Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Crassula @ 2010 03 10, 22:22)
Ir sauletame kiemelyje..... ech... asaros kaupiasi... tiesiog lysvese kolekcija vėšėtų .


prisiminiau gerus vaizdus is atostogu,vis suletindavau zingsny prie namu,kur kaktusai darze vesejo wub.gif wub.gif ,prifilmavusi esu daug,ir net seimininke to darzo juokesi,kad jos cactus filmuoju.
Atsakyti
Mano kaktusu kolekcija yra labai kukli- vargu ar butu ju 100.
Nekukli- tik havortiju-- 45 vnt.
Viliuos, kad pratesiu... Ir dar kazko turiu... Na, aeoniumu...kelias krasulytes... gal dar butu koks 40.
Per sia ziema gerokai apskurdo nepriziuretos ceropegijos....
Dar turiu smirdaliuku, bet ju gal ir nebus 20....
Oi toli man iki 3 oranzeriju, bet istiklintas balkoniukas gerai butu ax.gif

Bet namuose jau ankstoka su tokia draugija.

Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 10, 18:11)
Priminėt. Tikriausiai jau visai laikas man saviškius persodinti, nes jie jau vegetuoja. Tegu žydi naujose žemėse. smile.gif

jau tikrai laikas

o dėl oranžerijų smile.gif , manau planuojant namą ir ji bus , net MB ir tas žino ir tiki kad jos reik smile.gif
Atsakyti
mastau.gif oi,crassula,vistiek labai daug pas tave,peržiūrėjau skaičius,tai bendroj sumoj apie 200 bus...Užtai ir vazonų kvadratinių reikia.Nesuprantu kur jūs juos sustatot,jei nėra nei balkono įstiklinto,nei tuo labiau oranžerijos g.gif Gi pas jus,profus,tikriausiai visokių užsakytų,nematytų,keistų ir brangių kaktusų pilna,jiems visiems šviesos vienodai reikia,gal kuriam ir spec. priežiūros.... Linkiu tau išlošti loterijoj ir pasistatyti bent vieną oranžeriją mirksiukas.gif

Mano kaktusėliai tai paprasti,vietiniai,maximiniai,ir kol kas dar galiu sau leist juos sodint į bet kokios konfigūracijos vazonus...kol MB ant kaktuso manęs nepasodino... ax.gif
Atsakyti
Pas mane kaktusai loviuose auga. O spalva paskutiniu metu pamegau neutralia - dramblio kaulo, kitaip ivory. Ju baigiu visus kvietkus namie tokio atspalvio induose apgyvendint. Aisku kainuoja tai rolleyes.gif


Crassulyt, tai ar yra Tenerifej veikiantis kaktusu parkas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra tas parkas. Bet... na jei yra laiko ir pinigu gal verta keliauti...
Yra neblogas botanikos sodas...
Drugeliu parkas man patiko, ir kaktusu parkas, bet jame yra dideliu ir bjauriu astrofitumu ir milziniskas vezlis. Tai gyvunai ir sunys labiau nei augalai patiko.

Tina, isidek kalninius batus ir pimyn i kalnus- ten tikra vietine flora.
Gerokai gaivesne ir idomesne:
http://www.moliomintys.eu/?page_id=7

O kada vaziuoji ??? Gal dar spesiu apie kaktusu parka parasyti unsure.gif
Atsakyti
Birzelio menesi smile.gif
Papildyta:
Crassula, o kaktusais ten kas nors prekiauja? smile.gif
Atsakyti
Crassula noriu pasiteirauti(nežinau net pavadinimo),tavo duotas augaliukas ar žydintis? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 03 12, 16:12)
Birzelio menesi  smile.gif
Papildyta:
Crassula, o kaktusais ten kas nors prekiauja? smile.gif

prekiauja ta pacia olandiska produkcija. Jei mato, kad turistas tai nepraleis progos uzkelti kaina. Tai geriau sodininkystes parduotuvese apsilankyti- ten irgi sio
Ten gali nuo kokio stogo aeonium prisirauti smile.gif Jiems i makaule net nesauna, kad tai kambarine gele.

O kolekcionieriu jie gal ir turi, bet as neradau. Kaktusu parke irgi neprekiavo.

RasiukasR-- tavo zolyte:
http://images.google...ved=0CBcQsAQwAA

Pas mane visa ziema zydejo...
Atsakyti
O kuriam mieste tas kaktusu parkas?
Atsakyti
Tina,viesbucio foje bus tiek info,spesit suktis ir planuoti ,kur nuvykti,autobusiukas jau laukia rytais,tik pinigiuku turek mirksiukas.gif
zoo parkuose prisiziureti kaktusynu galite y valias,o masiniuku nuomotu,uzsuksite y atokiausius kampelius,cactus zelia kaip zole.
Atsakyti
Laba diena

Sakykit, ką čia įsigijau ax.gif

user posted image
Atsakyti