Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Mergaitės, tai mano kaktusėlis rebutija ar mamiliarija? Pasimečiau 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad tas kaktusas 100 proc. mamiliarija.

Papildyta:
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 06, 12:15)
Sveikos 4u.gif
Mano naujausias pirkinys  wub.gif - tik man su tais pavadinimais tai  doh.gif

Mammillaria hahniana gal
Atsakyti
user posted image
taip tai ji,manoji visada gausiai zydi.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 03 02, 19:06)

Ant tokio atsisėdus mažai nepasirodytų schmoll.gif
Atsakyti
tokis pas mane sudygo iš vokiškų sėklų. Kaži kiek šimtmečių po lietuviška saule reiktų kad tokis arbūziukas užaugtų. Dabar po dviejų metų auginimo turiu graikinio riešuto dydžio hihihi.gif
Atsakyti
meda22
Ir mano naujokas, vakar turguj neatsispyriau jo žavesiui biggrin.gif Kaip išsiaiškinau, čia ripsalis, gal turite kokių patarimų kaip jį auginti? jis dabar tokiam vamzdyje įsodintas, bet man kvailai atrodo, galvoju persodinti į paprastą aukštą vazoną g.gif Kažin, ar žydi jie? bigsmile.gif

user posted image
[/quote]

Zydi pas mane jis per ziema du kartus, dabar kaip tik antra karta sukrauti pumpurai, is pradziu zydi viena saka, paskui mazdaug uz menesio kita, gal del to du kartus, kad dvi sakos susodintos i viena vazona, pati augala jau auginu vienuolikti metai, galesiu kai prasiskleis ideti foto..
Dar yra dvi subrendusios uogos, mazdaug metai jau kabancios ant sakeliu, seklos tikrai jau bus geros sejimui,gal reikia kam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 07 kovo 2010 - 22:12
user posted image
Sveikinimai Kovo 8 proga, tegu jūsų kaktusiukai žydi nenustodami
Atsakyti
Wow bigsmile.gif
Atsakyti
Nuostabus žiedas wub.gif wub.gif wub.gif

Ką manot, jeigu nupurkščiau kaktusus? Maniškiai visi auga ant pietinės palangės - pastoviai saulėje mirksiukas.gif Taip norisi juos nuprausti... Beje, o kaip su pūkuotais kaktusais? Šiuos auginu pirmą kartą blink.gif Purkšti ar ne?

Ech, ką be jūsų daryčiau... blush2.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 08, 15:50)
Nuostabus žiedas wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ką manot, jeigu nupurkščiau kaktusus? Maniškiai visi auga ant pietinės palangės - pastoviai saulėje mirksiukas.gif Taip norisi juos nuprausti... Beje, o kaip su pūkuotais kaktusais? Šiuos auginu pirmą kartą blink.gif  Purkšti ar ne?

Ech, ką be jūsų daryčiau... blush2.gif  schmoll.gif


Na, as tai jau ir lieju. Bet ytariu, kad viena jau anapilyn pasiunciau.

O purksti gerai. Ypac pukuotus- nes jie paprastai kile is tu vietu kur tik is miglos ir tegauna vandens ax.gif

Tik ne tiesiogineje sauleje- vakare, arba ryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 08 kovo 2010 - 15:03
Ir geriausia purkšti tokiu purkštuvu, kur labai smulkiai purškia - kaip migla.
Atsakyti
Crassula, ar Tenerifej yra koks kaktusu parkas veikiantis? ax.gif
Atsakyti