Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2010 02 21, 22:26)
As tai 7 egzempliorius is ceko uzsisakiau  ax.gif ziurint i mano kates pomegi esti mazus kaktusiukus, dar ilgai ceko asortimentas mane tenkins  lotuliukas.gif

Tina , katinui pravesk pamokėlė ,, reik lietuvišką produktą valgyt , taigi tiktu echinopsis , būtu pigiau mirksiukas.gif

pavasaris tai gėris , smagu kai saulutė šviečia , manau kad ir kaktusams
pas mane keli ruošiasi žydėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 23, 09:54)
Ar jauciat jau pavasari?  smile.gif saule jau gerokai pasildo palanges ir ju gyventojus  smile.gif

Jaučiam 4u.gif Kai kurie mano palangių dygliuotieji jau prabudę,blusinėjasi prieš saulutę cool.gif Ankstyvi kažkokie... lens.gif reiks gal juos vandenėliu pamalonint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 02 23, 10:58)
Tina , katinui pravesk pamokėlė  ,, reik lietuvišką produktą valgyt , taigi tiktu echinopsis , būtu pigiau  mirksiukas.gif

Dabar i orchidejas isisuko doh.gif jau turbut as ja risiu kaip suniuka prie budos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 02 23, 11:47)
Jaučiam 4u.gif Kai kurie mano palangių dygliuotieji jau prabudę,blusinėjasi prieš saulutę cool.gif Ankstyvi kažkokie... lens.gif reiks gal juos vandenėliu pamalonint g.gif

mano manymu ankstokai jie čia pabudo , bet jei jau tep , tai gali biškuti šiltu vandenuku juos papurkšti
maniškiai keli tik rodo gyvybės ženklus , ruošiasi žydėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 02 24, 11:59)
mano manymu ankstokai jie čia pabudo  , bet jei jau tep , tai gali biškuti šiltu vandenuku juos papurkšti
maniškiai keli tik rodo gyvybės ženklus , ruošiasi žydėti smile.gif

Ir man atrodo, kad ankstoka jiems pabusti. Tiesa, rebucijai jau laikas, o mamilarijos man atrodo per anksti pas mane pabudo ir jau rodo po vieną-du žiedelius bigsmile.gif
Gal pranašauja ankstyvą pavasarį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 02 24, 10:59)
mano manymu ankstokai jie čia pabudo  , bet jei jau tep , tai gali biškuti šiltu vandenuku juos papurkšti
maniškiai keli tik rodo gyvybės ženklus , ruošiasi žydėti smile.gif

Ačiū už patarimą 4u.gif Ir pati nustebau ko jie tokiu laiku bunda g.gif jauni spygliai tik lenda blink.gif specialiai vėsioj šviesioj patalpoj juos visą žiemą laikiau,maniau dar pamiegos unsure.gif Reiks prabudusius šilčiau parnešt,dulkes nupūst ax.gif nupurkšt kaip patarėt.Mamiliarija, žiūriu, jau su storais pumpurais,tuoj žiedeliais nudžiugins smile.gif
Atsakyti
ar jau ceko uzsakymas baigtas? blush2.gif tik dabar prisiminiau,kad iki vasario 15d reikejo nusiusti doh.gif


mano naujas gyventojas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kshatrija @ 2010 02 24, 16:14)
ar jau ceko uzsakymas baigtas? blush2.gif  tik dabar prisiminiau,kad iki vasario 15d reikejo nusiusti  doh.gif
mano naujas gyventojas

user posted image


wub.gif Simpatulka kokis...
Atsakyti
Gal kas patars, ar jau laikas palaistys kaktusus trašom, o gal ankstoka? blush2.gif
Atsakyti
Tikrai to daryti nereikėtų.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 24, 09:49)
Dabar i orchidejas isisuko  doh.gif jau turbut as ja risiu kaip suniuka prie budos  lotuliukas.gif


pazistamos bedos smile.gif mno seskute labai megsta iskasineti vazonus iki dugno, cia jos silpnybe smile.gif
Atsakyti
O tai kada mums anglas prizadejo issiusti kaktusus? Cekas tai turbut tradiciskai kokia geguze pasius.
Atsakyti