Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

Kokių puikių vyriškų mezginių prikūrusios, merginos. thumbup.gif
Atsakyti
aš saviškiui numezgiau tokį:

user posted image

mezgiau iš "Vernito" 100 proc. vilnos ir visai nesu patenkinta. akivaizdu, kad reikėjo storesnių siūlų, bet anyta nupirko, kad MB apmegzčiau, tai neturėjau kitos išeities.
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 09 03, 10:13)
aš saviškiui numezgiau tokį:

user posted image

mezgiau iš "Vernito" 100 proc. vilnos ir visai nesu patenkinta. akivaizdu, kad reikėjo storesnių siūlų, bet anyta nupirko, kad MB apmegzčiau, tai neturėjau kitos išeities.

Sumanymas megztinio gražus biggrin.gif , bet reikėjo plonesnius virbalus paimt. Arba pačiai siūlus pirkt, o gudri anyta tegul pati ir mezga iš savo nupirktų siūlų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(agnelec @ 2010 02 21, 23:28)
nepykit mergaites,kad idejau pavyzdeli(ne megztinis ir ne salikas,bet visgi vyrui) biggrin.gif man labai patiko ideja,norejau ir su jumis pasidalinti gathering.gif juk visai linksma dovanele vyrui gali buti thumbup.gif

user posted image



Sveikos mergaites,

ieskau shemutes, nes vyrui reikai siltu apatiniu kelniu zvejybai. Sitas pavyzdelis beveik man i tema.(aisku be to maisiuko lotuliukas.gif ) gal kas zinot kur galima apatiniu kelniu shemuciu rasti - svarbviausia yra islaidymas.

aciukas
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 09 03, 10:13)
aš saviškiui numezgiau tokį:

mezgiau iš "Vernito" 100 proc. vilnos ir visai nesu patenkinta. akivaizdu, kad reikėjo storesnių siūlų, bet anyta nupirko, kad MB apmegzčiau, tai neturėjau kitos išeities.


Dzine, paziurek i viska filosofiskai- kartais reikia ir plonesniu megztiniu. Storesni veliau numegsi. wink.gif
Atsakyti
O kokiais siūlais mezgat vyriškus megztinius? Norisi , kad nebūtų plonas, žiemai. Būtų gerai , kad ir nesitampytų smarkiai, nes žinau saviškio nesugebėjimą saugoti rūbų... doh.gif Paskui būna labai gaila įdėto darbo. doh.gif
Atsakyti
[quote=Džinė79,2010 09 03, 10:13]
aš saviškiui numezgiau tokį:

Labai gražus raščiukas!
Vat įdomu, kiek laiko užtrunka tokį darbą nunarpliot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 09 03, 20:46)
O kokiais siūlais mezgat vyriškus megztinius? Norisi , kad nebūtų plonas, žiemai. Būtų gerai , kad ir nesitampytų smarkiai, nes žinau saviškio nesugebėjimą saugoti rūbų...  doh.gif Paskui būna labai gaila įdėto darbo.  doh.gif

todėl kad nesaugo rūbų aš savajam ir nemezgu tegul geriau nueina i turguj nusiperka masinės gamybos bent jau negaila kai po pirmo užsidėjimo kaklą ištampo aš siulus išpešioja, kita priežastis dar ir ta kad jis nevertina vienetiniu rūbų taip kaip norėčiau kad vertintų, sako " koks skirtumas keli su vienodais vaikšto megztiniais svarbiausia kad patogu" doh.gif o dar viena priežastis sako" tai kad siulai brangiau kainuos nei gatavas" ir pan. todėl kol kas mano rankų darbo rūbais mano vyras nesipuošia nu ir tegul man daugiau lieka laiko dėl savęs pamegzti tongue.gif
Atsakyti
O as neatsargiai leptelejau, kad numegziu vienodus ir vyrui ir sunui, tai mazasis jau po trupiti mane pjauna...
Siaip mezgu dazniausiai is pusvilnes, nes toki lengviau priziuret. Buvo uzsisakes slidinejimui po kombinezonu kad tilptu, tai mezgiau is lonytes vilneles.
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 09 03, 20:10)
Dzine, paziurek i viska filosofiskai- kartais reikia ir plonesniu megztiniu. Storesni veliau numegsi. wink.gif


doh.gif ta ir bėda, kad iš pradžių griežtai protestavęs, kad jam nereikia jokio megztinio, MB apsirengė gatavą ir ėmė svarstyti, kad galėčiau jam dar porą numegzti, tik storesnių ir t.t. doh.gif doh.gif


o numezgiau per kokias 3 savaites ax.gif
Atsakyti
Maniškis dažnai pakalba, kad galėčiau ne tik sau ir dukrai megzti, bet ir jam megztinuką ar kojines sunarplioti. Taigi ir noriu dėl to palepinti jį. Tik kiek laiko bus gražus tas megztinukas tai nežinau.... doh.gif Kaklai visų ir pirktinių išsitampo , nes nusirengti žmoniškai tikrai nemoka... doh.gif Gal reiks kaip Ligvita sako pusvilnės siūliukų papirkti. g.gif
Atsakyti
O gal kokių šiltesnių kepurių schemučių turite dideliems vyrams?
Bandžiau ieškoti kepuryčių temutėj, bet akys nuo gausybės susisuko blink.gif ir vaikiškus tik ir temačiau doh.gif
Atsakyti