Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Girtas kaktusas

Faktų, jog kai kurie augalai žmogų veikia neigiamai, pastebėta jau seniai. Puikus pavyzdys — posakis „gėlė į namus — vyras iš namų“. Šis pastebėjimas iš tiesų tam tikra prasme teisingas, nes namie gėlėmis dažniausiai rūpinasi moterys. Jos jas laisto, tręšia, žodžiu, puoselėja kiek įmanydamos. O vyrai gėlėms dažniausiai būna abejingi, o kartais jos netgi trukdo jiems gyventi. Jeigu turite įprotį nuorūkas užgesinti gėlių vazonėlyje, tai jo gyventojo priešiškumas jums garantuotas. Išbarti jūsų arba skelti antausį augalas negalės, tačiau išskirs lakių cheminių junginių, kurie sveikatos tikrai nepridės.

Užfiksuota atvejų, kai tam tikros kaktusų rūšys tapo vyrų alkoholizmo priežastimi. Vyrų smegenys reagavo į lakias alkaloidines medžiagas, stiprinančias potraukį alkoholiui.

Bioenergetikai seniai yra nusiteikę prieš kaktusus. Reikalas tas, kad jie kaupia aplinkos ir žmonių energiją, o paskui energetinius impulsus skleidžia iš adatų smaigalių. Apskritai kaktusas tiesiog fontanu purškia energetines žiežirbas. Agresyvus žmogus, ilgiau pabuvęs šalia šio augalo, tampa dar labiau suirzęs. O štai tyleniams labai naudinga pasėdėti tarp kaktusų — jie suteiks jėgų, įkvėps pasitikėjimo savimi. Ir dar: pagal feng šui principus, spygliai turi būti statomi ugnies zonoje, tai yra buto arba kambario pietuose arba pietvakariuose. Tuomet jūsų neaplenks finansinė ir kitokia sėkmė.

..mane jie labai teigiamai veikia ir net raminanciai sakyciau smile.gif ,negaliu be ju.
Atsakyti
Man tokius dalykus pasiskaityti įdomu, bet aš tuo netikiu schmoll.gif Esu nepataisoma realistė 4u.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 19, 09:29)
Kadangi prie kompo dabar prisesiu tik ryt po pietu, jei per ta laika atsiras dar sutinkanciu merginu, tada visomoms atsiusiu i gmaila visus rekvizitus. smile.gif
As tai pati nekantrauju, tik siek tiek bijau tokios atsakomybes doh.gif

Aš irgi už tai, kad jau pinigus rinktume ir siuntimą pradėtume. drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2010 03 18, 21:11)
Jooo tie suvyniojimai net įsivaizduoju kaip jį užknisa  doh.gif  bet kita vertus mes nemažus pinigus jam už tai mokam...

Bet visviena niekas nesupras tos tos euforijos ,kai turi rankoj tuos mažius,į laikraštį suvyniotus ir drebančiom rankom,tarsi kokį super trapų daiktą atsargiai vynioji..išvyniojęs apžiūrinėji ir mintyse matai kaip jis auga..


Asta, jau taip taikliai ir gražiai parašei, kad net šiupuliukia prisiminus perbėgo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 19, 15:43)
Man tokius dalykus pasiskaityti įdomu, bet aš tuo netikiu schmoll.gif  Esu nepataisoma realistė  4u.gif  doh.gif

netikiu irgi tačiau su didžiuliu malonumu skaitau. Ypač tą info kur kaktusus giria. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 19, 19:14)
netikiu irgi tačiau su didžiuliu malonumu skaitau. Ypač tą info kur kaktusus giria.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

Sakykit, mergaitės kas čia? Ir ar auginamas kaip kaktusas - sukulentas? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 19, 18:14)
netikiu irgi tačiau su didžiuliu malonumu skaitau. Ypač tą info kur kaktusus giria.  biggrin.gif


Jei jau viską žiūrėt pagal feng šui, tai visos kaktusistės jau seniai sėdėtų surūgusios, piktos, be darbo, be pinigų ir be vyrų. O dabar pažiūrėkit kokios visos linksmos, tik laukia savo mielų, išsvajotų kaktusėlių....

