Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(anril @ 2010 03 28, 22:27)

Iš vilniečių  turbūt tik mes su Enija. Daugiau niekas neprisipažino. O gal dar kas atsiras. Gal siųsk man, aš jai perduosiu. Jei ji nenori individualiai gauti smile.gif

ax.gif Taip. Ir nesugalvoju kaip čia padarius. Esu nelabai važiuojanti. blush2.gif

Gal mums pabandyti pasinaudoti kurjerių esančių autobusų stotyje paslaugomis? Supakuotų į dėžutę... mastau.gif Ten per kelias valandas su autobusu atgabena į Vilnių ar kaip darom? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 28, 22:27)

Iš vilniečių  turbūt tik mes su Enija. Daugiau niekas neprisipažino. O gal dar kas atsiras. Gal siųsk man, aš jai perduosiu. Jei ji nenori individualiai gauti smile.gif


Enija dar nieko nerase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 03 28, 20:31)
Cinside
Daivike
Augė smile.gif


friends.gif ir aš į tą sąrašą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 03 28, 20:46)
vienas krauna mazuti pukuota pumpuriuka  bigsmile.gif


bigsmile.gif kuris?
Atsakyti
O kaunietems kokiu adresu reiks issiusti?
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 28, 02:34)
Pirmieji mano žiedai - Turbinicarpus valdezianus wub.gif
user posted image


nerealus grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 03 29, 09:45)

Echinopsis Hybryd 'Daydream' (UK, 2008)
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 29, 07:35)
ax.gif  Taip. Ir nesugalvoju kaip čia padarius.  Esu nelabai važiuojanti. blush2.gif

Gal mums pabandyti pasinaudoti kurjerių esančių autobusų stotyje paslaugomis? Supakuotų į dėžutę... mastau.gif Ten per kelias valandas su autobusu atgabena į Vilnių ar kaip darom?  ax.gif

Tai turbūt Vijana taip ir siųs. Jei autobusas atvyksta dieną, galiu paimti ir atvežti. Važinėju su nuolatiniu , tai bet kur pavažiuoti nėra problemos. Bet jei autobusas po pietų, tai būsiu darbe g.gif O gal galima kitą dieną atsiimti?
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 29, 15:08)
Tai turbūt Vijana taip ir siųs. Jei autobusas atvyksta dieną, galiu paimti ir atvežti.  Važinėju su nuolatiniu , tai bet kur pavažiuoti nėra problemos. Bet jei autobusas po pietų, tai būsiu darbe  g.gif O gal galima kitą dieną atsiimti?


galima, 2 paras laiko nemokamai siuntinius , paskui uz papildoma para ima po 1lita smile.gif taigi tikrai galima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..vijana..: 29 kovo 2010 - 15:26
QUOTE(Tina* @ 2010 03 29, 14:08)
Echinopsis Hybryd 'Daydream' (UK, 2008)

Bus nerealiai gražu thumbup.gif


Vijana,jei ką,gali man siųst kauniečių augaliukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 29, 15:08)
Tai turbūt Vijana taip ir siųs. Jei autobusas atvyksta dieną, galiu paimti ir atvežti.  Važinėju su nuolatiniu , tai bet kur pavažiuoti nėra problemos. Bet jei autobusas po pietų, tai būsiu darbe  g.gif O gal galima kitą dieną atsiimti?

Mano darbovietė per puskilometrį nuo autobusų stoties, tai man reiktų tik kažkokių žinių kelintą valandą atvyktų krovinys ir atlėkčiau be didelių problemų ax.gif
Telefono nr apsikeism prieš pat įvykį.

Ar ten galima sutvarkyti kad sumoka už persiuntimą gavėjas?
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 29, 18:43)
Mano darbovietė per puskilometrį nuo autobusų stoties, tai man reiktų tik kažkokių žinių kelintą valandą atvyktų krovinys ir atlėkčiau be didelių problemų  ax.gif
Telefono nr apsikeism prieš pat įvykį.

Ar ten galima sutvarkyti kad sumoka už persiuntimą gavėjas?


Zinokit net nezinau, bet man regis ne, va cia placiau http://www.busturas....le/archive/348/
apacioje yra ikaiciai, gal pastu butu pigiau jums g.gif na, bet cia kaip Jus norie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 03 29, 16:48)
Bus nerealiai gražu   thumbup.gif

Jei tik pumpuras sausiuku nepavirs rolleyes.gif kaip kartais echinopsiams nutinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 29 kovo 2010 - 21:06