Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2010 04 11, 15:31)
Sukeliau nuotraukas cia 01-05 foto

Tikrai labai fainuoliukai,
o as gailiuosi doh.gif doh.gif doh.gif , kad nenusipirkau is anglo Sulcorebutia Rauschii, taip jos noriu... sekanti karta pasitaikius kokiai progai butinai ja griebsiu cool.gif
Atsakyti
Sveikos, o kada kaktusiukams ne per šalta jau bus lauke gyventi? Nes kai šilta, visada laikau juos balkone, mąstau, kada jau nešti wink.gif balkonas stiklintas..
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 11, 21:12)
Sveikos, o kada kaktusiukams ne per šalta jau bus lauke gyventi? Nes kai šilta, visada laikau juos balkone, mąstau, kada jau nešti wink.gif balkonas stiklintas..

rytoj ryte nešk, tik pridenk lango stiklus kokia sena užuolaida, kur audinys kaip tinklas būna - kad kaktusų saulė nenudegintų doh.gif
Atsakyti
mano visą žiemą buvo balkone , biškuti apšiltintas , labai puikiai jaučiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 11, 19:05)
Tikrai labai fainuoliukai,
o as gailiuosi doh.gif  doh.gif  doh.gif , kad nenusipirkau is anglo Sulcorebutia Rauschii, taip jos noriu... sekanti karta pasitaikius kokiai progai butinai ja griebsiu cool.gif

aha labai fainas kaktusas. wub.gif
Kažkada buvau skiepytą pirkusi, tai per žiemą nugalabijau ir nesupratau ką ne taip padariau. Apačia liko gyva, o skiepukas nudžiūvo. unsure.gif
Oi ir užuolaidas balkone reiks įtaisyti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 11, 20:05)
o as gailiuosi doh.gif  doh.gif  doh.gif , kad nenusipirkau is anglo Sulcorebutia Rauschii, taip jos noriu... sekanti karta pasitaikius kokiai progai butinai ja griebsiu cool.gif

Jei adaptuosis ir gerai augas - galesiu duot.
Atsakyti
sveikos,as tai siandien nuejau i maxima ir uzmaciau kaktusiuka,ale toks simpatiskas,o kai gerai apziurejus pamaciau 7ziedus,kurie greit suzydes tai zinokit issilydziau wub.gif nu ir ka jus manot,parejau su tuo grazuoliu namo blush2.gif ,draugei pasakiau apie pirkini tai ji jau uzsisake vaikiuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 04 11, 21:13)
Jei adaptuosis ir gerai augas - galesiu duot.


Tai melsiuosi, kad gerai augtu blush2.gif
o ir as skolinga neliksiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mergaitės, gal kuri nors galit pasidalinti (ne už dyką) aišku smile.gif stapelijų auginukais? g.gif
Jos man nuostabios wub.gif wub.gif wub.gif
Turiu tik va tokią:
P.S. Foto "skolinta" blush2.gif
Atsakyti
parsytum is kur esi... ar ka. Siaip tai Tina zinau kad jas kolekcionuoja








blink.gif blush2.gif oi, paslapti isdaviau
Atsakyti
Aš iš Šiaulių wub.gif
Atsakyti
O as is Kauno. Visas mano turtas parase.
Atsakyti