Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Enija @ 2010 02 16, 11:33)
galima lengvai pražydinti patręšus specialiomis trąšomis kaktusams pražydinimui. Ne kartą taip priverčiau augaliukus pasirodyti kokie jų žiedai.  mirksiukas.gif

O ką,yra specialiai kaktusų pražydinimui trąšos?????Aš visuomet lieju su kaktusams ir sukulentams skirtom trašom.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 02 20, 14:08)
Pasitikrinam ar visi įtraukti smile.gif

Vijana
Enija
Aistė S su papildymu
Tina*
Crassula ir Co
Minus
Anril
RasiukasR
Bagel-Lineta
Auge
Minha
Rimvydas
Olivija

Samanta ? ar laukti sąrašo?


Ką praleidau sakykit, pradėsiu dėliot užsakymą. Kažkaip mažoka šį kartą. smile.gif

Rašiau į až , bet ji pas jus pilna bigsmile.gif koks jūsų emailas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 02 20, 20:11)
Keistai maža. Negi kryzė tokia didėlė???
unsure.gif

pastoviai siunčiamės iš jo , nelabai kas beliko iš norimu
galbūt euforbijos kokios dar norėčiau , niu bet kainos man nepatiko

reiktu pažiūrėti iš kur galima būtu parsisiųsti , kad kitokie kaktusiukai būtu smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos mirksiukas.gif
padovanojo man anyta kaktusiuku vazoneli,bet as nemoku ju auginti blush2.gif sake negalima ju sukioti,nes nezydes ir laistau as ji i menesi nors karta tai tikrai tiek vasara tiek ziema,tai cia gerai darau ar nelabai? g.gif na as nieko nezinau apie kaktusu auginima doh.gif jau kaip ir per mazas tas vazonelis jiems reiketu persodinti,nusipirkau ir spec zemes,bet nezinau kada tinkamas laikas persodinimui ir kada juos jau tresti reikia? merginos bukit geros pagelbekit 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RasiukasR @ 2010 02 21, 16:44)
O ką,yra specialiai kaktusų pražydinimui trąšos?????Aš visuomet lieju su kaktusams ir sukulentams skirtom trašom.
                                                              user posted image

teirautis pas pardavėjas. Ant mano turimo buteliuko parašyta: žydėjimui skatinti. Gal ten nieko ypatingo ir nėra, nesidomėjau ar skiriasi nuo paprastų trąšų kaktusams. blush2.gif
Atsakyti
As tai 7 egzempliorius is ceko uzsisakiau ax.gif ziurint i mano kates pomegi esti mazus kaktusiukus, dar ilgai ceko asortimentas mane tenkins lotuliukas.gif
Atsakyti
ir as noriu prisijungti prie uzsakymo ax.gif vos nepraziopsojau, gerai, kad, DDalia, pranesei kitur 4u.gif

paaiskinkit kaip suprasti tas eilutes?
UNCARINA
R 353 aff. roesliana (vykrojený list), Madagascar,
R 358 roesliana, kaudex, Madagascar,

vienas tai kaudeksinis, o kas kitas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 02 21, 22:26)
As tai 7 egzempliorius is ceko uzsisakiau  ax.gif ziurint i mano kates pomegi esti mazus kaktusiukus, dar ilgai ceko asortimentas mane tenkins  lotuliukas.gif

doh.gif nepigu išlaikyti katinus turbūt g.gif
Atsakyti
Ne tas zodis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agniren_& @ 2010 02 22, 13:21)

paaiskinkit kaip suprasti tas eilutes?
UNCARINA
R 353 aff. roesliana  (vykrojený list), Madagascar,
R 358 roesliana, kaudex, Madagascar,

vienas tai kaudeksinis, o kas kitas? ax.gif

R 353 uncarina panaši į roesliana (karpytais lapais)
Čia tiek, kiek apgraibom suprantu čekiškai blush2.gif
Greičiausia jos abi turi kaudeksus, tik pirmoji skiriasi nuo antrosios lapų forma ir vardas jos nevisai tikslus.
Bent jau taip man visa tai atrodo smile.gif
Atsakyti
Ar jauciat jau pavasari? smile.gif saule jau gerokai pasildo palanges ir ju gyventojus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minus @ 2010 02 23, 08:32)


aciu minus, net supratau aff. prasme:)
Atsakyti