Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Pas mane tų kaktusų tiek , kad perkant molinius, tikrai subankrutuočiau. Gerai jiems tinka ir plastikiniai.Tik laistant reikia žiūrėti - jei žemė dar neišdžiūvo, laistyti rečiau. O dėl grožio tai čia skonio reikalas. Man gražiau vienspalviuose - geriau matosi augalo grožis ir žiedai smile.gif
Atsakyti
Manau čia skonio ir piniginės reikalas kokie vazonai. Kaktusas labai būtų patenkintas ir geldoj tupėdamas mirksiukas.gif Priežiūra svarbiau.Aš irgi ne milijonierė,bet visad stengiuosi augalams nupirkti molinius vazonus,juose man kaktusai gržiau,prabangiau atrodo.Tikrai labai daug turiu kaktusų ir kiekvienam jų vazoną parenku asmeniškai ir pagal dydį ir pagal spalvą,tiesiog kad kaktusas ir vazonas vienas kitą papildytų ir puoštų...Jei tuo metu kišenė neišneša,kad ir vėliau, bet vistiek į molinį vazoną aš kaktusą apgyvendinu....jei jis to vertas.... blush2.gif
Žinoma,vienodi vazonai gal ir gražiau būtų,bet kad ne visiems kaktusams viena spalva tinka ax.gif
Atsakyti
Patinka vienodi , bet kai kaktusų koks pusantro šimto ar daugiau ?
pasirinkau rudos spalvos vazonėlius , dauguma jų plasmasiniai , bet yra ir molinių
Atsakyti
Bet ir vietos reikia tada turėti, jei kiekvienas kaktusas individualiam vazone. Jie tada gerai matytis turi.
Ne man vazonas kaktuso nepuošia. Aš parenku tik pagal šaknų dydį ir formą.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 03 10, 17:32)
Bet ir vietos reikia tada turėti, jei kiekvienas kaktusas individualiam vazone. Jie tada gerai matytis turi.
Ne man vazonas kaktuso nepuošia. Aš parenku tik pagal šaknų dydį ir formą.

Pas mane kaktusų (su nedidele grupe sukulentų) bus apie šimtą,stambesni vazonuose po vieną,o nedidukai bendrame "darželyje" paderinti draugauja smile.gif Sutinku, būtent vazonas kaktuso nepuošia ax.gif bet vistiek man norisi kad jie tarpusavyje kažkaip derėtų,rištųsi,iš šono smagiau žiūrėtųsi...stengiuosi kad,sakysim,geltonspyglis kaktusas gyventų vazone,kuris turi gelsvų,žalsvų ar samaninių atspalvių.Mano akimis žiūrint,tada viskas atrodo savo vietoje... mirksiukas.gif Prisipažįstu,vargas su tuo derinimu,gal dabar ir kitaip daryčiau... Gal kaip Augė mirksiukas.gif Ir ne visada pasiseka juos meniškai sutupdyti,juolab kai tos vietos ne hektaras rolleyes.gif

Auge,pritariu,rudi atspalviai vazonėliams ir aš manyčiau kad natūraliausi,nesvarbu ar jie moliniai,ar plastikiniai,vistiek kaktusas juose gerai žiūrisi.Esu mačiusi šiais laikais gėles auginančius dėžutėse nuo konservų...
Atsakyti
man negrazu,kai vazoneliai isrykiuoti visokiu spalvu ir fakturu.Grazu kai viskas vienodos spalvos,siuo metu pas mane tas negrazusis variantas blush2.gif ,bet turiu vizija kaip keisiu viska.
Man visada ydomu paziureti,kaip atrodo namai pilni kaktusu bigsmile.gif ,turiu keleta draugiu mylinciu kaktusus,stiklo verandose wub.gif jie atrodo pasakiskai.Dar koky akmeny ar saka padekoravus salia wub.gif ,nepagalvojau pries projektuojant namus,o taip dabar noriu. :unsure:velu.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 03 10, 18:15)
man negrazu,kai vazoneliai isrykiuoti visokiu spalvu ir fakturu.Grazu kai viskas vienodos spalvos,siuo metu pas mane tas negrazusis variantas blush2.gif  ,bet turiu vizija kaip keisiu viska.


