Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(pabirze @ 2010 04 02, 21:33)
tai gal augalai tokie, kurių augimas ne toks spartus, sunkiai pastebimas, aš turiu keletą gymnų, kurie jau virš 2 metų pas mane, žydi vasarą, o atrodo pagal dydį tie patys, matucana irgi nepasikeitus visai, o jau nemažą pumpurą išleidus, gal pirma reikia išsiaiškinti, ką auginat mirksiukas.gif  4u.gif O žiedams būtina saulė, kurios dar taip maža verysad.gif


Maniskiai tikrai saules nedaug mate, nes ant palanges as ju neauginau, tik va pries pora menesiu jie ten nukeliavo smile.gif Esu girdejus ivairiu nuomoniu, kad kaktusai megsta saule, taip pat, kad gali ir be jos gyvent smile.gif na dabar paauginsiu ant palanges, ir parasysiu, ar matosi kokie nors pokyciai smile.gif Mano vienintele iseitis - laukti smile.gif
Atsakyti
Kas laukia geruuuu naujienu biggrin.gif ....Tai va, jau turiu pranesima, kad yra siuntinukas paste, tik tiek, kad paimsiu antradieni, o issiusiu treciadieni visoms, na nebent jei kas pasikeistu man, ir iseitu issiusti antradieni popiet g.gif
Zodziu svarbiauia, kad jau lietuvoje ir kita savaite visos galesim dziaugtis. thumbup.gif
GERU SV. VELYKU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 03, 16:54)
Kas laukia geruuuu naujienu biggrin.gif ....Tai va, jau turiu pranesima, kad yra siuntinukas paste, tik tiek, kad paimsiu antradieni, o issiusiu treciadieni visoms, na nebent jei kas pasikeistu man, ir iseitu issiusti antradieni popiet  g.gif
Zodziu svarbiauia, kad jau lietuvoje ir kita savaite visos galesim dziaugtis. thumbup.gif
GERU SV. VELYKU smile.gif

Ačiū už geras naujienas , su Šv. Velykom
Atsakyti
Smagios naujienos thumbup.gif
merginos visas su Šventom Velykom , daug saulės ir šilumos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 03, 15:54)
Kas laukia geruuuu naujienu biggrin.gif ....Tai va, jau turiu pranesima, kad yra siuntinukas paste, tik tiek, kad paimsiu antradieni, o issiusiu treciadieni visoms, na nebent jei kas pasikeistu man, ir iseitu issiusti antradieni popiet  g.gif
Zodziu svarbiauia, kad jau lietuvoje ir kita savaite visos galesim dziaugtis. thumbup.gif
GERU SV. VELYKU smile.gif

thumbup.gif wub.gif
Gerų švenčių visoms
ir dar tokia puiki naujiena ax.gif
Atsakyti
Daivike, ne viskas taip paprasta kaip atrodo. Kadangi nera tvoros dar pas mus, tai kaktusus nesti i kiema niekaip negaliu schmoll.gif
Papildyta:
Su artejanciom Sv. Velykom 4u.gif
[attachmentid=196064]
Atsakyti
Tina, atsimeni siunčiau tau delosperma ružavai žydinčią, lauke ji žiemojo pas tave? Gyva dar? Nes pas mane ta, kur tu siuntei geltona, tai rodo gyvybės ženklus, o mano ružavoji panašu, kad pakratė kojeles per žiemą.
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2010 04 03, 16:07)
Maniskiai tikrai saules nedaug mate, nes ant palanges as ju neauginau, tik va pries pora menesiu jie ten nukeliavo smile.gif Esu girdejus ivairiu nuomoniu, kad kaktusai megsta saule, taip pat, kad gali ir be jos gyvent smile.gif  na dabar paauginsiu ant palanges, ir parasysiu, ar matosi kokie nors pokyciai smile.gif  Mano vienintele iseitis - laukti smile.gif

Pati parašei priežastį, kodėl jie neaugo - be saulės tikrai negali gyventi. Jei ir būtų augę, tai būtų negražiai ištįsę.
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 04 03, 20:31)
Tina, atsimeni siunčiau tau delosperma ružavai žydinčią, lauke ji žiemojo pas tave? Gyva dar? Nes pas mane ta, kur tu siuntei geltona, tai rodo gyvybės ženklus, o mano ružavoji panašu, kad pakratė kojeles per žiemą.

O mano atrodo abi kojas pakrate, nors praeita ziema geltonoji perziemojo ir atlaike ir salima be sniego ir ir atodregius. Simet ko gero issuto po dideliu sniego suoksniu. O tu pasilikai kambary kazkiek jos, kaip as tau patarusi buvau?
Atsakyti
su šventėm

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 04 03, 23:05)
O tu pasilikai kambary kazkiek jos, kaip as tau patarusi buvau?


Deja, palikau viską lauke, pačiom nuspręst, gyvent ar ne.. doh.gif
Atsakyti
Na tai jau sia savaite sulauksim savo anglu bigsmile.gif
Atsakyti