Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Kaktuseliai jau pas mane thumbup.gif
Kai pamaciau dezute paste, siek tiek nusterau blink.gif lotuliukas.gif tikejausi didesne smile.gif
Anglas pats surusiaves, suviniojes i laikrascius kiekvienai atskirai smile.gif , tai nemaciau nevienos merginos kaktueliu ax.gif o taip smalsu smile.gif
Tik pas mane ant vieno kaktuselio ERKUTES!!!
Einu dabar supakuoti augalus i dezutes, ir gal pavyks siandien issiusti.
Kam siusiu per autobusa, tai parasyiu laika, kada bus jusu mieste.
Atsakyti
O tai cia jis gal dovanu anglisku erkiu idejo? Joke biggrin.gif
Atsakyti
Erkutės tai blogai doh.gif
Atsakyti
Priims maniskiai actaros vonia smile.gif paskutiniu metu visi naujokai is uzsieniu tokia procedura praeina, nes kaktusu fermose sitas geris beveik simtaprocentinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 06 balandžio 2010 - 08:57
Džiugios naujienos,bet dėl erkių.... verysad.gif unsure.gif doh.gif negi jis nemato to..... gal parašyt reikia,apšviest žmogų g.gif
Atsakyti
Kaktuseliai visoms issiusti smile.gif
Atsakyti
Na ir operatyvumas thumbup.gif kiek reikia tau pervesti pinigeliu uz siuntima i Kauna?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 04 06, 15:08)
Na ir operatyvumas  thumbup.gif kiek reikia tau pervesti pinigeliu uz siuntima i Kauna?


parasysiu siek tiek visoms veliau, kadangi MB siunte, tai kai parves kvitukus tada matysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kaktusininkės, vėl įlendu su saviškiu aporokaktusu:

Klausimas - gal kas dauginate ir pardavinėjate ką nors panašaus, t.y. svyrančius kaktusus?

user posted image
Atsakyti
Kauniečių kaktusiukai jau pas mane.Taigi prašom atsiimti smile.gif

Didelis ačiū Vijanai friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 04 06, 18:29)
Sveikos, kaktusininkės, vėl įlendu su saviškiu aporokaktusu:

Klausimas - gal kas dauginate ir pardavinėjate ką nors panašaus, t.y. svyrančius kaktusus?

user posted image


Sveiki smile.gif Aš turiu Hildewintera aureispina (Cleistocactus winteri). Turiu neseniai ir dar nelabai su jo susidraugavau. Nesu svyrančių kaktusų mėgėja, bet šis žavi savo smagaus žalumo spalva smile.gif Domintų?
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 04 06, 20:01)
Kauniečių kaktusiukai jau pas mane.Taigi prašom atsiimti smile.gif

Maniskiai tesia keliones pastu smile.gif
Atsakyti