Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(elitarai @ 2010 03 30, 18:33)
Tina,man smalsu,kokio dydzio dabar jusiskis?

Aukstis 6-7 cm, skersmuo - 5 cm.
Va abu - "Galaxy" ir "Day dream"
[attachmentid=195872]
Atsakyti
QUOTE(pedyte @ 2010 03 30, 19:01)
Sveikos paneles:) norefciau pagalbos ir patarino. is conos-paradise uzsisakiau augaleliu.. pasisodinau i maisyta zeme, ir ziuriu, kad vienas kazko nepatenkintas.  titanopsiukas kolkas "miega", agryroderma pasiutusiais greiciais neriasi (matosi nuotraukos kairiam kampe), o va lapidaria kad pradejo rauksletis... atsiunte tai grazia, lygia, o dabar kaip senukas koks... nesuprantu, laistau visus juos tris nedaug, auga zemes-smelio-plytos misiny sviesioj vietoj... hmz.....

http://www.ipix.lt/images/96422837.jpg
nelabai kaip matosi, bet bendra vaizda susidarysit tikiuosi..bent jau apie dydi:)

nuotraukoje tai matosi puvinys. Mano toks "gyvas akmenėlis" kažkada irgi panašiai susirgo, tai po mikroskopu radau skaidrių 1mm ilgio kirmėlyčių.
Gal labiau patyrusios pasakys kaip gelbėti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 31, 08:14)
nuotraukoje tai matosi puvinys. Mano toks "gyvas akmenėlis" kažkada irgi panašiai susirgo, tai po mikroskopu radau skaidrių 1mm ilgio kirmėlyčių.
Gal labiau patyrusios pasakys kaip gelbėti.  ax.gif


puvinys tai ta geltona demele, ar ne?
http://www.ipix.lt/images/86235430.jpg
va dedu dar viena foto, gal aiskiau matysis... hmz..o kaip ta puvini pasalint? siaip man jau atsiunte su juo, tik va nepagalvojau, kad cia kazkas blogo bus...
o kirmelyciu tai nera, apziurejau..
Atsakyti
Tina,aciu uz pasirodyma 4u.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif naujoke as jusu temoje,pirma puslapi perzvelgiau,tai lyg neradau nuorodos kaip persodinti dideli kaktusa.gal patartumet kaip?na,jis pas mane tokio dydzio kaip g.gif ...rankinio kamuolys mazdaug.nes matau,kad saknys lenda per apacia ir plius man negrazu plastmasiniam inde,kad jis stoves,tai noriu persodinti.
busiu dekinga,jei padesit 4u.gif jis echinokaktusas (lyg toks pavadinimas) kita dar turiu toki pat,bet ten jau gigantas,tai to neapsiimsiu persodineti...

ir dar paklaust norejau kokia zeme pirkti kaktusams?kokios firmos?ar nesvarbu?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 31 kovo 2010 - 14:52
QUOTE(pedyte @ 2010 03 31, 09:55)
puvinys tai ta geltona demele, ar ne?
http://www.ipix.lt/images/86235430.jpg
va dedu dar viena foto, gal aiskiau matysis... hmz..o kaip ta puvini pasalint? siaip man jau atsiunte su juo, tik va nepagalvojau, kad cia kazkas blogo bus...
o kirmelyciu tai nera, apziurejau..

Jei jis sugalojo pūti, tai nieko jau nepadarysi. Visi šie augaliukai yra sunkiai auginami. Mano pleiospilos išvis nelaistytos supuvo. O titanopsis gyvena jau virš metų. Gal reikėjo pradėti nuo litopsų. su jais truputį lengviau. Ir reikėjo uždėti viršutinį drenažą. Žeme užpilti tik šaknis o viršuje sluoksnį smulkių akmenėlių. Taip kad pats augaliukas su žeme nesiliestų. Tai truputį apsaugo nuo puvinio.
Papildyta:
QUOTE(inerga @ 2010 03 31, 15:17)
laba diena 4u.gif  naujoke as jusu temoje,pirma puslapi perzvelgiau,tai lyg neradau nuorodos kaip persodinti dideli kaktusa.gal patartumet kaip?na,jis pas mane tokio dydzio kaip  g.gif ...rankinio kamuolys mazdaug.nes matau,kad saknys lenda per apacia ir plius man negrazu plastmasiniam inde,kad jis stoves,tai noriu persodinti.
busiu dekinga,jei padesit  4u.gif jis echinokaktusas (lyg toks pavadinimas) kita dar turiu toki pat,bet ten jau gigantas,tai to neapsiimsiu persodineti...

