Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(inerga @ 2010 03 31, 15:17)
laba diena 4u.gif  naujoke as jusu temoje,pirma puslapi perzvelgiau,tai lyg neradau nuorodos kaip persodinti dideli kaktusa.gal patartumet kaip?na,jis pas mane tokio dydzio kaip  g.gif ...rankinio kamuolys mazdaug.nes matau,kad saknys lenda per apacia ir plius man negrazu plastmasiniam inde,kad jis stoves,tai noriu persodinti.
busiu dekinga,jei padesit  4u.gif jis echinokaktusas (lyg toks pavadinimas) kita dar turiu toki pat,bet ten jau gigantas,tai to neapsiimsiu persodineti...

ir dar paklaust norejau kokia zeme pirkti kaktusams?kokios firmos?ar nesvarbu?
aciu 4u.gif


persodinau siandien as kaktusa, dydzio kaip rankinio kamuolys, turejau problemu, badosi. buvau su pirstinem odinem, kartonais, bet kreivokas kazkoks stovi, linguoja, nezinau, gal dar karta bandysiu. saknys tokios smulkios, nekibios g.gif . sodinau i zeme, kuri yra skirta kaktusams.
Atsakyti
QUOTE(Cactusfann @ 2010 04 01, 13:53)
Greičiausiai yra kažkokia problema su šaknimis, jei kaktusiukai neauga. Per praeitą vasarą turėjo paaugti  smile.gif  Tavo vietoje ištraukęs vieną kaktusėlį iš vazonėlio, apžiūrėčiau šaknis ar jos dar gyvos išvis, ar nelūžinėja. Turėtų turėti mažąsias  šakneles, kuriomis augalai įsisavina augimui reikalingas medžiagas. Jei jų nėra, joks laistymas ar tręšimas nepadės schmoll.gif



na as juos persodinau ir maciau ju saknis, tai atrode normalios. vienas kaktusas pernai zydejo iskart po nusipirkimo, o dabar atrodo kad vel turetu prazyst, atsirado tokie pat pradiniai dar neissiskleide ziedukai bet jie taip jau kokius du menesius ir buna neissiskleide. Ir visose vazoneliuose dugne, ir poto ant zemes yra akmenuku, ir zeme speciali kaktusams. Niekaip nesuprantu kur problema unsure.gif
Atsakyti
Pirmiausia tai nekankinkite kaktusą prie kompiuterio. Jam reikia saulės. Pastatykit ant pietinės palangės, jei tokia yra. Jei su šaknim viskas tvarkoj, tikrai pradės augti. O jei nepradės, reikės tikrinti šaknis iš naujo - gal ten skydamariai užsiveisė.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 04 01, 13:45)
As juk rasiau g.gif  smile.gif, kad augaliukai jau pirmadieni i lietuva iskeliavo smile.gif

bigsmile.gif
Va šį momentą buvau nepastebėjusi. Tai po švenčių reiks laukti žinių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 04 02, 00:17)
Pirmiausia tai nekankinkite kaktusą prie kompiuterio. Jam reikia saulės. Pastatykit ant pietinės palangės, jei tokia yra. Jei su šaknim viskas tvarkoj, tikrai pradės augti. O jei nepradės, reikės tikrinti šaknis iš naujo - gal ten skydamariai užsiveisė.


Tikriausiai taip ir padarysiu, gal ant palanges jis pagaliau isskleis ziedelius smile.gif
Atsakyti
Eina sau kaip nekantru to anglo laukti tongue.gif
Atsakyti
Smagus laukimas , galima eit puodynes smile.gif ruošt
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2010 04 01, 22:21)
na as juos persodinau ir maciau ju saknis, tai atrode normalios. vienas kaktusas pernai zydejo iskart po nusipirkimo, o dabar atrodo kad vel turetu prazyst, atsirado tokie pat pradiniai dar neissiskleide ziedukai bet jie taip jau kokius du menesius ir buna neissiskleide. Ir visose vazoneliuose dugne, ir poto ant zemes yra akmenuku, ir zeme speciali kaktusams. Niekaip nesuprantu kur problema unsure.gif

Na tada kantrybės biggrin.gif Kai kurie kaktusai labai lėtai auga, galima pastebėti augimą tik ilgiau jo nemačius mirksiukas.gif
O dėl žydėjimo, tai galvoju, greit orai sušils, tada ir pražys. Žydėjimui reikia saulės ir šilumos. Tai du pagrindiniai veiksniai. Pas mane patį vienas notocactusas užsiaugino žiedpumpurius ir niekaip neprasiskleidžia.
Atsakyti
QUOTE(Cactusfann @ 2010 04 02, 17:19)
Na tada kantrybės  biggrin.gif  Kai kurie kaktusai labai lėtai auga, galima pastebėti augimą tik ilgiau jo nemačius  mirksiukas.gif 
O dėl žydėjimo, tai galvoju, greit orai sušils, tada ir pražys. Žydėjimui reikia saulės ir šilumos. Tai du pagrindiniai veiksniai. Pas mane patį vienas notocactusas užsiaugino žiedpumpurius ir niekaip neprasiskleidžia.


Kad nera tos kantrybes, negali juk but kad taip ilgai neauga, sako, kad augalai auga tada, kai zmogus patinka, matyt as jiems nepatinku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2010 04 02, 20:07)
Kad nera tos kantrybes, negali juk but kad taip ilgai neauga, sako, kad augalai auga tada, kai zmogus patinka, matyt as jiems nepatinku lotuliukas.gif

tai gal augalai tokie, kurių augimas ne toks spartus, sunkiai pastebimas, aš turiu keletą gymnų, kurie jau virš 2 metų pas mane, žydi vasarą, o atrodo pagal dydį tie patys, matucana irgi nepasikeitus visai, o jau nemažą pumpurą išleidus, gal pirma reikia išsiaiškinti, ką auginat mirksiukas.gif 4u.gif O žiedams būtina saulė, kurios dar taip maža verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 02 balandžio 2010 - 20:35
O mano kakyusai liudi issikrauste is tevu namu balkono. Dabar okupave vieno kambario palanges name, bet nors ir pietinis kambarys, balkono jiems neatstoja. Laukiu nesulaukiu, kad antram aukste isirengsim mini oranzerija. Jei dar liks kaktusu nenumirusiu is liudesio lotuliukas.gif
Atsakyti
Tina, turin nuosavą namą ir kiemą tiesiog nuodėmė kaktusus laikyt vasarą ant palangių, laukt minioranžerijos ir ilgėtis mamos balkono. mirksiukas.gif
Atsakyti