Prie kaktusininkių feng šui zababonai neprilimpa....nes nei viena jų nepaiso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 19, 19:26)
drinks_cheers.gif

Sakykit, mergaitės kas čia? Ir ar auginamas kaip kaktusas - sukulentas? g.gif  doh.gif


Peperomia panaši į šitą:
http://images.google...p...&tbs=isch:1

Lyg ir sukulentas smile.gif, bet lyg ir ne. Tiksliau kai kurios sukulentai lyg ir.
Aš jų jau keturias rusys turiu smile.gif

Nors ir ne mano reikalas, bet siuskitės ramiausiai ir supakuos tas anglas šimtą greičiau nei keturis. Sekmes apsipirkti.

Apie prietarus ir kaktusus.
Yra toks posakis- žmogus be hobi yra labai įtartinas.
Dar sakoma, žmogus be aistros yra miręs.

Taigi, pradėkim nuo žmogaus, o ne nuo kaktusu, beja, mane jie irgi raminančiai veikia.
Dėl vyrų- jie irgi žmonės. Gal jiems ir nereikia gimdyti ir pamesti vaikyčius į gyvybės langelį, na, jie tiesiog negimdo, bet šiaip yra gan žmogiški lotuliukas.gif

O dar, nieko ner baisiau už už fenšujus lengvo turinio skaitaluose.
Atsakyti
Paskaičiau googlėj tai sako kad tai epifitas augantis ant kitų augalų žievės, supuvusių rąstų. Kaktusas tikrai negali būti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 20, 08:31)
Paskaičiau googlėj tai sako kad tai epifitas augantis ant kitų augalų žievės, supuvusių rąstų. Kaktusas tikrai negali būti.  biggrin.gif

Nevisi sukulentai yra kaktusai. smile.gif

"Dar sakoma, žmogus be aistros yra miręs"- nu cia tu,Dalia,tiesa pasakiai. thumbup.gif
Atsakyti
Einu žiūrėti kaip jos auginamos doh.gif
Atsakyti
Perskaicius "Sodo spalvose" straipsni "Egzotiškų augalų namai" vel uzsimaniau oranzerijos, kaip atskiro pastato sklype. Gal kada islosiu koki milijona rolleyes.gif Svajones uzaugina sparnus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 03 19, 23:04)

Apie prietarus ir kaktusus.
Yra toks posakis- žmogus be hobi yra labai įtartinas.
Dar sakoma, žmogus be aistros yra miręs.

Taigi, pradėkim nuo žmogaus, o ne nuo kaktusu, beja, mane jie irgi raminančiai veikia.
Dėl vyrų- jie irgi žmonės. Gal jiems ir nereikia gimdyti ir pamesti vaikyčius į gyvybės langelį, na, jie tiesiog negimdo, bet šiaip yra gan žmogiški  lotuliukas.gif

O dar, nieko ner baisiau už už fenšujus lengvo turinio skaitaluose.


4u.gif Jeeetus...kaip faina, tiesiog smagu tarp jūsų... smile.gif ax.gif Tikra dūšios atgaiva ir laimė, kad tarp kaktusininkių nėra paranojikių "nieko nėr baisiau už fengšujus..." rolleyes.gif

O tai jau kartais net nebenoriu kad kas nors pas mane užeitų, o tai iš karto, ok-ak, taigi kaktusai negeri, ojojoj jie blogos energijos, negi normalių gėlių nerandi blink.gif Tokie paranormalūs svečiai, kurių palangės blizga, o ant jų nė gyvos dvasios, patys tiesiog išsiurbia energiją....tada einu atsigaut tarp savo kaktusų....
Atsakyti