Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams


Camellija, puikus megztukas! Labai kruopštus darbas thumbup.gif Gal turit schemute?
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 12 29, 15:53)
As daryciau statytas ar paprastai nuleistas.Placiapeciui puikiai tiks mirksiukas.gif

Ačiū, bandau taip ir daryt 4u.gif
Atsakyti
Nerto megztuko kūrėjai linkėjimai 4u.gif
sunku ir patikėt, kad tai nertas daikčiukas ax.gif
labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artist_e: 30 gruodžio 2010 - 12:01
QUOTE(sunnyday @ 2010 12 02, 11:54)
Cia mano naujausias mezginys brangiajam.
user posted image


man šitas raštelis superinis, tipiškas vyriškas ir labai lengvai mezgasi. parodau liemenę mažam vyrukui megztą tokiu raštu

user posted image

Atsakyti
QUOTE(eglekaz @ 2010 12 29, 15:03)
Camellija, puikus megztukas! Labai kruopštus darbas  thumbup.gif  Gal turit schemute?


kadangi visai neseniai baigiau toki megztuka, tik maniskis buvo su uztrauktuku user posted image tai schemas turiu

user posted imageuser posted image user posted image user posted image

Kad nebutu kiaurarascio skyluciu, vietoj uzmetio ismegzt aki is tarpo mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu Lusasita!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 30, 12:40)
kadangi visai neseniai baigiau toki megztuka, tik maniskis buvo su uztrauktuku ....
Kad nebutu kiaurarascio skyluciu, vietoj uzmetio ismegzt aki is tarpo  mirksiukas.gif

Fainas megztinis thumbup.gif
O kokie siulai? Svarbiausia gramai ir metrazas? Nes as pastoviai per mazai nusiperku, o paskui ieskau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 30 gruodžio 2010 - 21:40
QUOTE(JulijaR @ 2010 12 29, 11:18)
Labai grazu.Man net keista,kad nertas megztinis,o atrodo toks lengvas,purus ir graziai krenta.Zodziu  thumbup.gif
Beje is kokiu siulu nertas?


Aciu,jis ir yra lengvas ir minkstas,nertas 70% merinos vilna 30% akrilas BBB firmos
Papildyta:
QUOTE(artist_e @ 2010 12 30, 13:01)
Nerto megztuko kūrėjai linkėjimai  4u.gif
sunku ir patikėt, kad tai nertas daikčiukas  ax.gif
labai patiko.



Labai didelis jums dekui 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image
darbelis vyrui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 30, 14:40)
kadangi visai neseniai baigiau toki megztuka, tik maniskis buvo su uztrauktuku user posted image tai schemas turiu

user posted imageuser posted image user posted image user posted image

Kad nebutu kiaurarascio skyluciu, vietoj uzmetio ismegzt aki is tarpo  mirksiukas.gif




labai labai grazu
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 12 30, 13:40)
[url=http://radikal.ru/F/s60.radikal.ru/i169/0904/29/c0041a4d56fd.jpg.html]user posted image[/url

Stojam ir mes į šio megztinio gerbėjų gretas ax.gif Vyras išsirinko šį modelį, tad vakar jau pradėjau jį megzti smile.gif Tik spalva mūsiškio tamsiai tamsiai violetinė beveik mėlyna, įdomu kaip atrodys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 04 sausio 2011 - 08:44
QUOTE(cordi @ 2010 11 30, 19:23)
Mano kalėdinė dovana uošviui  ax.gif  Jis čia neužsuka, tad ramiai galiu pasirodyti  4u.gif Siūlai 100% vilna, rusiška iš maximos, labai  galiuosi, kad kai buvo daugiau nenusipirkau, nes siūlas fantastiškas doh.gif
user posted image


labai patiko rastas, gal butu galima pasidalinti?
Atsakyti