Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

pas mane jis su amžiumi pradėjo leisti šonines atžalas. (maniškiui augalui jau 20 metukų) Šakelė nulinksta iki žemės ir suleidžia šakneles, tada vėl stiebiasi aukštyn.
O jei kantrybės tiek laukt neužtenka, tai gal galima pasodinti daugiau pridaigintų atžalų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 02 14, 12:36)
pas mane jis su amžiumi pradėjo leisti šonines atžalas. (maniškiui augalui jau 20 metukų) Šakelė nulinksta iki žemės ir suleidžia šakneles, tada vėl stiebiasi aukštyn.
O jei kantrybės tiek laukt neužtenka, tai gal galima pasodinti daugiau pridaigintų atžalų. mirksiukas.gif


Aišku, na pas mane irgi ne toks jaunas, kokie 5 metai irgi yra biggrin.gif nors iki 20 aišku dar toli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 14, 13:06)
Norėčiau patarimų, ką daryti, kad ji į plotį labiau augtų, nes dabar tokia išstypus ir tiek.. Norėtųsi apimties daugiau  blush2.gif


Aš šią gėlytę pati dauginau - kai tik nutįsdavo nauja šakelė - nuskindavau ir sodindavau šalia, laikui bėgant ji "pasidaugino" taip rolleyes.gif ir ėmė pūstis į plotį bigsmile.gif Beje, ačiū už patarimus. Stebėsiu savają Euphorbia blink.gif lens.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaitiene: 14 vasario 2010 - 11:47
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 14, 12:47)
Aš šią gėlytę pati dauginau - kai tik nutįsdavo nauja šakelė - nuskindavau ir sodindavau šalia, laikui bėgant ji "pasidaugino" taip  rolleyes.gif  ir ėmė pūstis į plotį  bigsmile.gif 


Ačiū, reikės ir man taip daryti matyt 4u.gif
Atsakyti
Mano vienas jau ruošiasiuser posted image
Atsakyti
QUOTE(surminas @ 2010 02 14, 16:21)



Koks grožis wub.gif aš kiek turiu kaktusų, niekada nei vienas nežydėjo, nors jau kiek metų auga kai kurie doh.gif doh.gif
Atsakyti
O as siandien laisciau laisciau... Ir supratau, kaip pas mane nezydi mamiliarijos. Tiesiog ziauru. Ir nezydi tokios:
Mammillaria mazatlanensis ir Mammillaria yaquensis...
Atsakyti
Sveikos merginos! Ar priimsit į savo būrį? mirksiukas.gif
Atsakyti
visada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 02 14, 22:08)

sveikutes 4u.gif naujoke priimsit?zadu cia pasistudijuot kaip foto ikelt ir pasirodysiu savo myliukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 02 15, 17:08)
sveikutes 4u.gif naujoke priimsit?zadu cia pasistudijuot kaip foto ikelt ir pasirodysiu savo myliukus thumbup.gif

Kuo daugiau, tuo smagiau, o nuotrauka per cia http://www.radikal.ru/ lengva ikelti smile.gif
Atsakyti
Koks gražus besiruošiantis kaktusiukas wub.gif
Atsakyti