Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Tai butinai rasysiu jam, kai jau viskas eis link to reikaliuko, o idomumo delei kai bus laiko paskaiciuosiu,uz kiek daug maz mes pirksim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 04, 10:38)
Mano jau teks vezt operuot, nes gal tikrai jai pirmasis morcius arteja  unsure.gif pradejo eit palangem kaip pasiutus.


smile.gif
galiu ir aš pasiguost katinų-kaktusų tema... ir kastruotas, ir jau nebe toks jauniklis, bet kaktusus pavoliot oi mėgėjas.. jau keliu keliu visus nuo pirmųjų stelažo lentynų ant aukštesnių ir vistiek ras kokį išsitraukt.. randu tik krūvą žemių ant grindų, tuščią vazoniką ir po kiek laiko sudžiuvusį nuvoliotą kaktusą kur po spintele, lova ar dar kur. smile.gif
Tai išvada būtų, kad abu juos mėgstam, tik aš renkuosi - ką pirkti, o jis - kas augs namuose. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 02 05, 13:26)

Tai išvada būtų, kad abu juos mėgstam, tik aš renkuosi - ką pirkti, o jis - kas augs namuose.  drinks_cheers.gif



http://public.fotki....9/pict0384.html

sveika, o kas čia toks pas tave žydėjo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 04, 20:10)
Mergaitės, kai nusiperkat kaktusiuką palaistot jį? Vakar vyras parnešė dovanų kaktusiuką, tai net gaila jo koks peržiūvęs 4u.gif  Ką daryt? Laistyti?
Ir dar... Kur pilat vandenį? Į lėkštutę? Ar šalia kaktusiuko? PADĖKIT lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Kai nusiperku kaktusėlį,jį būtinai išimu iš vazonėlio,kad apžiūrėčiau šaknis,nes neretai pasitaiko,kad ten būna apsigyvenusių nepageidaujamų "nuomininkų".. Jei švaru,kaktusėlį bent šiek tiek palaistau iš viršaus,kad šaknelės nebūtų visai perdžiūvusios,o sekančią dieną naujokas keliauja į naują vazonėlį.Jei randu "nuomininkų",tuomet nuo šaknų nuplaunu visas žemes,įmerkiu šaknis,kartais ir visą kaktusėlį į kalio permanganato tirpalą,palaikau apie 15 min. Kartais dar papildomai nupurškiu SCHULTZ insekticidu.Paskui "kankinys" tupi ant popieriaus kol apdžiūsta,ir tik tada kraustosi į naują vazoną.
Atsakyti
Oh tie katinai doh.gif Bet idomu cia ju smalsumas ar dar kokia kita savybe?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 05, 16:32)
Oh tie katinai  doh.gif Bet idomu cia ju smalsumas ar dar kokia kita savybe?


biggrin.gif Linksmi jūsų katinai.Gal tai nuo veislės priklauso g.gif Mano 8 metų persų katei nuo mažų dienų nei motais jokie palangių augalai,tik sėdi ir tingi.Jei jau kaktusas žemiau stovi, tai praeidama tik uodegą pasišukuoja biggrin.gif
Atsakyti
Mano tai beveisle. ax.gif Tiesiog grazuole juodule wub.gif parase jos foto yra.
Atsakyti
g.gif niekad ir nebūčiau pagalvojusi kad katinams tokius spygliuotus kaktusus patiktų ridenti blink.gif Tuo labiau,kad parsisiunčiat retesnių rūšių augaliukus,tai kur juos jums tenka slėpt.. Turbūt kas savaitę vis iš naujo sodinat kol katinams naujovė nusibosta.
Atsakyti
mano tai ciucis dorodavo gimnus. Nu ir ka tu jam ??? Juk vegetaras verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 02 05, 17:16)
Kai nusiperku kaktusėlį,jį būtinai išimu iš vazonėlio,kad apžiūrėčiau šaknis,nes neretai pasitaiko,kad ten būna apsigyvenusių nepageidaujamų "nuomininkų".. Jei švaru,kaktusėlį bent šiek tiek palaistau iš viršaus,kad šaknelės nebūtų visai perdžiūvusios,o sekančią dieną naujokas keliauja į naują vazonėlį.Jei randu "nuomininkų",tuomet nuo šaknų nuplaunu visas žemes,įmerkiu šaknis,kartais ir visą kaktusėlį į kalio permanganato tirpalą,palaikau apie 15 min. Kartais dar papildomai nupurškiu SCHULTZ insekticidu.Paskui "kankinys" tupi ant popieriaus kol apdžiūsta,ir tik tada kraustosi į naują vazoną.


Ačiū už info 4u.gif nusipirkau tokius "keistokus" naujus gyventojus, žiedai įtartini doh.gif imesiu foto, galvoju ar tik žiedeliai nepriklijuoti doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
labai dziaugiuosi, atradusi sia temele ir tikiuosi galesiu kartkartem su jumis cia paplepeti, gal priimsit i draugija ax.gif
Labai patinka ir man kaktusiukai, turiu ju daug ir seniai, tik ziuriu , kad jus cia visos "fanatikes" net uzsisakinejate internetu thumbup.gif as savo labai didele kolekcija ir nuostabiai zydincius kaktusiukus turejau apmazinti todel kad vos ne visus uzpuole tokie balti parazitai verysad.gif ir as nezinojau kaip juos isnaikinti verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 02 06, 18:55)
Sveikos merginos  4u.gif
labai dziaugiuosi, atradusi sia temele ir tikiuosi galesiu kartkartem su jumis cia paplepeti, gal priimsit i draugija  ax.gif
Labai patinka ir man kaktusiukai, turiu ju daug ir seniai, tik ziuriu , kad jus cia visos "fanatikes" net uzsisakinejate internetu  thumbup.gif  as savo labai didele kolekcija ir nuostabiai zydincius kaktusiukus turejau apmazinti todel kad vos ne visus uzpuole tokie balti parazitai  verysad.gif  ir as nezinojau kaip juos isnaikinti  verysad.gif  verysad.gif

labas,vat ir mano kaktusus uzpuole kazkas i baltus pukuotus kokoniukus-spurgiukus isisupes...ilindau apie tai placiau pasidometi pas jus...
ligu aprase radau,jog tai gali buti skydmaris ar dar kas neaisku...ji su pagaliuku pakrapscius tysiasi jis kaip voratinklis...
Actara visagale,arba muilas su spiritu...rytoj zadu bandyti muila...
Atsakyti