Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Edexa @ 2010 02 17, 20:39)
Kai kurių rūšių žydi tik suaugę kaktusai. Mamiliarijos,gymnocalycium ir dar kai kurių rūšių žydi visai jauni,maži kaktusėliai.


Truputi ne taip pasakyta, ne nuo to galo. Kai kaktusas pražyta - tuomet jis ir tampa suaugęs. Tiksliau. žydi tik suaaugę augalai.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 02 17, 20:23)
Truputi ne taip pasakyta, ne nuo to galo. Kai kaktusas pražyta - tuomet jis ir tampa suaugęs. Tiksliau. žydi tik suaaugę augalai.

ax.gif matai,aš labai nesigilinau ir klausimą supratau taip,kad ar gali žydėdi kaktusėlis būdamas ir "mažo ūgio". Mano atsakymas toks biškį "ūkiškas" mirksiukas.gif Sutinku,jūsų atsakymas moksliškai teisingesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meda22 @ 2010 02 16, 19:25)
ačiū už atsakymą 4u.gif  nieko ypatingo neparsivežiau blush2.gif  norėjau žydinčių, tai pirmus du pirkau ir juos galvoju susodinti su tuo treciu kur turėjau

user posted image
user posted image
user posted image

ir va tokio ugliuka nusiroviau dar blush2.gif
user posted image

ir dra toki kaip pinigu medi, bet lapaeliai tik stiebo virsuje auga, tai atrodo kaip koks bonsai  biggrin.gif


merginos, gal padesit issiaiskinti paskutiniu triju sukulentu pavadinimus? doh.gif pirmasis kiek radau yra echinofossulocactus arrigens g.gif

Papildyta:
prie to paties pasirodysiu su naujaja kanarietiškų kaktusų kompozicija ax.gif

user posted image
Atsakyti
Paskutinis tai Aloe, bet koks tai nepasakysiu....
Grazus kaktusiukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meda22 @ 2010 02 17, 21:12)
merginos, gal padesit issiaiskinti paskutiniu triju sukulentu pavadinimus? doh.gif  pirmasis kiek radau yra echinofossulocactus arrigens g.gif




priešpaskutinis yra ne sukulentas, o bromelinis augalas - Cryptantus bivitatus var. minor mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 02 17, 15:09)
Na va, merginos, musu uzsakymas galutinai uztvirtintas ir baigtas, viskas paskaiciuota, kiekviena tikriausiai zinote savo kaktuseliu kaina, niekas nesikeicia, o jei norite pasitikslinti ar nezinote rasytikte i AZ smile.gif . Anglas padare tokia nuolaida, kad nereiks moketi pasto ir pakavimo islaidu, susimokesim Paypal mokesti, bet cia manau jau derinimes pries pat siuntimasi, dabar dar daug laiko.


thumbup.gif puikios naujienos,dėėėkui 4u.gif
Atsakyti
Man tai echinofosulas labai grazus wub.gif
Atsakyti
..vijana.. dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
belieka laukti pavasario bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Braunuosi pas jumis i namucius,pasakykit kas manishkiam kaktusui,kodel susiraukslejo virsunes g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 02 18, 17:15)
4u.gif  Braunuosi pas jumis i namucius,pasakykit kas manishkiam kaktusui,kodel susiraukslejo virsunes g.gif user posted image

visu pirma dazniausiai taip nutinka opuncijoms ziema ziemojant saussai jie susirauksleja,bet pavasari buna vel kaip priklauso smile.gif ,bet pasitaiko ,kad nutinka taip jog saknis amarai uzpuola tada nyksta kaktusas,anais metais man buvo taip istraukiau is vazono ir apzejus radau nelabuju,tuomet perploviau saknis po duso srove ir perpyliau kaktuso saknis cesnako nuovyru rezultate problemu nebebuvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 02 18, 20:37)
visu pirma dazniausiai taip nutinka opuncijoms ziema ziemojant saussai jie susirauksleja,bet pavasari buna vel kaip priklauso smile.gif ,bet pasitaiko ,kad nutinka taip jog saknis amarai uzpuola tada nyksta kaktusas,anais metais man buvo taip istraukiau is vazono ir apzejus radau nelabuju,tuomet perploviau saknis po duso srove ir perpyliau kaktuso saknis cesnako nuovyru rezultate problemu nebebuvo thumbup.gif


4u.gif Aciukas,tada lauksim pavasario ir ziuresim kas cia gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 02 18, 10:24)
Paskutinis tai Aloe, bet koks tai nepasakysiu....
Grazus kaktusiukai thumbup.gif



QUOTE(Oli_vija @ 2010 02 18, 11:24)
priešpaskutinis yra ne sukulentas, o bromelinis augalas - Cryptantus bivitatus var. minor  mirksiukas.gif



QUOTE(Tina* @ 2010 02 18, 13:58)
Man tai echinofosulas labai grazus  wub.gif


aciu uz atsakymus 4u.gif o gal kas zinotes koks tas antrasis?? atrodo toks paprastutis galvojau is karto rasiu jo pavadinima biggrin.gif laukiu nesulaukiu kokia spalva jis prazys wub.gif
Atsakyti