Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

As savo pachypodium irgi pamatavau. 31 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 03 27, 00:22)
As savo pachypodium irgi pamatavau. 31 cm  smile.gif

Va, peržiūrėjau nuotraukytes, ir pas tave jis visam gražume wub.gif Kai mano dar nedidukas, tai toks tik šiaušys vazone pūpso, o dar su vaikučiais šonuose, tai kol paaugs į ilgį toks krūmas, teks ilgokai palaukt rolleyes.gif

Tik, kažin ar tavo pachypodiumui tokiam vazonėlyje ne per maža vietos? Žiūriu ir pas JURGITUKĄ kaktusas kaip kaminas, o vazono dydis toks ant ribos... Ar jiems ten taip reikia?... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 27 kovo 2010 - 11:22
QUOTE(Edexa @ 2010 03 27, 12:21)
Va, peržiūrėjau nuotraukytes, ir pas tave jis visam gražume wub.gif Kai mano dar nedidukas, tai toks tik šiaušys vazone pūpso, o dar su vaikučiais šonuose, tai kol paaugs į ilgį toks krūmas, teks ilgokai palaukt rolleyes.gif

Tik, kažin ar tavo pachypodiumui tokiam vazonėlyje ne per maža vietos? Žiūriu ir pas JURGITUKĄ kaktusas kaip kaminas, o vazono dydis toks ant ribos... Ar jiems ten taip reikia?... blush2.gif



Na as tai skaiciau, kad jiems geriau ankstas vazonas, nei per didelis. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, rodausi ir aš savo aporokaktusą..

user posted image

user posted image

Auginu daugiausia epifitinius, svyrančius kaktusus..


Ramaške, sužavėjo mane jūsų vaškuolė - širdelė..Ar įmanoma būtų gaut auginuką kokį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 27 kovo 2010 - 14:03
QUOTE(Edexa @ 2010 03 25, 11:24)
Ojei doh.gif  nu nesupraskit tiesiogiai pašaldyti.... Lauke kaktusus pašaldysit - namo tešlą vazonuose parsinešit. Tiesiog žiemos metu kaktusėlius laikykit kuo vėsesnėje patalpoje, jei tokią turit. Kaktusai tada neauga, miega, o gerai pamiegoję patys prabunda, toliau auga ir žydi. Prabudusius palaistykit, vėliau patręškit ir žydės kaip pieva.....


Labukas visoms! Turiu klausimu: blush2.gif ax.gif
1. O sakykit Jus kaip nesat juos i vesesne vieta ziema, tai pvz.,i sandeliuka, kur net tamsu, ar ant palanges tik vesesniame kambaryje? g.gif nes as laikau ant palanges kur ir saule sviecia ir radiatorius pleskina, tik kad nelaistau taip daznai, tik kartais... ax.gif
2. Ar jau galima persodinti kaktusus? blink.gif vienas jau tuoj be zemiu liks lotuliukas.gif ar dar per anksti?
o kaktusiuku turbut kaip ir gelyciu turbut zydinciu nepatartina persodinti taip? ax.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 03 27, 15:31)
Labukas visoms! Turiu klausimu:  blush2.gif  ax.gif
1. O sakykit Jus kaip nesat juos i vesesne vieta ziema, tai pvz.,i sandeliuka, kur net tamsu, ar ant palanges tik vesesniame kambaryje?  g.gif nes as laikau ant palanges kur ir saule sviecia ir radiatorius pleskina, tik kad nelaistau taip daznai, tik kartais... ax.gif
2. Ar jau galima persodinti kaktusus?  blink.gif vienas jau tuoj be zemiu liks  lotuliukas.gif  ar dar per anksti?
o kaktusiuku turbut kaip ir gelyciu turbut zydinciu nepatartina persodinti taip?  ax.gif

aciu  4u.gif

Dabar pats laikas persodinti kaktuselius smile.gif
Geriausiai kaktuseliams ziemoti, ten kur yra sviesu ir vesu, jokiu budu ne tamsu.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 03 27, 11:21)
Tik, kažin ar tavo pachypodiumui tokiam vazonėlyje ne per maža vietos?

Cia labai sena foto ikelta, dabar jau jis kitokiam vazone auga.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 27, 15:56)
Dabar pats laikas persodinti kaktuselius smile.gif
Geriausiai kaktuseliams ziemoti, ten kur yra sviesu ir vesu, jokiu budu ne tamsu.

Ne visai tikslu.
Kaktusus reikia persodint dar prieš prasidedančią vegetaciją. Bent jau tada geriausia, nes jie pabunda ir sparčiau auga.
O žiemoti geriau jau tamsiai, bet vėsiai, nei šiltai smile.gif
Atsakyti
Violeta,ziedeliai wub.gif ,tikiuosi manieji pasirodys siemet unsure.gif ,na niekaip nesulaukiu is aporokaktuso ziedu.visa ziema atlaike labai saltai-garaze,gal padovanos symet.
Atsakyti
Pirmieji mano žiedai - Turbinicarpus valdezianus wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 28, 00:34)
Pirmieji mano žiedai - Turbinicarpus valdezianus wub.gif
user posted image


Labai labai grazu wub.gif
O cia mano Turbinicarus smile.gif
http://s58.radikal.r...d347433b48d.jpg
nemazai rusiu isdygo, kazi kada bus kaip tavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Oooo, kaip smagiai, pavasariškai atrodo jūsų kaktusėlių žiedeliai 4u.gif

Dar, moteraitės ax.gif , norėjau sugrįžti prie pachypodiumų, turiu klausimuką. Tos kurios jį turit, kaip ten darote su jo vaikučiais, ar nulaužote juos, nes mačiau kad jis pas jus vienišas auga g.gif Pas mane iš dičkio šonų krūmas želia...

Bet esu kažkur skaičiusi, kad jei pachypodiumą aplaužysi, tai gali per tas žaizdeles įsimesti kažkoks puvinys ar pan. g.gif Be to, bėga iš jo baltos sultys ir tose vietose, kur nulaužta, lieka augaliukas tiesiog negražus, matosi juodos dėmės, subjaurotas.... Ar tai tiesa.

Tiesiog viena pažįstama prašė auginuko, o aš pabijojusi sugadinti visą kaktusėlį, jai nedaviau.... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 28 kovo 2010 - 11:29