Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Cinside @ 2010 03 18, 21:06)
Pats laikas siųsti būtų. Prieš didžiąją vegetaciją jau naujose žemėse tupėtų.

Tiesa, o kaip ten dėl atsiskaitymo? Kai gausim, tada susimokėsim ar kaip  g.gif

Pirmiau reikia sumoketi.
Na reiktu, kad visos merginos sutiktu, tada ir pradeciau, nes jei vienos sutiktu dabar, kitos noretu veliau, o galu gale jei ateitu susale kaktuseliai, ar dar kas nors, tada visi nesmagumai man butu doh.gif
Atsakyti
O tai ar aš praleidau, ar dar nesakei, kur ir kiek tų pinigų pervesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 18, 21:13)
Pirmiau reikia sumoketi.
Na reiktu, kad visos merginos sutiktu, tada ir pradeciau, nes jei vienos sutiktu dabar, kitos noretu veliau, o galu gale jei ateitu susale kaktuseliai, ar dar kas nors, tada visi nesmagumai man butu doh.gif

darysim kaip pasakysi ir tiek. mirksiukas.gif
Tik būtų gerai mailą gauti kur kada ir kiek pervest ax.gif

Kad tik šaltis nesiūbtelėtų koksai.
Atsakyti

Aš irgi manau, kad jau galim pinigus pradėti rinkti. Kol visos atsiųs, kol anglas kaktusus supakuos, tikrai jau bus atšilę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anril: 19 kovo 2010 - 00:31
Kadangi prie kompo dabar prisesiu tik ryt po pietu, jei per ta laika atsiras dar sutinkanciu merginu, tada visomoms atsiusiu i gmaila visus rekvizitus. smile.gif
As tai pati nekantrauju, tik siek tiek bijau tokios atsakomybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 19, 08:29)
Kadangi prie kompo dabar prisesiu tik ryt po pietu, jei per ta laika atsiras dar sutinkanciu merginu, tada visomoms atsiusiu i gmaila visus rekvizitus. smile.gif
As tai pati nekantrauju, tik siek tiek bijau tokios atsakomybes doh.gif


Tu ir taip siųsk rekvizitus ir rinkis pinigus...vistiek juos reikės susirinkti..tai geriau iš anksto,be skubos 4u.gif
Atsakyti
Žiūrint, kiek laiko anglas sugaiš pakuodamas. Nes jei po savaitės oras vėl atšals iki 0, mano sukulentai, bijau, pavirs koše.
Nebent jo paties konkrečiai pasiteirauti dėl stapelijų ir, jei ką, paprašyti ypatingai gerai supakuoti.
Gal žinot kiek laiko siuntinys keliauja į Lietuvą?
Atsakyti
QUOTE(minus @ 2010 03 19, 08:52)
Žiūrint, kiek laiko anglas sugaiš pakuodamas. Nes jei po savaitės oras vėl atšals iki 0, mano sukulentai, bijau, pavirs koše.
Nebent jo paties konkrečiai pasiteirauti dėl stapelijų ir, jei ką, paprašyti ypatingai gerai supakuoti.
Gal žinot kiek laiko siuntinys keliauja į Lietuvą?

Augalai būna suvynioti keliais sluoksniais į popierių,tada sudėti į dėžę,o tarpai pripildyti putų polistirolo granulėmis,taip,kad 0 tikrai nepadarys jokios žalos smile.gif
Atsakyti
Manau reikalas vertas pradejimo. Laukiam rekvizitu ir sumu rolleyes.gif as tai tikrai nebijau, kad susals, nors ivairoves prisisakiau.
Atsakyti
kaip s,magu girdėti apie kaktusiukus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, man irgi labai patinka ivairus kaktusai ir kiti keisti augaleliai, sakykit, kur galima idomesniu nusipirkti, pvz. Vilniuj? ( as ne vilniete)
Kaip noriu tokio... rolleyes.gif
user posted image
Arba
user posted image
ar kazko panasaus ax.gif
user posted image
Atsakyti
Del susalimo,manau neverta pergyventi,tikrai buvo privyniojes,o jei...y kiek laikrasciu.Vis lupau ir lupau juos...veidas raukes bo ir dydis akyse traukesi ax.gif supratau,kad mazyciai lotuliukas.gif .Uztruko gera savaite su mano 4kaktusais,su jusu apie 100-u...ilgeliau gali g.gif
Atsakyti