Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat 500

Sveiki,

Noreciau paklausti gal kas vairuojate sia stilinga masintyte?kokie atsiliepimai?
Zinau,kad ji ne visiems patinka,bet man atrodo,kad ji puikiai tiktu vazinejimui mieste ir siaip pagal aprasyma 100km "valgo" maziau nei 4l dyzelio ir labai mazai tersia gamta thumbup.gif
Bet idomu kokia reali situacija g.gif

user posted image
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
as turiu viena toki, kaip sioje foto:
user posted image

maniskis 500-tukas 1.4l benzas, 100 arkliuku, traukia kaip geras zveriukas, nes mazas ir lengvas. labai esu juo patenkinta, tuoj bus metai kaip turiu, o darbe zmones tebeklausineja 'kaip tavo auto laikosi'. Per ledus ir sniegus i garaza pastaciau, nevazinejau, tai darbe didziausias susirupinimas kilo kur mano automobiliukas dingo biggrin.gif o kur dar parkinge zmones prieina ir sako 'man patinka tavo auto'. vienzo tiek, man tiek aplinkiniam mano mazasis fiatukas teikia kruvas teigiamu emociju.
labai mielas akiai interjeras, pusiau odos salonas, isores spalvos detale ant paneles 'funky', spidometras+tachometras i viena sumontuoti, labai graziai ir idomiai atrodo, USB, bluetooth (tik niekaip neprisiruosiu priverst auto kompo sms skaityt), galima isjungt vairo stiprintuva (kas man labai patinka), daug vietos prieky bet aisku gale tik vaikams sedet, bet sis auto yra neskirtas keleiviam veziot, 6-greiciu pavaru deze (begiukus tik metau), begiu perjungimo svirtele aukstai sumontuota - labai patogu, Fiat Ecodrive analizuoja jusu vairavimo stiliu ir perkelus duomenis i PC pataria kaip ekonomiskiau vazinet ir kur jusu klaidos (per velai/anksti keiciamos pavaros, neteisingas stabdymas ir pan).
na ir minusai: 1.4l varikliukas sunaudoja 7l/100km mieste, nes megsta ausktas apsukas, na aisku spaudziant gaza svelniau gali ir suekonomint, bet man reik prie sviesaforu 'paralint', tai nieko ir nesigauna, ka geriausia teko ispest buvo 6.3l/km, bet vazinejau super tvarkingai. ir dar vienas ir paskutinis dalykas, kuris man nepatinka yra tas, kad valytuvai turi tik 3 greicius, daznai pasitaiko toks lietus, kada '2' valytuvu greits per letas, o 3 per greitas, tikrai galejo fiat imest bent 5 greicius.
del dyzeliu, tai taip, ekonomija nereali, bet man neteko tokio vairuot. butu idomu pamegint.
ir dar vienas nerealus faktas: jeigu jus manot, kad si mazyli galima priparkuot kad ir uzsimerkus, tai jus labai klystate! kodel? tai jus man pasakykit! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 03 vasario 2010 - 18:11
Kaip malonu.kad geri atsiliepimai apie sia masinyte,nes ir pati apie tokia galvoju,tik deja dabar isvis nera ju pirkti(isskyrus salone),o pas tave jautiena biggrin.gif is salono masiniukas?man tai jis tikrai super masinyte,i dar tiek privalumu isvardinai thumbup.gif svarbiausia taupi ir ekonomiska,o kodel per ziema nevazineji?
Atsakyti
pagrindine priezastis, kad nevazineju, butu tai kad draugas isigijo auto, ir dvieju asmenu 'seimai' beveik kaip ir uztenka vieno automobilio. be to jo auto yra senas barskalas, tai negaila prastu oru po pusnis, druskas ir purvus trinti. taip gaunasi jo automobilis yra 'darbinis', o mano 'iseiginis' biggrin.gif ir dar nevazineju todel, kad dabar per salta auto plaut (rankiniu budu as visada plaunu) ir apie vaskavima isvis kalbos ner.
savaji 500 pirkau vienu metu senumo - atrode kaip naujas ir salonas kvepejo kaip naujas, dar ir tebekvepia biggrin.gif is salono niekada nepirkciau, net jei pinigu per daug tureciau.

