Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

QUOTE(simisimi84 @ 2010 12 01, 00:18)
laba,
gal galite padėti... brolis užsigeidė tokios kepurės.. Gal žinote koks tai raštas ir /03/a4117c41ab11.jpg[/img][/url]

jei gerai ižiūriu tai čia koriuko raštas (evos liemenė juo megzta)
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2010 11 29, 19:12)
user posted image
Numezgiau vyrui darbinę liemenę iš 100 proc. vilnonių siūlų. Patys siūlai yra margi todėl gavosi toks juostuotas.


Labai dailiai spalvos sugule thumbup.gif O apacia iki pazastu megzta ratu ar susiuta is dvieju daliu? Noriu suknios, bet tokio storumo juostom, kaip sitoj liemenej.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 12 01, 00:47)
jei gerai ižiūriu tai čia koriuko raštas (evos liemenė juo megzta)



jei nelabai apsunkinčiau, kur tos liemenės ieškoti? gal nuorodą galima būtų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2010 11 29, 19:12)
Numezgiau vyrui darbinę liemenę iš 100 proc. vilnonių siūlų. Patys siūlai yra margi todėl gavosi toks juostuotas.

labai dailiai spalviškai pereina siūlas thumbup.gif Kokie siulai???

QUOTE(cordi @ 2010 11 30, 17:23)
Mano kalėdinė dovana uošviui  ax.gif  Jis čia neužsuka, tad ramiai galiu pasirodyti  4u.gif Siūlai 100% vilna, rusiška iš maximos, labai  galiuosi, kad kai buvo daugiau nenusipirkau, nes siūlas fantastiškas doh.gif

first.gif labai dailiai, krupščiai numegztas, visas ir ypač kaklas ir dar su užtrauktukų, nerealu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pavydas ima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 12 01, 09:39)
jei nelabai apsunkinčiau, kur tos liemenės ieškoti? gal nuorodą galima būtų?  4u.gif

Man rodos, kad ten tikrai koriuko raštas. Kažkada mezgiau Longorijos liemenę šiuo raštu pagal šitą schemą 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal galėtumėt kuri įdėti schemutę, kaip atverčiamą apykaklę vyriškam megztiniui megzti. Niekur nerandu, nors užsimušk smile.gif Nesuprantu kaip čia įdėti paveikslėlį? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 01, 11:43)
Man rodos, kad ten tikrai koriuko raštas. Kažkada mezgiau Longorijos liemenę šiuo raštu pagal šitą schemą  4u.gif
user posted image

oi, labai ačiū 4u.gif bet šis raštas toks skylėtas ale gaunasi? o tai žieminė kepurė ir tokia pat bus? gal kažkoks tankesnis turėtų būti? ar tiesiog siūlai storesni turi būti?
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 12 01, 13:16)
oi, labai ačiū  4u.gif  bet šis raštas toks skylėtas ale gaunasi? o tai žieminė kepurė ir tokia pat bus? gal kažkoks tankesnis turėtų būti? ar tiesiog siūlai storesni turi būti?

Oi nea, jis gaunasi ne skylėtas, o dvigubas toks. Mezgiau gryna vilna, tai ta liemenė šilta kaip kailiniai koki 4u.gif Tik aš mezgiau pagal tą viršutinę schemą, o ne tą apačioj siūlomą platesnį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man_patinka_lietus: 01 gruodžio 2010 - 13:15
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 01, 14:13)
Oi nea, jis gaunasi ne skylėtas, o dvigubas toks. Mezgiau gryna vilna, tai ta liemenė šilta kaip kailiniai koki  4u.gif Tik aš mezgiau pagal tą viršutinę schemą, o ne tą apačioj siūlomą platesnį


labai ačiū 4u.gif pasibandysiu, žiūrėsiu kaip gausis bigsmile.gif
dar toks klausimas... jūs čia vis vien labiau žinančios. Kepurę kaip geriau megzti? apvaliu mezgimu? bet konkrečiai su šiuo raštu, kaip supratau, reikia megzti ir tada susiūti? ar čia jau grybauju?

Atsakyti
Cia mano naujausias mezginys brangiajam.
user posted image
Atsakyti
sunnyday: labai daili liemene! O rasciukas, kad ir paprastas, bet tikrai neprastai ziurisi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2010 12 02, 10:54)
Cia mano naujausias mezginys brangiajam.

Labai dailiai numegzta liemene thumbup.gif
Atsakyti