Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Nagi merginos, patarkit kaip priversti kaktusiukus zydeti? Pas mane jie tiesiog bujoja, o ziedu nera 4u.gif Tresiu kaktusu trasom smile.gif Aciu, gal kas minciu turite.
Atsakyti
Žiemą gerai pašaldyti reikėjo - tokia gera žiema tam buvo. thumbup.gif Jau būtų pilni žiedų. O jei rimtai, tai jie turi pailsėti vėsiai ir nelaistomi. Jei augo ištisus metus, neturi jėgų žydėti.
Atsakyti
o... Gal dar nevėlu pašaldyti balkone. mastau.gif Jie pas mane sausai bet šiltai džiūvo ant palangės. blush2.gif
Atsakyti
..vijana.., padariau pavedima ir laukiu kaktuseliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 03 25, 08:02)
..vijana.., padariau pavedima ir laukiu kaktuseliu  smile.gif


Dar laukiu vieno pervedimo ir pinigeliai bus visi surinkti, tada jau siusiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kažkada žadėjau parodyti kaip atrodo vaškuolė išauginta iš lapo - širdelės. Tik kokybė nekokia, nes fotografuota telefonu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaškė: 25 kovo 2010 - 09:33
iš tiesų širdelės bigsmile.gif
Atsakyti
O tai kaip suprasti pasaldyti? nesti i balkona tipo i lauka ir nelaistyti? g.gif blink.gif Nu geras, tai ka reikes kitai ziemai biggrin.gif
Atsakyti
O kaip norisi greiciau is anglo augalus gauti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 03 25, 11:07)
O tai kaip suprasti pasaldyti? nesti i balkona tipo i lauka ir nelaistyti?  g.gif  blink.gif  Nu geras, tai ka reikes kitai ziemai  biggrin.gif

Ojei doh.gif nu nesupraskit tiesiogiai pašaldyti.... Lauke kaktusus pašaldysit - namo tešlą vazonuose parsinešit. Tiesiog žiemos metu kaktusėlius laikykit kuo vėsesnėje patalpoje, jei tokią turit. Kaktusai tada neauga, miega, o gerai pamiegoję patys prabunda, toliau auga ir žydi. Prabudusius palaistykit, vėliau patręškit ir žydės kaip pieva.....
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 25, 08:50)
o... Gal dar nevėlu pašaldyti balkone. mastau.gif Jie pas mane sausai bet šiltai džiūvo ant palangės.  blush2.gif

Jei jau pradėti laistyti, tai tikrai vėlu. Galima bus išnešti, kai atšils. Jei žiemą džiūvo, tai pailsėjo. Žydės ir taip.
Atsakyti
UH doh.gif sunkiausias darbas baigtas, pinigai issiusti smile.gif
Jei kas nori galiu atsiusti pinigu isiuntimo patvirtinima, (kad butu ramu) parasykit ir atsiusiu smile.gif
Dabar belieka melstis ir laukti, kad sekmingi iki Lietuvos atkeliautu.
Atsakyti