Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Nu ir grazius "darzelius" pasidarot kaktusams daigint, su krapstukais lysves atskirtos, super thumbup.gif ir sugalvok man taip. O dar kruopstumo kokio reikia doh.gif
Atsakyti
anril wub.gif wub.gif koks grožis...o kaktusiukas įtariu dar mažas mažas smile.gif

..vijana.. kokie mažučiukai wub.gif

Edexa tiesa,nulaužus pachypodiumų šaką bėga pienas ir lieka žaizda...augalo išvaizda pasikeičia į blogąją pusę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 28 kovo 2010 - 13:32
QUOTE(Cinside @ 2010 03 27, 17:51)
Ne visai tikslu.
Kaktusus reikia persodint dar prieš prasidedančią vegetaciją. Bent jau tada geriausia, nes jie pabunda ir sparčiau auga.
O žiemoti geriau jau tamsiai, bet vėsiai, nei šiltai  smile.gif

Jus man galit pasakyti kada ta ju vegetacija? blush2.gif ar pagal kalendoriu Jus zinot? ar kazkaip ant ju pastebit? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 28, 01:34)
Pirmieji mano žiedai - Turbinicarpus valdezianus wub.gif
user posted image



swoon.gif

nu jau grozis tai neispasakytas to ziedo. Nesuprantu kaip cia taip prazysta pas jus. wub.gif Jau sekancia ziema tai visai neliesiu kad ir pas mane taip zydeti pradeti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 03 28, 14:31)
Edexa tiesa,nulaužus pachypodiumų šaką bėga pienas ir lieka žaizda...augalo išvaizda pasikeičia į blogąją pusę smile.gif

O blink.gif vadinasi tiesą rašė unsure.gif

Aha....vadinasi niekam jokio daigelio neduosiu blush2.gif

Ačiū @ASTA už atsakymą 4u.gif

POMONA33 aš orientuojuosi taip, kad žiemos metu jie nevegetuoja iki maždaug vasario mėnesio. Kaktusėlius, jei reikia, persodinu ir žiemos laiku. Nieko jiems nenutinka. Išimdama iš vazonėlio stengiuosi kuo mažiau jų šakneles sujudinti, tai jie kartais to persodinimo net nepajunta smile.gif
O kai kaktusas bunda, matosi po truputį lendantys jauni spygliukai, iš areolių balti pūkeliai labiau pasipučia, tarsi skleistųsi...
Aš mėgėja, gal profės ką daugiau pasakys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 28 kovo 2010 - 14:35
QUOTE(Pomona33 @ 2010 03 28, 14:02)
Jus man galit pasakyti kada ta ju vegetacija? blush2.gif  ar pagal kalendoriu Jus zinot? ar kazkaip ant ju pastebit? blush2.gif  ax.gif

Vegetacija,tai augalo nubudimo ir augimo pradžia...kaktuso viršūnė tampa šviesesnė,ties briaunomis matosi kita spalva...tai labai lengva pamatyti stebint augalą smile.gif

QUOTE(Edexa @ 2010 03 28, 14:25)
O blink.gif vadinasi tiesą rašė unsure.gif

Aha....vadinasi niekam jokio daigelio neduosiu blush2.gif

Ačiū @ASTA už atsakymą 4u.gif

Neduok smile.gif jie nedaug kainuoja,protingiau naują augalą nusipirkti
Atsakyti
Siandien anglas baige pakuoti augalelius, ir jau ryt nes i pasta thumbup.gif
Taigi, man reiktu zinoti adresiukus, kur siusti augalus, kas su kuo jungiasi g.gif
Taigi, butu gerai cia forume parasyti jei kas i grupes jungiasi, o kas nori individualai, tada man i emaila - kontaktus.
Atsakyti
Kauniečių turbūt bus nemažai smile.gif Tai darom sąrašą gal g.gif
Cinside
Atsakyti
Mano irgi į bendrą kauniečių siuntinuką dėkit. Pratesiu sąrašą:

Cinside
Daivike
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2010 03 28, 20:17)
Mano irgi į bendrą kauniečių siuntinuką dėkit. Pratesiu sąrašą:

Cinside
Daivike

Cinside
Daivike
Augė smile.gif
Atsakyti
As noresiu individualiai.

Beje anksciau kur buvau uzsisakius du echinopsius is anglo, tai pastebejau kad vienas krauna mazuti pukuota pumpuriuka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 28, 09:34)
Labai labai grazu wub.gif
O cia mano Turbinicarus smile.gif
http://s58.radikal.r...d347433b48d.jpg
nemazai rusiu isdygo, kazi kada bus kaip tavo lotuliukas.gif

O kiek daug ir kokie gražūs. Užaugs, pamatysi smile.gif O žydi jie gana jauni ir maži. Šitas kokių 2 cm. skersmens. Kitas pernai ir 1 cm. žydėjo.



QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 03 28, 15:12)
swoon.gif
nu jau grozis tai neispasakytas to ziedo. Nesuprantu kaip cia taip prazysta pas jus.  wub.gif  Jau sekancia ziema tai visai neliesiu kad ir pas mane taip zydeti pradeti  bigsmile.gif

Turbinicarpusai pas mane dar ir dabar nelieti, tik papurškiu. Nes kur jie stovi, naktį nera labai šilta.

QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 28, 21:03)
Siandien anglas baige pakuoti augalelius, ir jau ryt nes i pasta thumbup.gif
Taigi, man reiktu zinoti adresiukus, kur siusti augalus, kas su kuo jungiasi  g.gif
Taigi, butu gerai cia forume parasyti jei kas i grupes jungiasi, o kas nori individualai, tada man i emaila - kontaktus.

Iš vilniečių turbūt tik mes su Enija. Daugiau niekas neprisipažino. O gal dar kas atsiras. Gal siųsk man, aš jai perduosiu. Jei ji nenori individualiai gauti smile.gif
Atsakyti