Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Edexa @ 2010 03 20, 16:40)
4u.gif Jeeetus...kaip faina, tiesiog smagu tarp jūsų...  smile.gif  ax.gif Tikra dūšios atgaiva ir laimė, kad tarp kaktusininkių nėra paranojikių "nieko nėr baisiau už fengšujus..." rolleyes.gif

O tai jau kartais net nebenoriu kad kas nors pas mane užeitų, o tai iš karto, ok-ak, taigi kaktusai negeri, ojojoj jie blogos energijos, negi normalių gėlių nerandi blink.gif  Tokie paranormalūs svečiai, kurių palangės blizga, o ant jų nė gyvos dvasios, patys tiesiog išsiurbia energiją....tada einu atsigaut tarp savo kaktusų....

4u.gif drinks_cheers.gif
Na pas mane irgi yra kelios personos,kur stebisi,kodėl aš taip myliu kaltusus ir pas mane jų tiek daug bigsmile.gif Na man jau geriau kaktusai,negu peraugusios pelargonijos arba sterilios palangės bigsmile.gif O geros draugės dovanoja knygas apie kaktusus,arba kaktusus,kuriuos aš mielai priimu,o paskui pasidalinu daigeliais arba kompozicijom.
Atsakyti
Kaktusų ar sukulentų įvairovė moko toleracijos tikraąją, praktiškąja to žodžio prasme-- įvairovė, kuri įrodo kad grožis yra visoks. Ir palangės turi teisę egzistuoti- ir su kaktusais ir be jų. Svarbiausia tapti kūrėju savo gyvenimo, ir suprasti, kad mes vieningi savo įvairumu, ir po saule išsitenka ir mamiliarija, ir krasula ir sterilus fengšujai. smile.gif

Augindama kaktusus supratau, kokios gražios yra dilgelės. Ir , kad mano kuryba turi teisę gyventi.
Atsakyti
Anglų užsakymas matau po truputį kruta,o kaip mūsų ceko užsakymas?Aš vis ruošiu naujokėliams vietas(mintyse)
user posted image
Atsakyti
Crassula, kaip tu moki gražiai apie viską pasakyti thumbup.gif

Aš kai išmokau auginti kaktusus, tai pas mane paprasčiausios gebenės džiūsta - ar joms dėmesio pritrūksta, ar laistau jas kaip kaktusus g.gif Greitai liks namuose tik kaktusai.

RasiukasR, čekas be gegužės men. nesiunčia - iš anglo tikrai anksčiau gausim.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 03 20, 21:51)

Augindama kaktusus supratau, kokios gražios yra dilgelės. Ir , kad mano kuryba turi teisę gyventi.

thumbup.gif
Atsakyti
Parasiau anglui, kad per kita savaite jau surinksiu pinigus ir atsiusiu, sake, kad jau yra pasiruoses pakuoti kaktuselius smile.gif
Beje, pasizejau tolimesnius orus, tai labai neblogi, minusas tik siok toks gali buti smile.gif aisku jei kas nepasikeis smile.gif
Tik nezinau, kaip cia padaryti, su kaktuseliu isdalinimu is siauliu g.gif tik su rimusia viskas aisku biggrin.gif
Atsakyti
pirmieji žiedaiuser posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 21, 13:42)
Parasiau anglui, kad per kita savaite jau surinksiu pinigus ir atsiusiu, sake, kad jau yra pasiruoses pakuoti kaktuselius smile.gif
Beje, pasizejau tolimesnius orus, tai labai neblogi, minusas tik siok toks gali buti smile.gif  aisku jei kas nepasikeis smile.gif
Tik nezinau, kaip cia padaryti, su kaktuseliu isdalinimu is siauliu g.gif  tik su rimusia viskas aisku biggrin.gif

Kauniečių siųsk į Kauną , tuo pačiu ir meetuką pasidarysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augė: 21 kovo 2010 - 17:41
Va, va butu gerai zinoti kas su kuo kooperuosis g.gif kaip is siauliu kas nori gauti, tada butu lengviau man doh.gif
Auge, fantastika 4u.gif
Atsakyti
Tokios dienos apniukę, o Augė žiedais džiaugiasi ir mus džiugina. Spalva žiedelio labai graži.

O dėl kauniečių kaktusų tai pritariu Augei, visus į vieną dėžę ir į Kauną, o mes išsidalinsim.
Atsakyti
Tai prasom prisistatyti kas yra kaunietes g.gif nes ne visas zinau
Atsakyti
esu iš Vilniaus. Tikiuosi ne vienintelė. ax.gif
Atsakyti
Kasnors zinot kaip sita kaktusa auginti


kaip sitam forume imesti foto? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Death0: 21 kovo 2010 - 21:55