Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Kažkada skambinau į autobusų stotį ir teiravausi to paties. Deja, už paslaugą moka siuntėjas.
Tik gal autobusu būtų greičiau nei paštu???
Atsakyti
autobusu manau tikrai greiciau, gal net ta pacia diena iseitu.
Atsakyti
Pažiūrėjau įkainius - paštu pigiau, bet autobusu greičiau ir patikimiau. Kaip tas paštas dirba tai doh.gif Minus, gal irgi siuntiesi? Būtume trise, gautūsi dar pigiau. Vijana gal tada siųsk Enijos vardu o aš atvažiuosiu pas ją pasiimti.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 29, 22:39)
Pažiūrėjau įkainius - paštu pigiau, bet autobusu greičiau ir patikimiau. Kaip tas paštas dirba tai doh.gif  Minus, gal irgi siuntiesi? Būtume trise, gautūsi dar pigiau. Vijana gal tada siųsk Enijos vardu o aš atvažiuosiu pas ją pasiimti.


Tai tada taip- Enija ir Anril kartu, per autobusa smile.gif siuntinys enijos vardu smile.gif

visoms dar pasakysiu aisku kai vaziuosiu kaktuselius pasiimti
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 30, 10:08)
Tai tada taip- Enija ir Anril kartu, per autobusa smile.gif siuntinys enijos vardu smile.gif

visoms dar pasakysiu aisku kai vaziuosiu kaktuselius pasiimti

Mano sunaus draugai,ant savaitgali grizta i siaulius ir sekmadieni vaziuoja i Vilniu, tai galeciau paduot jiems ir jus is ju pasiimtumet tada.
Atsakyti
Kad tik ateitu iki savaitgalio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 30, 12:15)
Kad tik ateitu iki savaitgalio smile.gif

Ziuresim pagal aplinkybes.
Atsakyti
Oho, dar neturit, o jau Lietuvoj atsiemima organizuojat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 03 30, 14:20)
Oho, dar neturit, o jau Lietuvoj atsiemima organizuojat  biggrin.gif

O tai labai normalu smile.gif geriau dabar viską aptart,nei po to paskubom,kai kaktusai namie džius rolleyes.gif
Atsakyti

Jei tik pumpuras sausiuku nepavirs rolleyes.gif kaip kartais echinopsiams nutinka.

Tina,man smalsu,kokio dydzio dabar jusiskis?kad tikites ziedelio,gal galite pasirodyti ax.gif .mano is 4 gautu,vienas stipriai ugtelejo,net keista,o vienas myriop jauciu eina verysad.gif apacia tokia morkines spalvos,sakniukes nutrupejo,ka daryti? unsure.gif
Atsakyti
"Tau mano mamyte pirmieji pirmieji žiedai..." biggrin.gif blush2.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos paneles:) norefciau pagalbos ir patarino. is conos-paradise uzsisakiau augaleliu.. pasisodinau i maisyta zeme, ir ziuriu, kad vienas kazko nepatenkintas. titanopsiukas kolkas "miega", agryroderma pasiutusiais greiciais neriasi (matosi nuotraukos kairiam kampe), o va lapidaria kad pradejo rauksletis... atsiunte tai grazia, lygia, o dabar kaip senukas koks... nesuprantu, laistau visus juos tris nedaug, auga zemes-smelio-plytos misiny sviesioj vietoj... hmz.....

http://www.ipix.lt/images/96422837.jpg
nelabai kaip matosi, bet bendra vaizda susidarysit tikiuosi..bent jau apie dydi:)
Atsakyti