Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Labučiai.

Savo ir Anril kaktusus jau turiu.



Saviškius neiškentusi išvyniojau darbe. Vienas aplipęs kažkuo baltu.
Kalkės ne kalkės- reiks atidžiau apžiūrėti.

Kitas ant poskiepio. Su tuo prasčiau: pas jį ant šono kažkokia ruda įdubusi dėmė, o tai ant ko laikosi poskiepis yra labai neaiškioje būklėje: beveik pusė jo aukščio parudavusi kažkokiomis banguotomis dėmėmis. Šaknys stiprios ir jų daug. Namo nešt bijau nes nesuprantu kokios ten zarazos ar šiaip damadžius nuo kelionės. mastau.gif Bet labiausiai gaila kad net nurovusi tą skiepą ir sėkmingai sudaiginusi vistiek turėsiu augaliuką su žaizda ant šono, jeigu ten ne puvinys o tiesiog sužeidimas.

doh.gif Žodžiu pabandžiau. Daugiau nenorėsiu iš jo siųstis. blush2.gif



O va čekas kokybe kol kas nenuvylė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 07 balandžio 2010 - 08:37
Tikriausia anglui nerupejo kokybe augalu, o norejo kuo daugiau parduoti, tai dejo nevisai sveikus augalus.
Atsakyti
As asmeniskai nesu nusivylus praeitu uzsakymu, kaip sis bus nezinia. Kaip jau rodziau - echinopsiukai auga grazuciai, o vienas pumpureli krauna. VISUS kaktusus is VISU pardaveju (ceku, lenku, anglu) profilaktiskai maudau Actaroj, sveiki ar nesveiki jie man atrodo.
Papildyta:
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 07, 10:47)
Tikriausia anglui nerupejo kokybe augalu, o norejo kuo daugiau parduoti, tai dejo nevisai sveikus augalus.

O kaip tavieji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 04 07, 10:48)
As asmeniskai nesu nusivylus praeitu uzsakymu, kaip sis bus nezinia. Kaip jau rodziau - echinopsiukai auga grazuciai, o vienas pumpureli krauna. VISUS kaktusus is VISU pardaveju (ceku, lenku, anglu) profilaktiskai maudau Actaroj, sveiki ar nesveiki jie man atrodo.
Papildyta:

O kaip tavieji?  g.gif


Seip neblogi g.gif vienas siek tiek kelia abejoniu ar isgyvens, labai jau miniatiurinis ir kazkaip nesekmingai nuimtas nuo motininio augalo, kitas su erkute, bet daugiau viskas tvarkoje.
Kazkokiu stebuklu is anglo nesitikejau, tai ir baisiai nenusivyliau.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 04 06, 17:29)
Sveikos, kaktusininkės, vėl įlendu su saviškiu aporokaktusu:

Klausimas - gal kas dauginate ir pardavinėjate ką nors panašaus, t.y. svyrančius kaktusus?

user posted image



wau koks grozis... wub.gif wub.gif thumbup.gif tokiem ziedam jauciu silpnybe... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 04 07, 11:23)
wau koks grozis... wub.gif  wub.gif  thumbup.gif tokiem ziedam jauciu silpnybe... wub.gif



Evers, ačiū už gražius žodžius..bet pagalvojau, ogi mūsų lietuviškos usnys kuo ne kaktusai..sezoniniai mirksiukas.gif ir žydi panašiai juk.. smile.gif
Atsakyti
Enija

Kitas ant poskiepio. Su tuo prasčiau: pas jį ant šono kažkokia ruda įdubusi dėmė, o tai ant ko laikosi poskiepis yra labai neaiškioje būklėje: beveik pusė jo aukščio parudavusi kažkokiomis banguotomis dėmėmis. Šaknys stiprios ir jų daug. Namo nešt bijau nes nesuprantu kokios ten zarazos ar šiaip damadžius nuo kelionės. mastau.gif Bet labiausiai gaila kad net nurovusi tą skiepą ir sėkmingai sudaiginusi vistiek turėsiu augaliuką su žaizda ant šono, jeigu ten ne puvinys o tiesiog sužeidimas.

na ir mano buvo su demelemis,nupurskiau,o vieno saknys rudos,nulupau...kazin ar gyvens jis pas mane. unsure.gif neryski foto tik..sunku spresti.
user posted image
Atsakyti
Sunku spręsti nematant gyvai . Vakare pamatysiu, kaip manieji atrodo. Bet echinposiai gyvybingi - manau, kad turėtų gyventi.
Atsakyti
O stai mano user posted image
vienas kelia itarima,toks pageltes,gal atsigaus,du be saknu,o vienas tai tikras milzinas biggrin.gif user posted image Kaip manot ar tas gyvens?
Aciu labai ,vijana 4u.gif
Atsakyti
Visai jie man liuks thumbup.gif atrodo is nuotrauku kiek iziuriu. Mano labai mazi buvo, o dabar jau gerokai paauge.
Atsakyti
Prasom visoms i kaktuseliu sveikata, kad tik visoms gyventu ir kad kuo grazesni visi butu drinks_cheers.gif
Atsakyti
rimusia,nepergyvenk,bent mano atsigavo toks pats,is tu senu sakniukiu pradejo ploni ,kaip siulai,nauji sakniukai lysti.
Atsakyti