Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Mano visi keturi gražūs ir jau beauginantys šaknytes. Nupurškiau Schultzu.
Ačiū Vijana 4u.gif
QUOTE(Enija @ 2010 04 08, 07:20)

g.gif oi, neapdžiovinau, pabuvo kokią valandikę ir... tik kad į žemę nešlapią pasodinau. Tai kaip dabar elgtis? Ištraukt  ar palikt?  blush2.gif

Aš raučiau bent jau turbinicarpusą ir gerai išdžiovinčiau. Jie gi taip linkę supūti.
Esu pasimokinusi su vienu turbinicarpusu. Išverčiau netyčia vazonėlį, ir skubėdama sukišau viską atgal. Žemė buvo truputį drėgna, ir po turbinicarpuso sad.gif
Atsakyti
Kai pagalvoju visada po uzsakymo buna ir patenkintu, ir paburbanciu ax.gif bet as esu dekinga vijanai 4u.gif nors saviskiu dar neturiu, keliauja pastu. Ech tie nacionaliniai LT pasto ypatumai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 04 08, 12:18)
Kai pagalvoju visada po uzsakymo buna ir patenkintu, ir paburbanciu  ax.gif bet as esu dekinga vijanai  4u.gif nors saviskiu dar neturiu, keliauja pastu. Ech tie nacionaliniai LT pasto ypatumai  biggrin.gif


Tai jau tikrai tie nacionaliniai pasto ypatumai, pasizejau keletos merginu kur siuntinukai doh.gif tragedija vienas dar net siauliu paste pastriges, kitas vel kazkur nukeliaves.
Ir as kazkodel kalta jauciuosi, nors lyg is savo puses viska padariau g.gif
Isiunciau siuntiniu kodukus visoms kas dar laukia augaleliu, kad galetu pacios pamatyti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..vijana..: 08 balandžio 2010 - 13:26
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 08, 13:58)
Ir as kazkodel kalta jauciuosi, nors lyg is savo puses viska padariau g.gif



Labai suprantu smile.gif nors ne pati augini, ne pati pakuoji, vistiek kirminėlis pagraužia, jei ne visiems tobuli kaktusai ateina smile.gif
Atsakyti
Tikrai nesijausk kalta. manieji jau Kaune nuo vakar ryto, tik pranesima man kazkodel sunku atnest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 04 08, 13:50)
Labai suprantu smile.gif nors ne pati augini, ne pati pakuoji, vistiek kirminėlis pagraužia, jei ne visiems tobuli kaktusai ateina smile.gif

Tikra tiesa verysad.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 08, 12:58)

Ir as kazkodel kalta jauciuosi, nors lyg is savo puses viska padariau g.gif


Be reikalo taip jautiesi 4u.gif tai kaip tik nei viena neturi priekaištų schmoll.gif visos dėkingos už padarytą darbą 4u.gif Čia anglui akmuo į daržą lekia...mes tai išpopinsim ir išauginsim augaliukus,juk mes kantrios ir mylinčios juos wub.gif

Vakar saviškius nusipurškiau,ta proga ir visus "pavaišinau" tuoj eisiu sodinti wub.gif


Kaunietės merginos,gal kuri kur matė Shultz`o purškalo g.gif keliose Žaliose stotelėse pažiūrėjau,nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 04 08, 15:11)

Kaunietės merginos,gal kuri kur matė Shultz`o purškalo g.gif  keliose Žaliose stotelėse pažiūrėjau,nėra  unsure.gif

Esu buvusi kaunietė, dabar tik retkarčiais maklinėju Kaune. Shultz purškalą beveik visada randu pirkti Aleksote. Tarp maximos bazės ir IKI parduotuvės yra tokia gėlių parduotuvėlė, rodos, GĖLIŲ SALA. Ji įsikūrusi prie pat kelio pastate tarp kitų parduotuvėlių. Jei neapsimeluosiu, 25-26 lt. kaina.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 04 08, 14:11)
Be reikalo taip jautiesi  4u.gif  tai kaip tik nei viena neturi priekaištų  schmoll.gif  visos dėkingos už padarytą darbą 4u.gif  Čia anglui akmuo į daržą lekia...mes tai išpopinsim ir išauginsim augaliukus,juk mes kantrios ir mylinčios juos  wub.gif


Labučiai

Būtent, bent jau mano nuotraukose anglo išdaigos o ne žmogaus apsiėmusio tokius rūpesčius. Na bet matau kitą kartą geriau nerodyt nuskriaustų augaliukų- taip bus ramiau visiems. blush2.gif

Savo turbinikarpusą iškėliau iš vazono. Padėjau pasidžiovinti. Lėksiu Rojaus soduose išsiaiškinti jų specifiką. ax.gif
Atsakyti
Lietuviams visad butinas kaltes jausmas--- ir sau, kitam vis uzmetam kaltininko laurus.

Vijana tu saunuoliu saunuole--- ir neimk galvon tokiu dalyku. O apie angla tai gi jis irgi mano nuomone , viska gan normaliai padare. Augalai iskrapstyti is vazoniuku pries pat miego gala- jie ir turi buti padziuve po ziemojimo. Mano nuomone, pati didziausia yra tokia nesmone pries pat pabudima juos krapstyti ir siusti, ir keisti gyvenimo salygas.
Ir del saknu- gi jis ir rase- kur su saknimis, o kur be. O dar pagalvokit kaip nabagai augaleliai keliavo--- mano kremas lektuvu paskraides atsisskire nuo vandens- tai dabar jau jkaip ir losjonas tame paciame inde. kiek ten ? -40 ??
Is to anglo esu seniai gavusi--- gal kokius 5 augalus-- 1 euphorbia neisisaknijo.
Ner blogas rezultatas.
Atsakyti
As nors pati siunciausi,bet galvoju,kad vijana saunuole,toooky darba apssimt 4u.gif
Atsakyti
Maniskiai vis dar paste doh.gif neturiu laiko atsiimt.
Atsakyti