Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(meda22 @ 2010 02 16, 12:28)
Labas rytas 4u.gif

Vis užsuku pasigrožėti jūsų kaktusynais  bigsmile.gif  labai gražu rolleyes.gif  Šįkart norėčiau patarimo... šiaip kaktusus auginu nuo vaikystės, ir anksčiau visada sodindavau i kaktusines po kelis, po to kažkaip pradejau auginti atskiruose indeliuose ir man pasirodė, kad jie taip geriau auga, gal kažką ne taip darydavau su tom kaktusinėm? g.gif Dabar noriu persodinti keletą parsivežtų iš Tenerifės ir neapsisprendžiu, kaip čia su jais padarius, taip norėtųsi kokios kompozicijos blush2.gif


Labai įdomu, ką gražaus pavyko parsivežti iš Tenerifes????

Dėl kompozicijos, tai labai priklauso, ką parsivežei- nes jei pirkai kaktusus , tai jiems nors ir tinka Tenerifes klimatas, pas mus ant palangiu nelabai viename vazone "sudera" aeonium ir pvz. melokaktusas.
O opucija tai visai, visai nea...

Del susodinimo kartu, tai kol kaktusai jauni, jų sodeliai tikrai puiku. O kai katusai dideli užauga tai ir puodo didelio reik, ir jei puodo skersmuo bus apie metra..... nu, tai tik oranžerijoje tokį džiaugsma galesi padoriai išlaikyti...
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 02 16, 14:11)
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu, maniskiai tai nuo ankstyvo pavasario iki velyvo rudens gyvena siltnamyje thumbup.gif , tik pavasari is pradziu reikia pripratinti prie saulutes, kad neapsviltu.

o tai sakykit silnami visda adara laikote ar ne? gal ft turetumet as vis mastau kaip juos ten graziau apgyvendint g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 02 16, 14:11)
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu, maniskiai tai nuo ankstyvo pavasario iki velyvo rudens gyvena siltnamyje thumbup.gif , tik pavasari is pradziu reikia pripratinti prie saulutes, kad neapsviltu.

Sutinku,aš taip pat visus kaktusus pavasarį užgrūdinu ir išnešu į šiltnamį, iki pat rudens ten jie šildo šonus.Bet tuomet nuolat juos apžiūriu ar neužpuolė kokios voratinklinės erkutės ar šiaip kokie "ufonautai",nes tokių šiltnamiuose neretai pasitaiko.Nuolat stebiu ir bijau kad koks parazitas neapsėstų.Šiais metais gal ką kitaip reiks sugalvot.Jei išeis,reiks pastogę specialiai kaktusams sukonstruot.Taip man būtų ramiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 02 16, 15:19)
Labai įdomu, ką gražaus pavyko parsivežti iš Tenerifes????

Dėl kompozicijos, tai labai priklauso, ką parsivežei- nes jei pirkai kaktusus , tai jiems nors ir tinka Tenerifes klimatas, pas mus ant palangiu nelabai viename vazone "sudera" aeonium ir pvz. melokaktusas.
O opucija tai visai, visai nea...

Del susodinimo kartu, tai kol kaktusai jauni, jų sodeliai tikrai puiku. O kai katusai dideli užauga tai ir puodo didelio reik, ir jei puodo skersmuo bus apie metra..... nu, tai tik oranžerijoje tokį džiaugsma galesi padoriai išlaikyti...


ačiū už atsakymą 4u.gif nieko ypatingo neparsivežiau blush2.gif norėjau žydinčių, tai pirmus du pirkau ir juos galvoju susodinti su tuo treciu kur turėjau

user posted image
user posted image
user posted image

ir va tokio ugliuka nusiroviau dar blush2.gif
user posted image

ir dra toki kaip pinigu medi, bet lapaeliai tik stiebo virsuje auga, tai atrodo kaip koks bonsai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meda22: 16 vasario 2010 - 17:27
QUOTE(Gintae @ 2010 02 16, 13:46)
o tai sakykit silnami visda adara laikote ar ne? gal ft turetumet as vis mastau kaip juos ten graziau apgyvendint g.gif  lotuliukas.gif

Kai jau pavasaris isisiauteja ir nebera salnu tikimybes, laikau visa para atidaryta, MB yra vienam siltnamio kampe lentynele padares, tai ten ir gyvena, o ateity svajoju ir as tureti atskira siltnamiuka, savo augintiniams, deje foto neturiu.

Edexa,
kas liecia parazitus, aisku gali pasitaikyti, kaip ir kambaryje smile.gif
Man asmeniskai, labai patinka ryte nuejus rasti kaktuselius su rasos laseliais biggrin.gif nereikia purksti, o ir kaktusams manau naudinga nakties gaivi vesa.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 02 16, 19:40)
Edexa,
kas liecia parazitus, aisku gali pasitaikyti, kaip ir kambaryje smile.gif
Man asmeniskai, labai patinka ryte nuejus rasti kaktuselius su rasos laseliais biggrin.gif nereikia purksti, o ir kaktusams manau naudinga nakties gaivi vesa.

g.gif mastau.gif nu taip...ir kambary juos vis apžiūrinėju blink.gif bet kažkodėl man atrodo kad šiltnamyje daugiau pavojų tyko. Šiaip iki šiol jiems nieko nenutiko,gal be reikalo taip nervinuosi blush2.gif ax.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane kaktusai idealiausiai augo sausam karstam balkone.
Atsakyti
Sveikutes kaktusiusiu Ukininkes smile.gif Gal neisvysite,nepriligsiu jusu platacijomis smile.gif
tai ir mano pirktiniai dar miniukai ax.gif nusipirkau su ziedeliais.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Qrune: 16 vasario 2010 - 22:16
Mergaitės, ar žydi tik suaugę dideli kaktusai ar gali pražysti ir mažuliukas? 4u.gif
Atsakyti
Na va, merginos, musu uzsakymas galutinai uztvirtintas ir baigtas, viskas paskaiciuota, kiekviena tikriausiai zinote savo kaktuseliu kaina, niekas nesikeicia, o jei norite pasitikslinti ar nezinote rasytikte i AZ smile.gif . Anglas padare tokia nuolaida, kad nereiks moketi pasto ir pakavimo islaidu, susimokesim Paypal mokesti, bet cia manau jau derinimes pries pat siuntimasi, dabar dar daug laiko.

Tina tavo paskutini pageidavima pridejo smile.gif
Atsakyti
Aciu, ..vijana.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 02 17, 14:42)
Mergaitės, ar žydi tik suaugę dideli kaktusai ar gali pražysti ir mažuliukas? 4u.gif

Kai kurių rūšių žydi tik suaugę kaktusai. Mamiliarijos,gymnocalycium ir dar kai kurių rūšių žydi visai jauni,maži kaktusėliai.
Atsakyti