ir dar mano nuomone, tokius automobilius labiau perka zmones, kuriems automobilis yra ju ivaizdzio dalis, o ne tik deze ant 4 ratu, skirta patekti is A i B. mano sesers komentaras pamacius mano sita pirkini, buvo toks: "o kur kita automobilio puse? uz tokia kaina galima ir padoria auto isigyt!" bet man ta taip vadinama 'padori auto' nekeltu jokiu emociju, niekada nepirkciau automobilio, kuris manes ne kiek nejaudina. as savotiskai 'myliu' savaji 500 blush2.gif ir jis yra mano seimos 'dalis', na taip svelniai neperdedant. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei nepaslaptis kiek mazdaug mokejai uz metu senumo?nes salone naujas maciau apie 43.000 lt g.gif

Kaip graziai tu kalbi apie masinyte,tarsi ji butu gyva thumbup.gif
Atsakyti
12500eur, bet gyvenu ne Lietuvoj siuo metu, o tiksliau isvaziavus jau visam laikui, pamilau as Airija. kaip visi vaziavau tu pinigu uzsidirbt, bet sutikau cia antra sirdies puse ir jau matyt, kad pasiliksiu Airijoj.

ir dar pastebejau gatvej kiti vairuotojai su 500-tukais kazkaip draugiskai vieni i kitus ziuriu. stai vaziavau greitkeliu, lenkiau kita 500 vairuojama kazkokio vaikinuko, as jam pamojavau, jis man pamojavo, as atgal, jis nykscius i virsu rodo ir i auto baksnoja, as atgal, fainiai taip. beveik kaip moto vairuojant, kiti motociklinkai tau galva linkteli, o tu atgal pasisveikini. toks bendrumo jausmas. grazu ir gera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 05 vasario 2010 - 20:35
QUOTE(Ievenko @ 2010 02 04, 23:00)
Jei nepaslaptis kiek mazdaug mokejai uz metu senumo?nes salone naujas maciau apie 43.000 lt  g.gif 

Kaip graziai tu kalbi apie masinyte,tarsi ji butu gyva  thumbup.gif


Salone naujas dabar nuo 33390 Lt (Fiat) maziau nei 10 000 eur smile.gif Su pailginta garantija iki 3 metu ir pagalba kelyje visoje Europoje.
Bet tai tiesiai sviesiai prisipazinsiu, kad mano sukomplektuotas gavosi truputuka brangiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Gatvese smarkiai padaugeje italisku dziaugsmu, o atsiliepimu g.gif ne tiek ir jau daug ... Man sis masiniukas vienas tu, kuris patas tinkamiausias vienam asmeniui mieste thumbup.gif maziukas, manevringas, ekonomismas, stilingas thumbup.gif Tik uz si automobiliuka thumbup.gif
Atsakyti
Mano svajonė wub.gif
Atsakyti
As rinkausi tar sito modelio ir Nissan Juke smile.gif
Laimejo Nissan, tik del to, kad Fiatukas absoliuciai netinkamas vazinetis su vaiku, vat ir vskas, sakiau kai pasensiu, pirksiu tik Fiatuka, liko jis mano sirdyje, laaabai patiko dizainas jo man wub.gif
Atsakyti
Man tai viena stilingiausių ir įdomiausių mašinų kurią galima pamatyti Vilniaus gatvėse. Labai sėkmingas Fiat koncerno bandymas, prikelti legendinį ir labai sėkmingą Fiat 500, po kelių dešimtmečių. Tobulumas slypi paprastume. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 18 kovo 2013 - 17:02