Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2010 04 08, 21:10)
Maniskiai vis dar paste  doh.gif neturiu laiko atsiimt.


Na, Tina ar jau pasiemei siuntini, kaip tavuju kokybe?
Man keletas merginu vakar rase i emaila, tai visai neblogi joms buvo ideti.
Atsakyti
Aš irgi saviškius šiandien parsivežiau. Ačiū Vijanai dar kartą. 4u.gif
Atsakyti
Mano kaktusiukai labai gražūs , kada pafotkinsiu pasirodyti , ačiū vijana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 09, 10:52)
Na, Tina ar jau pasiemei siuntini, kaip tavuju kokybe?
Man keletas merginu vakar  rase  i emaila, tai visai neblogi joms buvo ideti.

Nusiunciau siandien ryte MB su savo dokumentu i pasta, tai neatidave, o alpelio irgi nesiteikia atnest. Tai paskambinau i pasta ir pareikalavau, kad atnestu i namus, jei tokius cirkus krecia. Zadejo ryt is pat ryto atnest smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 03 31, 18:42)
oi su ta manija...pas mane irgi buvo pilnos palanges.kai kas nunyko,kai ka ismeciau.dabar ziuriu vel tik daugeja smile.gif
o cia pasigrozekit pernykciu ziedeliu.tikiuosi siemet irgi sulaukt

user posted image

as ir si kaktusa turiu wub.gif pernai jis man zydejo ir dabar jis man vel krauna zieda wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif perskaiciau visa temuke ir pasijuokiau ir pasigrozejau jusu "augintiniais" esu kaktusu myletoja turiu nedidelia "kolekcija" siu graziu gelyciu kol kas turiu 27kaktusu,bet menesio gale eisiu i svecius pas giminaite tai ji man zadejo dar keleta duot,paskui su drauge apsikeisim,tai dar padauges mano kolekcija,vyra perspejau,kad ruostusi gyvent kaktusu pasauly lotuliukas.gif . Skaiciau jusu nuomone apie vazonelius tai pasakysiu,kad pas mane jie auga ir moliniuose ir plastikiniuose vazoneliuose,nemanau,kad jiems svarbu kokiam vazone jie guvena svarbiausia seimininkes meile jiems ,as saviskius labai myliu kelis kartus per diena juos ziuriu dar ir paglostau doh.gif lotuliukas.gif nu gal ir pasijuoksit bet taip pasireiskia mano meile ax.gif tikuosi,kad priimsit i savo tarpa ir mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2010 04 10, 11:22)
sveikos merginos 4u.gif perskaiciau visa temuke ir pasijuokiau ir pasigrozejau jusu "augintiniais" esu kaktusu myletoja turiu nedidelia "kolekcija" siu graziu gelyciu kol kas turiu 27kaktusu
as saviskius labai myliu kelis kartus per diena juos ziuriu dar ir paglostau doh.gif  lotuliukas.gif nu gal ir pasijuoksit bet taip pasireiskia mano meile ax.gif tikuosi,kad priimsit i savo tarpa ir mane 4u.gif

Sveika 4u.gif Mielai prašom į kaktusinį ratelį, bus smagiau friends.gif
O mes kaktusus ne tik paglostom, bet ir pabaram blush2.gif pakalbinam topsecret.gif ir palaistom flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 10 balandžio 2010 - 10:44
..vijana.. didelis didelis ačiū už kaktusėlius

user posted image
Atsakyti
Mano kaktuseliai puikus. Gavo Vertimec vonele ir dabar jau susodinti.
[attachmentid=196466]
[attachmentid=196465]
[attachmentid=196467]
[attachmentid=196469]
[attachmentid=196468]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 10 balandžio 2010 - 22:36
simpatukai bigsmile.gif
Atsakyti
Pasodinti graziau atrodo, galesiu dar pafotkint smile.gif
Atsakyti
Sukeliau nuotraukas cia 01-05 foto
Atsakyti