Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Augė @ 2010 03 11, 12:59)
jau tikrai laikas

o dėl oranžerijų smile.gif , manau planuojant namą ir ji bus , net MB ir tas žino  ir tiki kad jos reik smile.gif

Pas mus svetainė ne svečiams, o augalams skirta lotuliukas.gif . Oras beveik kaip oranžerijoj. Langai dideli. Miela malonu užeit. smile.gif
Ateis vasara dauguma augalų keliaus į lauką. Jau nuspręsta. Bet visgi norisi sukulentus perkelt į padoresnius vazonus. Užtai ir neapsisprendžiu. Noriu, kad ir kuo kompaktiškiau būtų ir gražu ir pačio augalo grožio neužgoštų ir kažkokia sąsaja tarp jų būtų.

Crassula, taip išeina, kad batsiuvys be batų lotuliukas.gif . Gražūs jūsiškiai vazončikai.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 13, 15:36)

Sakykit, ką čia įsigijau  ax.gif



O cia negali buti kokia Leuchtenbergia
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 13, 18:20)
Crassula, taip išeina, kad batsiuvys be batų  lotuliukas.gif . Gražūs jūsiškiai vazončikai.


Tikrai be batu. ....


Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 03 13, 16:48)
O cia negali buti kokia Leuchtenbergia

Dėkoju, tikrai jinai. thumbup.gif
Užsirašysiu kad nepamirščiau. blush2.gif
Augalo dydis 2cm. tikiuosi išauginsiu. blush2.gif
Atsakyti
Enija, tikrai ji. turiu ir as tokia: Leuchtenbergia Principis Tik jau didesne daug nei sitoj foto.
Man ja viena kaktusu feja is Olandijos parveze smile.gif O kur tau pavyko nuciupti? Retas egzempliorius sakyciau.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 03 13, 19:25)
Enija, tikrai ji. turiu ir as tokia: Leuchtenbergia Principis Tik jau didesne daug nei sitoj foto.
Man ja viena kaktusu feja is Olandijos parveze  smile.gif O kur tau pavyko nuciupti? Retas egzempliorius sakyciau.

Vilniaus Akropolio Ermitaže buvo du padėklai su mikrobo dydžio kaktusais. 2cm diametro. Vos įžlibinau kas ten kur. Kaktusėliai kai kurie su žiedpumpuriais už save didesniais. Kaip tokius ir pražydina nesuprantu. Buvo įdomių cristata formos mami dar kažkokių baisiukų, bet kai toks dydis, tai doh.gif
Dabar dar kai paskaičiau kad mano įgytas augalas pasižymi ypatingai lėtu augimu, tai jaučiu jo žydėjimo tai niekada nesulauksiu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 13 kovo 2010 - 19:43
KARTAIS TIE LETAPEDZIAI PRASPROGSTA ZIEDAIS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 13, 20:42)
Vilniaus Akropolio Ermitaže buvo du padėklai su mikrobo dydžio kaktusais. 2cm diametro. Vos įžlibinau kas ten kur. Kaktusėliai kai kurie su žiedpumpuriais už save didesniais. Kaip tokius ir pražydina nesuprantu. Buvo įdomių cristata formos mami dar kažkokių baisiukų, bet kai toks dydis, tai  doh.gif
Dabar dar kai paskaičiau kad mano įgytas augalas pasižymi ypatingai lėtu augimu, tai jaučiu jo žydėjimo tai niekada nesulauksiu.  lotuliukas.gif

Leuchtenbergia auginu iš sėklų. Dar nežydėjo, bet auga nė kiek ne lėčiau, negu ir kiti kaktusai smile.gif
Atsakyti
Šiandien pirmą kartą saviškius minimaliai paliejau. Paprastiems sukulentams nepagailėjau, nes stapelijos tokios nuvargusios atrodė biggrin.gif
Ir pirmas žiedas. Nei šioks, nei toks biggrin.gif Dar nebuvo metų, kad ne mammi žydėt pradėtų.
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Laba diena. Nusipirkau žiemą Senukuose štai tokį kaktusą:
user posted image

Ant lipduko buvo parašyta Cactus Opuntia X10....tai vat ir nežinau kokia čia opuntios rūšis..bandžiau nete pagal vaizdus surast, bet panašių tai yra, bet jie su spygliais, o mano spyglių neturi...gal kas žino kokia čia rūšis? Ir dar buvo parašyta dažnai laistyti, bet nelabai įsivaizduoju kiek kaktusui skaitosi dažnai g.gif ...o iš manęs dar tokia tragiškoka sodininkė, tai bijau jį numarint unsure.gif
Atsakyti
Stai mano mammi kokia skani siandien biggrin.gif
[attachmentid=194780]
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 03 14, 11:10)
Šiandien pirmą kartą saviškius minimaliai paliejau. Paprastiems sukulentams nepagailėjau, nes stapelijos tokios nuvargusios atrodė  biggrin.gif
Ir pirmas žiedas. Nei šioks, nei toks  biggrin.gif Dar nebuvo metų, kad ne mammi žydėt pradėtų.


Žydėjo ir pas mus šis alavijas. O va kitų veislių alijošiai pražydint nepavyksta. mastau.gif
Atsakyti