Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Sveikos, Sveikinu visas su pavasario svente, su musu diena biggrin.gif 4u.gif
o man siandien vos nepardave rebutia geltonziede uz 16.99 kuri maksimoje po 2 lt kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2010 03 08, 18:17)
Sveikos, Sveikinu visas su pavasario svente, su musu diena  biggrin.gif  4u.gif
o man siandien vos nepardave rebutia geltonziede uz 16.99 kuri maksimoje po 2 lt kainuoja  doh.gif


O tie Maximoje pirkti kaktusiukai žydi? g.gif Man kažkodėl atrodo, kad jie dar per jauni ten... g.gif
Ačiū už atsakymus - einu prausti savo gyventojų wub.gif flirt.gif
Atsakyti
TIk atsargiai,mano vienas vakar keliavo y siuksline verysad.gif ,atrode nedaug papurskineju,persistengiau.As visus jau parnesiau is ziemojimo vietos.
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 08, 16:22)
O tie Maximoje pirkti kaktusiukai žydi?  g.gif  Man kažkodėl atrodo, kad jie dar per jauni ten... g.gif 
Ačiū už atsakymus - einu prausti savo gyventojų wub.gif  flirt.gif


na ziurint kokius pirkti, o rebutijos zydi ir gan mazos, tai ta kur nupirkau jau zydi, o pati yra apie 3 cm deametre (pirkau ne maksimoj) o seip maksimoje bent jau pas mus klaipedoje dabar dazniausiai buna tokiu rusiu kur namu salygom nenori zydeti arba zydi labai jau garbaus amziaus, anksciau kai tik pradejo is olandijos vezti kaktusus tai pasirinkimas buvo gan geras, o dabar nera i ka ziureti
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 08, 17:22)

Ačiū už atsakymus - einu prausti savo gyventojų wub.gif  flirt.gif

Teip teip,maudyk,tik ne per daug.Aš tai prieš dvi savaites savo uždulkėjusius dygliakailius ištraukiau,jau buvo pradėję busti,naujus spyglius kaišioti.Parnešiau į kambarį kad kojas apšiltų,dukes nupūčiau ir taip pat forumo mergičkų patarta juos smulkiu lietučiu pamaloninau ax.gif Gražūs dabar,kaip nauji 4u.gif
Atsakyti
sveikos,gavau siandien sukulenta dovanu,bet nezinau ka su juo dabar daryti blush2.gif is manes tokia gelininke doh.gif gal ji reiketu persodinti?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 03 08, 17:53)
sveikos,gavau siandien sukulenta dovanu,bet nezinau ka su juo dabar daryti  blush2.gif  is manes tokia gelininke doh.gif gal ji reiketu persodinti?

O kokios rūšies tas augalas? Nuo to labai priklauso priežiūra.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 08, 20:47)
O kokios rūšies tas augalas? Nuo to labai priklauso priežiūra.

ant vazonelio parasyta vazonine gele sukulentas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyciukas@: 08 kovo 2010 - 19:47
[quote=Marija1,2010 03 08, 00:09]
meda22
Ir mano naujokas, vakar turguj neatsispyriau jo žavesiui biggrin.gif Kaip išsiaiškinau, čia ripsalis, gal turite kokių patarimų kaip jį auginti? jis dabar tokiam vamzdyje įsodintas, bet man kvailai atrodo, galvoju persodinti į paprastą aukštą vazoną g.gif Kažin, ar žydi jie? bigsmile.gif

user posted image
[/quote]

Zydi pas mane jis per ziema du kartus, dabar kaip tik antra karta sukrauti pumpurai, is pradziu zydi viena saka, paskui mazdaug uz menesio kita, gal del to du kartus, kad dvi sakos susodintos i viena vazona, pati augala jau auginu vienuolikti metai, galesiu kai prasiskleis ideti foto..
Dar yra dvi subrendusios uogos, mazdaug metai jau kabancios ant sakeliu, seklos tikrai jau bus geros sejimui,gal reikia kam?
[/quote]

Ačiū už atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Mano kovo 8-osios dovana wub.gif
Bet jau spygliai unsure.gif lotuliukas.gif žvėriški lotuliukas.gif
Jeigu neklystu, čia opuncija, taip? g.gif
Atsakyti
taip čia opuncija

aš dar nenešiu kaktusiukų namo , nežadinsiu jų ,
stovi sau balkone ir tegu , naktys šaltos , o dieną šilta , turėtu pradėti busti , bet vandenuko dar negaus
po gero mėnesio keliaus jie man tiesia į lauką
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 03 09, 09:33)
taip čia opuncija

aš dar nenešiu kaktusiukų namo , nežadinsiu jų ,
stovi sau balkone ir tegu , naktys šaltos , o dieną šilta , turėtu pradėti busti , bet vandenuko dar negaus
po gero mėnesio keliaus jie man tiesia į lauką

kokioje temperatūroje jie ten pas jumi žiemoja? ax.gif
Atsakyti