Vienai tokį didelį kažin ar pavyks persodinti . Tegul kas nors palaiko su odinėmis pirštinėmis ar apvyniotą laikraščio juosta, kad spygliai neperdurtų. Tada apipilsite žemėmis.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 31, 15:52)
Vienai tokį didelį kažin ar pavyks persodinti . Tegul kas nors palaiko su odinėmis pirštinėmis ar apvyniotą laikraščio juosta, kad spygliai neperdurtų. Tada apipilsite žemėmis.

suabejociau ar tos pirstines apsaugos rankas,ten su kokiom pagalvem ji imt gal reiktu biggrin.gif kaip nors bandysiu. o ar galima kaktusa i vazona be skylutes sodinti?ar labai nepatartina? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 31 kovo 2010 - 15:02
Geriau su skylute. Jei vazonas molinis ir neglazuruotas, galima ir pačiai tą skylutę su peilio galu pragramdyti.
Atsakyti
ale kaip gaila..... nejau neatsigaus?.... unsure.gif o litopsiuku irgi turiu, dygta jau maziuliai, titanopsis, pasirodo, irgi dziaugiasi mano palange - naujus lapelius leidzia, kitas augaliukas neriasi, tik va su situo nepavyko...
Papildyta:
QUOTE(inerga @ 2010 03 31, 16:01)
suabejociau ar tos pirstines apsaugos rankas,ten su kokiom pagalvem ji imt gal reiktu  biggrin.gif  kaip nors bandysiu. o ar galima kaktusa i vazona be skylutes sodinti?ar labai nepatartina? unsure.gif



o as visus augaliukus vazonuose be skuluciu auginu - man taip graziau, tik svarbu neperliet, kad dugne neuzsilaikytu vanduo ir nerugtu.. del persodinimo - pirstines nepades, as kai sodinau panasaus dydzio spygliuoti, viena neapsidirbau - draugas apsukes storu frotiniu ranksluosciu kelis kartus laike, o as zemem uzkasinejau. kai dideli, tai ir sunkus jie pasidaro.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pedyte @ 2010 03 31, 17:05)
o as visus augaliukus vazonuose be skuluciu auginu
kai dideli, tai ir sunkus jie pasidaro.. smile.gif

aciu 4u.gif as mazycius kaktusiukus turiu ir be skyluciu vazoneliuose,tai lyg gyvena.o kaip su tuo dideliu,tai ir nezinojau.ir puiki mintis su ranksluosciu-bandysim bigsmile.gif
siandien kaktusu diena man biggrin.gif nauja manija uzejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2010 03 31, 17:23)

siandien kaktusu diena man biggrin.gif  nauja manija uzejo  biggrin.gif



man isvis augalu manij.. jau net paciai baisu, virtuves palange ne vieno cm laisvo nebeturi, sugalvojau net salotu ir ridikeliu pasiset. kur tik einu, tai vis geles vaika pasivogiu. idomu, kazi kaip namai atrodys, kai tie visi vaikuciai ir lapeliai i geles isaugs?... blush2.gif
Atsakyti
oi su ta manija...pas mane irgi buvo pilnos palanges.kai kas nunyko,kai ka ismeciau.dabar ziuriu vel tik daugeja smile.gif
o cia pasigrozekit pernykciu ziedeliu.tikiuosi siemet irgi sulaukt

user posted image
Atsakyti