Aha,ir man nepatinka per didelė įvairovė,bet bandau tuos vazonus pirkti bent keletą grupėmis tos pačios faktūros ir rinktis pastelinių,ramesnių spalvų,kad akių nerėžtų....Galų gale nelabai ir pergyvenu,kai jau spalvos skersos gerklėj styros,molinį vazoną šmaukšt ir perdažei...no problem mirksiukas.gif
Atsakyti
Priminėt. Tikriausiai jau visai laikas man saviškius persodinti, nes jie jau vegetuoja. Tegu žydi naujose žemėse. smile.gif
Atsakyti
pirmasis ziedelis
URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL]
Atsakyti
ech.... as auginu visokiuose vazonuose ir visokiuose` auga . beveik vienodai lotuliukas.gif Daugeliu atveju jiems absoliuciai dzin... ir faktura ir spalva.
Ir 100 kaktusu yra labai menka kolekcija... Kai toks skacius vazoniukai dar aktualu, o as... .... .... blush2.gif ax.gif blush2.gif ax.gif .... labiausiai megstu.... blush2.gif blush2.gif ... juodus keturkampius ir plastikinius .... maziau vietos uzima ir vistiek ...nepigu.

Man vazoniukus labiau patinka parduoti... O jei neribotu finansai- tureciau orazerija... nu, ne.. kokias 4 oranzerijas ir neribojant finasu vistiek labiau rinkciau juodus keturkamius- nes kai daugiau augalu tai vazoniuku ivairove gali sutrukdyti-- juk kai laistai tai vandens liejimas yra labiau priklausomas nuo vazono ir zemes, nei nuo augalo.... juk augalai daug maz panasus.....

O jei finasai butu dar geresni, tai Tenerifeje lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gyvenciau.... Ir sauletame kiemelyje..... ech... asaros kaupiasi... tiesiog lysvese kolekcija vėšėtų . O dalį kolecijos lankyčiau kalnuose.

O jei dar labiau financai neribotų, tai tris oranžerijas Laplandijoje pasistatyčiau.

O dabar - labai geda pripazinti, bet kai ka ir į įpokavimo priemones įsodinau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 03 10, 23:22)


O dabar - labai geda pripazinti, bet kai ka ir į įpokavimo priemones įsodinau blush2.gif  blush2.gif

Pas profesionalius augintojus mačiau dideli kaktusai įsodinti nupjautuose "bambaliuose" ,norėjau fotkę įkelt,bet neberandu taip staigiai... tokie "vazonai" į akis nekrenta,nes žiūri į augalą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 03 11, 00:22)
ech.... as auginu visokiuose vazonuose ir visokiuose` auga .  beveik vienodai lotuliukas.gif Daugeliu atveju jiems absoliuciai dzin... ir faktura ir spalva.
Ir 100 kaktusu yra labai menka kolekcija...
O jei neribotu finansai- tureciau orazerija... nu, ne.. kokias 4 oranzerijas 

O dabar - labai geda pripazinti, bet kai ka ir į įpokavimo priemones įsodinau blush2.gif  blush2.gif

Ojei, 4 oranzerijas norėtumėt blink.gif Kaip jas tik apeit reiktų....
Jeeetau,tai kiek jūs tų kaktusų turit,ar bent apytiksliai skaičių žinot g.gif

biggrin.gif žinoma,visiškai sutinku,pasikartosiu,bet ir aš sakiau,kad kaktusui ir geldoj būtų patogu sėdėt...Na,o 100 kaktusų man,mėgėjai,tai laaabai daug ax.gif profesionalas tokio kiekio turbūt net nepastebėtų blink.gif biggrin.gif Maniškis kartą net pagrasino,sako,jei dar kokį pirksi,tai sėdėsi ne ant kėdės,o ant kaktuso....
Taip,tokiu atveju man paprasčiau vazonus taikyti kiekvienam dygliuotam "personui" rolleyes.gif blush2.gif Kartais visai neblogų molinių randu Aleksoto "blusų turguj" ir vos už 2-3 lt. mirksiukas.gif
Atsakyti