,man malonu blush2.gif
Atsakyti
O, ilamka, vis noriu paklaust, gal kokią nuorodą turi, kaip reik nerti pynes?
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 10 28, 11:18)
O, ilamka, vis noriu paklaust, gal kokią nuorodą turi, kaip reik nerti pynes?


kitame pokalbiu forume ji buvo idejusi stai tokia nuorodele wink.gif

http://club.osinka.r...1219510#1219510
Atsakyti