Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 03, 17:31)
Sveikos, mergaitės 4u.gif
iš kokio čia puslapiuko užsisakinėjat? Aš ir noriu blush2.gif  o kaip su siuntimo išlaidom??

Praeitoje temoje ruošėmės užsakymams. Siūlau paskaityti ją čia ir gal dar pavyks prie vieno užsakymo prisijungti. Viską kas kur surašyta ieškoti tingiu. Info yra kažkur tarp 40 psl ir paskutinio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai anglas vis dar inventorizuojasi g.gif
Atsakyti
del mano 4kaktuseliu savaite krapstesi,tai del jusiskiu g.gif menesy skaiciuosis smile.gif ,beje vijana ,koks kiekis kaktusu per visas merginas susidare?
Atsakyti
Mano kate siandien sumaste sukulentais pasivaisint mad.gif susipykau su ja juodai.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 04, 10:24)
Mano kate siandien sumaste sukulentais pasivaisint  mad.gif susipykau su ja juodai.

Mano katė irgi varo jau iš proto, pablūdo gyvūliukas visai , manau čia dėl morčiaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano jau teks vezt operuot, nes gal tikrai jai pirmasis morcius arteja unsure.gif pradejo eit palangem kaip pasiutus.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 02 03, 21:53)
del mano 4kaktuseliu savaite krapstesi,tai del jusiskiu g.gif menesy skaiciuosis smile.gif ,beje vijana ,koks kiekis kaktusu per visas merginas susidare?


Kaktuseliu isviso, nei daug, nei mazai biggrin.gif be keliu 100-tas, ale gerai, kad anksciau viska pradejom, nes su sitokiu JO tempu, ir ruduo gali ateiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 04, 10:38)
Mano jau teks vezt operuot, nes gal tikrai jai pirmasis morcius arteja  unsure.gif pradejo eit palangem kaip pasiutus.

Pas mane ne tik palangėm, bet kaip pablūdus šokinėja, visur tai ant stalo , tai ant komodos , tai čia prašosi, tai vėl kitur, taip kaip su mažu vaiku , ivariau į sniegą vakar , tai labai buvo nepatenkinta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(..vijana.. @ 2010 02 04, 10:52)
Kaktuseliu isviso, nei daug, nei mazai biggrin.gif  be keliu 100-tas, ale gerai, kad anksciau viska pradejom, nes su sitokiu JO tempu, ir ruduo gali ateiti smile.gif

kokios šaunuolės , tai papirksim thumbup.gif
Atsakyti
vijana,pasiteiraukite del siuntimo islaidu jo paties saskaita,nebijokite,visur cia taip uzsienyje,sitokie klijentai nedaznai pasitaiko,skaiciuoju 100kaktusu...ne visi gi po svara g.gif ,manau susidarys suma apie 200virs svaru bigsmile.gif -jis tikrai siustu nemokamai g.gif ,bandykite.
Atsakyti
siandienos pirkiniai.pirmasis tikrai echinopsis,bet antrasis-manau etikete sumaisyta,gymnas?jie kumscio dydzio wub.gif ,galiu tiketis ziedu.
user posted image
kas jis? g.gif
URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL]
Atsakyti
Mergaitės, kai nusiperkat kaktusiuką palaistot jį? Vakar vyras parnešė dovanų kaktusiuką, tai net gaila jo koks peržiūvęs 4u.gif Ką daryt? Laistyti?
Ir dar... Kur pilat vandenį? Į lėkštutę? Ar šalia kaktusiuko? PADĖKIT lotuliukas.gif mirksiukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaitiene: 04 vasario 2010 - 19:11
Tiksliai, jau irtaip tam anglui geras orderiukas biggrin.gif gali prisiimt sau siuntimo islaidas.
Atsakyti