Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

As noriu pasirodyti saviski, auginu nuo maziuko, jau beveik visas metras ilgio ax.gif


user posted image
Atsakyti
Koks gražuolis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 03 25, 18:35)
As noriu pasirodyti saviski, auginu nuo maziuko, jau beveik visas metras ilgio  ax.gif
user posted image


na sakykime cia yra ne kaktusas ir jeigu jus ji norite prazidinti, tai vargu ar paviks biggrin.gif, bet seip graziai nuaugintas, jo vardas pachypodium lamerei
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 25 kovo 2010 - 18:41
QUOTE(Taniushka @ 2010 03 25, 19:40)
na sakykime cia yra ne kaktusas ir jeigu jus ji norite prazidinti, tai vargu ar paviks  biggrin.gif



na sito prazydinti as nenoriu, be sito turiu dar labai daug kaktusu. Si tik siaip norejau parodyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitukasz: 25 kovo 2010 - 18:42
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 25, 18:26)
UH doh.gif  sunkiausias darbas baigtas, pinigai issiusti smile.gif
Jei kas nori galiu atsiusti pinigu isiuntimo patvirtinima, (kad butu ramu) parasykit ir atsiusiu smile.gif
Dabar belieka melstis ir laukti, kad sekmingi iki Lietuvos atkeliautu.

Viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Jurgitukasz, per kiek laiko toooookį užauginai? Turiu tokį, šonuose dar mažiukų prisiauginęs, bet mano dar tik apie 20 cm aukščio... Kažin kada aš čia sulauksiu, kol bus bent pusmetrio.....Jis man sraigės greičiu auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 03 26, 18:45)
Jurgitukasz, per kiek laiko toooookį užauginai? Turiu tokį, šonuose dar mažiukų prisiauginęs, bet mano dar tik apie 20 cm aukščio... Kažin kada aš čia sulauksiu, kol bus bent pusmetrio.....Jis man sraigės greičiu auga g.gif



Na gal per kokius 4 metus? tiksliai nepamenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 03 26, 19:27)
Na gal per kokius 4 metus? tiksliai nepamenu  4u.gif

blink.gif greitai pas tave auga.... Aš pamatavau kiek per metus nuo pernai maniškis paaugo, paskaičiavau, tai jei metrą - 10 - 12 metų tektų laukt..... doh.gif Nu gal paskui greičiau auga ar ką...g.gif Mano kaktusas kažkoks tormazas unsure.gif

Bet tavo tikras gražuolis wub.gif Dailus, kaip ką tik nuo podiumo nulipęs....
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 03 26, 19:36)
blink.gif  greitai pas tave auga.... Aš pamatavau kiek per metus nuo pernai maniškis paaugo, paskaičiavau, tai jei metrą - 10 - 12 metų tektų laukt..... doh.gif Nu gal paskui greičiau auga ar ką...g.gif Mano kaktusas kažkoks tormazas unsure.gif

Bet tavo tikras gražuolis wub.gif Dailus, kaip ką tik nuo podiumo nulipęs....




Aciu 4u.gif man jis irgi labai grazus

tfu tfu tfu, kartais buna lapus nezmoniskai pradeda mesti, bet gal taip turi buti g.gif

pabandyk patresti, gal truputi greiciau augs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 03 26, 20:27)
Aciu  4u.gif  man jis irgi labai grazus

tfu tfu tfu, kartais buna lapus nezmoniskai pradeda mesti, bet gal taip turi buti  g.gif

pabandyk patresti, gal truputi greiciau augs  4u.gif

Tręšiu aš jį, myliu ir lepinu ne mažiau kaip kitus unsure.gif Nu žiūrėsim, gal kaip nors įsibėgės ax.gif

O lapus jie turi kartas nuo karto mesti, todėl man jie ir patinka, egzotiškai, neįprastai atrodo su kuokštu viršūnėje rolleyes.gif
Atsakyti
labai puikus ir toks didelis blink.gif as turiu kaktusiuka gal 3 metai g.gif niekuo netresiau,per daug nesirupinau, daug neuzaugo ,bet vaiku prisiaugino doh.gif gal 10! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 03 26, 20:38)
labai puikus ir toks didelis blink.gif as turiu kaktusiuka gal 3 metai g.gif niekuo netresiau,per daug nesirupinau, daug  neuzaugo ,bet vaiku prisiaugino doh.gif gal 10! rolleyes.gif



hihihi.gif hihihi.gif

Maniskiai tai kazkaip vaiku neaugina, tik i ilgi stiebiasi lotuliukas.gif


Va dar viena ikeliau savo grazuoli beproti lotuliukas.gif i visus sonus varo, jau bijau kad nenuluztu doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitukasz: 26 kovo 2010 - 19:54