Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Elitarai , kaktusas 4u.gif
Atsakyti
Tik atasrgiai nesupudyk, sitie didziuliai baisiai jautrus.
Atsakyti
Tina,turejau su tokiu gigantu patirties.Parsiveziau is keliones(kibire),visi sveciai,kurie tik jy pamatydavo-gerejosi.Mano sunelis prisipazino jy mylejes labai,kai as darbe budavau,jis paliedavo kaktusely.O kai jy palieciau, kai jau ytartinai mazeti pradejo-subliusko, kaip balionas,ir viduje tyrele liko.
Sis bus saugomas.
Atsakyti
As ir is savo patirties parasiau, nes turejau skaudu praradima - melocactus...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano naujausias pirkinys wub.gif - tik man su tais pavadinimais tai doh.gif
Atsakyti
čia gal mami koks nors?
Niekaip neperprantu pavadinimų. blush2.gif

Sakykit o kaip ten su siuntinio pinigais. Dar nepervedinėjot? Tikiuosi nepražiopsojau ko nors esminio. ax.gif
Pirkau kaktusiuką pavadinimu "žydinti mamilarija" o žiedukai iš pašaknės ir ilgi, tokie sakyčiau kaip rebutijos. Bet kol parnešiau žiedelius nušaldžiau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 06, 10:15)

Mano naujausias pirkinys  wub.gif - tik man su tais pavadinimais tai  doh.gif

Mammillaria,tik tikslaus pavadinimo nepakysiu,nes nesidomiu jomis ax.gif
Atsakyti
O kodėl jomis nesidomite? g.gif Ar jos lepesnės negu kitų rūšių kaktusiukai? g.gif

Beje, ačiū, kad "užvedėte ant kelio" lotuliukas.gif (kad pasakėt, jog čia mamiliarija) bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaitiene: 06 kovo 2010 - 10:41
QUOTE(Enija @ 2010 03 06, 10:23)

Pirkau kaktusiuką pavadinimu "žydinti mamilarija" o žiedukai iš pašaknės ir ilgi, tokie sakyčiau kaip rebutijos. Bet kol parnešiau žiedelius nušaldžiau. doh.gif

Jei žiedas ilgesnis ir žiedo skersmuo didesnis centimetras,tai bus Rebutija..o jei dar geltonas ar raudonas,tai 100%
Papildyta:
QUOTE(vitaitiene @ 2010 03 06, 10:39)
O kodėl jomis nesidomite? g.gif  Ar jos lepesnės negu kitų rūšių kaktusiukai? g.gif

Tiesiog nemėgstu jų blush2.gif Yra ir labai lepių,nuostabiai žydinčių ir sudėtingai auginamų,jas ir turiu smile.gif
Atsakyti
As ir is karto pagalvojau apie rebutia smile.gif cia mano mylimukes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 03 06, 10:41)
Jei žiedas ilgesnis ir žiedo skersmuo didesnis centimetras,tai bus Rebutija..o jei dar geltonas ar raudonas,tai 100%


geltonas ilgakotis. Augalas su labai menkais spygliukais išdėstytais labai "rebutiškai". Reiškias tikrai turiu geltonžiedę rebutiją. Ačiū už pagalbą nustatant. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 06, 10:52)
geltonas ilgakotis. Augalas su labai menkais spygliukais išdėstytais labai "rebutiškai". Reiškias tikrai turiu geltonžiedę rebutiją. Ačiū už pagalbą nustatant.  smile.gif

vadinas tikrai Rebutija,liuks wub.gif
Atsakyti