Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(baltimore @ 2010 02 06, 20:20)
labas,vat ir mano kaktusus uzpuole kazkas i baltus pukuotus kokoniukus-spurgiukus isisupes...ilindau apie tai placiau pasidometi pas jus...
ligu aprase radau,jog tai gali buti skydmaris ar dar kas neaisku...ji su pagaliuku pakrapscius tysiasi jis kaip voratinklis...
Actara visagale,arba muilas su spiritu...rytoj zadu bandyti muila...

iš karto actara, po muilo vėliau vistiek teks imtis chemijos
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 02 06, 19:45)
iš karto actara, po muilo vėliau vistiek teks imtis chemijos

dekui... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 02 05, 14:14)
http://public.fotki....9/pict0384.html

sveika, o kas čia toks pas tave žydėjo  g.gif ?


Galvoju, kad tai beveislė maximinė parodia, nerealaus raudonumo žiedais. Dar tokią geltonspyglę turiu, bet ana kažkada šoną nukepė, tai dar tik atsigavaliojus, nežydėjo, įdomu irgi raudona ar geltona būtų.
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 02 06, 19:45)
iš karto actara, po muilo vėliau vistiek teks imtis chemijos


jeigu merginos kazka pataria kita tai to ir imkis nes as su muilu ir spiritu purskiau, ir teko atsisveikinti su jais verysad.gif o viena turejau kur per karta virs 15 dideliu ziedu buvo verysad.gif
lygiai tokie patys kaip tu sakai , balti pukuoti pajudini ir tesiasi kaip vorantinklis, maziau juos judink, nes as kaip pajudinau tai visus tas brudas apsedo.. doh.gif verysad.gif
po savaitgalio vaziuosiu tos actaros ieskoti, ir pasidesiu kad ateiciai butu , nes neperseniausiai vel viena ismeciau verysad.gif
p.s. o merginos gal zinot nuo ko jie atsiranda? as galvoju gal trasos ar kazaks pan. netinka???? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 06 vasario 2010 - 23:27
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 07, 00:26)
jeigu merginos kazka pataria kita tai to ir imkis nes as su muilu ir spiritu purskiau, ir teko atsisveikinti su jais  verysad.gif  o viena turejau kur per karta virs 15 dideliu ziedu buvo  verysad.gif
lygiai tokie patys kaip tu sakai , balti pukuoti pajudini ir tesiasi kaip vorantinklis, maziau juos judink, nes as kaip pajudinau tai visus tas brudas apsedo.. doh.gif  verysad.gif
po savaitgalio vaziuosiu tos actaros ieskoti, ir pasidesiu kad ateiciai butu , nes neperseniausiai vel viena ismeciau  verysad.gif
p.s. o merginos gal zinot nuo ko jie atsiranda? as galvoju gal trasos ar kazaks pan. netinka???? g.gif

nusiperkam jau apkrėstus augalus, o nuo jų ir sveiki užsikrečia. Neužtenka vien paliet, aš dezinfekuoju vazoną, keičiu ir žemes, tuo pačiu ir likusius palaistau šalia esančius, nors ir atrodytų sveiki. Nuvalau ir palanges. 4u.gif Negalima palikti parazitų ant augalo- reikia kruopščiai juos nurinkti. 4u.gif
Atsakyti
Siandien mano kate vaisinosi ... opuncija doh.gif
Atsakyti
Sveiki. Taip įtariu, kad jau smarkiai pavėlavau užsakymui? blink.gif iš anglijos siunčiatės dabar? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 07, 00:24)
Siandien mano kate vaisinosi ... opuncija  doh.gif

Jusu katinai tikri gurmanai lotuliukas.gif
Aha, anglui uzsakymas jau padarytas.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 07, 01:24)
Siandien mano kate vaisinosi ... opuncija  doh.gif

tai tu jai tekilos pasiūlyk lotuliukas.gif Bet ir nesusižeidžia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 07 vasario 2010 - 09:33
QUOTE(pabirze @ 2010 02 06, 23:38)
nusiperkam jau apkrėstus augalus, o nuo jų ir sveiki užsikrečia. Neužtenka vien paliet, aš dezinfekuoju vazoną, keičiu ir žemes, tuo pačiu ir likusius palaistau šalia esančius, nors ir atrodytų sveiki. Nuvalau ir palanges.  4u.gif  Negalima palikti parazitų ant augalo- reikia kruopščiai juos nurinkti.  4u.gif

oi,mano kokie 15 vazonu apkresti doh.gif ...o kaip is pukuotu isvalyti verysad.gif ...ar gerai,jei dabar,ziemos metu,zeme keisiu g.gif ...gal palaukti kovo men...dabar tik nupurksciau...
Atsakyti
QUOTE(baltimore @ 2010 02 07, 12:12)
oi,mano kokie 15 vazonu apkresti doh.gif ...o kaip is pukuotu isvalyti  verysad.gif ...ar gerai,jei dabar,ziemos metu,zeme keisiu g.gif ...gal palaukti kovo men...dabar tik nupurksciau...

O pas tave šilta namie? Jei ne, tai labai atsargiai, juk žiemą kaktusai miega ir jų nelaistom, ir jei turi sveikų dar gėlių - įzoliuok jas, kad neužsikrėstų. Žemių keitimas gal ir nėra būtinas, bet aš viską darau maksimaliai, kad nereiktų vėl grįžt, kol kas esu rami- atsikračiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 02 07, 09:33)
tai tu jai tekilos pasiūlyk lotuliukas.gif Bet ir nesusižeidžia g.gif

Bet as isivaizduoju kas pas ja burnoj, spygliukai vieni nuo tos opuncijos ko gero doh.gif
Atsakyti