Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti ir kitokie įdomūs diržai

Sveikos mergaites, as esu padariusi keleta tokio tipo dirzu - jie veltinio pagrindu
user posted image
mano darbeliai

Atsakyti
Rooma, oi, nuostabus darbeliai, saunuoliai, puikiai darbuojiesi 4u.gif wub.gif as kazkap nelabai zinau ka apie tuos velimus, kuo toliau, tuo jie labiau mane zavi... tik kazkaip darau tai, ka moku puikiai, o nauju dalyku nesimokau...gal yra ia koks pradziamokslis veltiniu? g.gif dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte... @ 2007 01 05, 03:14)
Rooma, oi, nuostabus darbeliai, saunuoliai, puikiai darbuojiesi 4u.gif  wub.gif as kazkap nelabai zinau ka apie tuos velimus, kuo toliau, tuo jie labiau mane zavi... tik kazkaip darau tai, ka moku puikiai, o nauju dalyku nesimokau...gal yra ia koks pradziamokslis veltiniu? g.gif dekui uz info 4u.gif


Ačiū užpagyrimus. Šaunuolė, kad darai tai, ką puikiai moki, bet galima pabandyti suderinti kelias technikas. Tas diržas, kurio nuotrauką įkeliau yra megztas, o po to ant jo užveliau pagrindą. Jis gavosi tvirtesnis ir mano galva įdomesnis.
Įkeliu nuorodą, kur rasi visus atsakymus į klausimus kaip velti.
http://veltinis.eforum.lt/

Sėkmės darbuose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2007 01 05, 17:49)
Ačiū užpagyrimus. Šaunuolė, kad darai tai, ką puikiai moki, bet galima pabandyti suderinti kelias technikas. Tas diržas, kurio nuotrauką įkeliau yra megztas, o po to ant jo užveliau pagrindą. Jis gavosi tvirtesnis ir mano galva įdomesnis.
Įkeliu nuorodą, kur rasi visus atsakymus į klausimus kaip velti.
http://veltinis.eforum.lt/

Sėkmės darbuose bigsmile.gif

thumbup.gif acu labai wub.gif
Atsakyti
Jau gyriausiu pagyru puode, bet parodysiu ir cia i tema kaip atnaujinai savo sena vienspalvi dirza, specialia adata kaisiojau vilna smile.gif

user posted image
Atsakyti
Per pora vakaru dirziuka nusineriau ax.gif .Gal labai neispeiksit blush2.gif .Pirma karta dirzą teko nerti.user posted image
Atsakyti
sveikutes, dirzus galima pinti ne tik is siulu, yra tokia vaskine virvute panasi i batu raistelius, labai graziai pinasi ir atrodo. tos juosteles ivairiu spalvu galite nusipirkt parduotuveje 'viskas jusu rankdarbiams' arba 'Danesa' Gelezinio vilko' 2; Tik nezinau ar Danesoj parduoda po metra. Kai tik galesiu ikelsiu nuotrauka dirzo is tos juosteles
Atsakyti
QUOTE(j.o.l.i.t.a. @ 2007 08 15, 10:45)
Kai tik galesiu ikelsiu nuotrauka dirzo is tos juosteles

Lauksim 4u.gif O čia keleta mano diržų ir diržiukų blush2.gif
user posted image
Paspaudus ant nuotraukos, pasididina smile.gif
user posted image diržas
user posted image is arčiau

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(natalyjabut @ 2007 08 16, 15:48)
4u.gif  O čia keleta mano diržų ir diržiukų  blush2.gif

Šaunuolė thumbup.gif labai gražūs diržai wub.gif
Atsakyti
Na, as toki dirzeli pagaminau vienai supermamytei ax.gif
user posted image
Atsakyti
Amade thumbup.gif as tokius panasius karolius turiu, tai manieji apie 2 metrus ilgio.. tai ir kaip dirza galiu panaudot, aciu uz ideja biggrin.gif
Atsakyti
Darbeliai pasakiski wub.gif
Atsakyti