Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Sveikos mergaitės 4u.gif
Gal kas pasakytų pavadinimus? blush2.gif
Beje, žiedai tikri (ne taip kaip galvojau blush2.gif ), nes išsiskleidė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 07, 18:48)
Sveikos mergaitės 4u.gif
Gal kas pasakytų pavadinimus? blush2.gif
Beje, žiedai tikri (ne taip kaip galvojau blush2.gif ), nes išsiskleidė mirksiukas.gif

juokauji? čia sausiukai, o ne žiedai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 02 07, 19:58)
juokauji? čia sausiukai, o ne žiedai lotuliukas.gif


Ta prasme? Tas morkinis šiandien išsiskleidė g.gif Ką man daryt? g.gif Gal bandyti nuimti juos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaitiene: 07 vasario 2010 - 18:05
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 07, 19:03)
Ta prasme? Tas morkinis šiandien išsiskleidė g.gif  Ką man daryt? g.gif Gal bandyti nuimti juos? g.gif

paprasčiausiai pačiupinėt, sudžiovintas ir priklijuotas žiedas skiriasi nuo gyvo, olandai mėgsta papuošt taip kaktusus.
2- gal pilosocereus leucocephalus, nors gal tokius auginančios pasisakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 07 vasario 2010 - 18:12
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 07, 18:48)
Sveikos mergaitės 4u.gif
Gal kas pasakytų pavadinimus? blush2.gif
Beje, žiedai tikri (ne taip kaip galvojau blush2.gif ), nes išsiskleidė mirksiukas.gif


g.gif g.gif nenorėčiau jūsų nuvilti,bet abejoju ar žiedeliai tikri... Čia,manau,kaktusėlio viršūnėje priklijuota darželių gelė sausutis,kuris turi savybę kambaryje skleistis ir gana ilgai išlikti dekoratyvus.Tik,deja,kaip bebūtų gaila,neretai tokiais papuošimais pažeidžiama ar sugadinama kaktuselio viršūnė.Aišku,kaktusėlis nepražūsta.Jei jau viršūnė tikrai nepataisomai sužeista,kaktusėlis pradeda auginti šonines atžalas.
Jei kitoms kaktusinems forumietėms pasirodys kad klystu, prašau mane pataisyti rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif nenuvylėt - labai gerai, kad pasakėt - man taip pat kilo įtarimų dėl jų unsure.gif Tas geltonas nusiėmė 4u.gif bet pažeista viršūnė unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 07, 19:48)
Sveikos mergaitės 4u.gif
Gal kas pasakytų pavadinimus? blush2.gif
Beje, žiedai tikri (ne taip kaip galvojau blush2.gif ), nes išsiskleidė mirksiukas.gif

doh.gif scare.gif scare.gif
Atsakyti
pralinksmino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 07, 19:10)
Ačiū už patarimus 4u.gif nenuvylėt - labai gerai, kad pasakėt - man taip pat kilo įtarimų dėl jų unsure.gif  Tas geltonas nusiėmė 4u.gif  bet pažeista viršūnė unsure.gif  verysad.gif


Per daug nenusiminkit,tragedijos nėra mirksiukas.gif Kai mano sūnus buvo pradinukas,man taip pat padovanojo "žydintį" mažą kaktusėlį,tik jie ne priklijuoti buvo,o įsmeigti i kaktusėlio šonus su sausiuko koteliu.Viršūnė nesusigadino.Šiuo metu tas kaktusas oho koks doh.gif su vazonu vos pakeliu rolleyes.gif ir žydi PATS kasmet biggrin.gif
Pasistenkit žiedelius atsargiai nuimti,jei išeis,tai klijus pabandykit kiek įmanoma nuvalyti dantų krapštuku,jei ne,tai taip ir palikit.Lukterkit pavasario,kaktusėliai ims busti,augti,tada pagal situaciją ir matysit ką toliau daryti.
Sekantį kartą būkit budresnė schmoll.gif prieš pirkdama įsitikinkit ar tai ne dekoracija...
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 02 07, 11:23)
O pas tave šilta namie? Jei ne, tai labai atsargiai, juk žiemą kaktusai miega ir jų nelaistom, ir jei turi sveikų dar gėlių - įzoliuok jas, kad neužsikrėstų. Žemių keitimas gal ir nėra būtinas, bet aš viską darau maksimaliai, kad nereiktų vėl grįžt, kol kas esu rami- atsikračiau smile.gif


O sakykit jus rasete,kad ir kitus palaistote , cia turejote omenyje ta "actela" ? su ja laistyti ar purkst reikia? su kuo dezinfekuojate kitus kaktusiukus dar nesergancius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 08, 18:36)
O sakykit jus rasete,kad ir kitus palaistote , cia turejote omenyje ta "actela" ? su ja laistyti ar purkst reikia? su kuo dezinfekuojate kitus kaktusiukus dar nesergancius?  4u.gif

actara, aš laistau ir nupurškiu, taip pat ir šalia esančius, bet dabar žiema- ko gero užtektų tik atidaus nurinkimo ir nupurškimo, nebent namie šilta. Aš taip naikinu, bet manau yra ir kitaip manančių. 4u.gif
Atsakyti
SIaulietem smile.gif siandien Bauhofe buvo vazoneliu plasmasiuniu kvadratiniu 7-7-8 ismatavimu, kieta plasmase smile.gif labai faini, kai reikia vieta taupyti. Po 20 centu.
Atsakyti