Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(minha @ 2010 02 10, 12:01)
Sveikutes, nius, siunciat jau Kaktusinei uzsakymus ?

seniausiai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 10, 13:41)
O cia tavo puslapiukas  bigsmile.gif  thumbup.gif namie ramiai paskaitinesiu  smile.gif gali buti, kad vasaros pradzioj atsidursiu Tenerifeje  smile.gif


Paskaitinek va cia- http://www.kompe.lt/?cat=3 - Laukine nakvyne- ten yra apie nakvynes Tenerifeje. Jei dar aisku neuzsaket viesbucio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 10 vasario 2010 - 19:31
ei, bet galima gi siusti iki 15 dienos, ane ??negasdinkite manes smile.gif
Atsakyti
Iki 15 iš čeko ax.gif iš anglo jau padarytas užsakymas.Bet manau asortimentą maždaug jau žino tai pridurs užsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
Galit ir kitą savaitę dar siųst.
Atsakyti
Na kaip matau pas angla ledai pajudejo biggrin.gif bet toks letokas bicas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gavau dovanų va tokią. (Nuotrauka ne mano - pasiskolinau blush2.gif )
Kaip ją prižiūrėti? Ar ji augs? Info mažai apie jas blink.gif Iš anksto dėkoju už atsakymus ax.gif g.gif
Atsakyti
Gavai Euphorbia Lactea.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 13, 16:41)
Gavai Euphorbia Lactea.


Tai vat - pavadinimą tai radau, bet ką su ja daryti? Galva ištino beskaitinėjant unsure.gif Kažkur skaičiau, kad ta viršūnėlė nudžius g.gif ir dar kažkas kažkur lotuliukas.gif rašė, kad tą viršūnę nuimti reikia doh.gif ir ją paodinus geriausiai auga blink.gif Ką jūs darytumėt mano vietoj?
Atsakyti
Pas mane sis variantas nunyko. Virsunes nenuiminek jokiu budu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 13, 15:33)
Sveikos 4u.gif
Gavau dovanų va tokią. (Nuotrauka ne mano - pasiskolinau  blush2.gif )
Kaip ją prižiūrėti? Ar ji augs? Info mažai apie jas blink.gif  Iš anksto dėkoju už atsakymus ax.gif  g.gif

Tokios pati neturiu,bet pas mus darbe yra. Jau keletas metų sėkmingai auga ant palangės užsiauginusi didžiausią skiauterę. Ten jos niekas labai nelepina,bet ji kerojasi ir net nesiruošia mirt smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal ir ne čia atėjau, bet tokios temos neradau apie šią gėlytę (ripsalį), o pasiskaičiau, kad čia kaktusinių šeimos augalas..
user posted image

Norėčiau patarimų, ką daryti, kad ji į plotį labiau augtų, nes dabar tokia išstypus ir tiek.. Norėtųsi apimties daugiau blush2.gif
Atsakyti