Įkraunama...
Įkraunama...

Randai po nudegimų ir operacijų

QUOTE(Sirana @ 2008 09 10, 23:42)
Vyresnelis geguzes menesi mokykloj susistumde, i siena nusibrozdino zanda stipriai.. Uzgijus zaizdai tepem kantriai Contraktubex tepaliuku, bet visa sita laika jokiu jokiu pozymiu, kad randas keistusi i geraja puse - kol kas ryskus... Atsibodo jau ir tepliot, vis dazniau pamirstam.  doh.gif

Labutis Sirina as irgi turejau randa po cezario taizinok 3men tepliojau dermatix tepaliuku tai beveik nieko nesimato o contraktubex tai daktarai labai skeptiskai ziuri. dermatix kad ir brangesnis bet ilgam uztenka
Atsakyti
QUOTE(rikute32 @ 2008 09 12, 18:24)
Labutis Sirina as irgi turejau randa po cezario taizinok 3men tepliojau dermatix tepaliuku tai beveik nieko nesimato o contraktubex tai daktarai labai skeptiskai ziuri. dermatix kad ir brangesnis bet ilgam uztenka

Cezario pjūvis ir netepliojant beveik neįžiūrimas, nes yra natūralioje raukšlėje tongue.gif O randas ant skruosto, tai geriausiu atveju taps šviesesnis ir mikštesnis.

Mano dukra irgi turi randą po operacijos. Galvoju, kai sulauks pilnametystės, arba kai ims psichologiškai trukdyti - kreiptis į plastikos chirurgus. Bet žiūriu, kad niekas dar neturi patirties ax.gif (iš čia besilankančių, arba nerašo)
Atsakyti
Alavijo kremas su biciu pikiu - pasizymi antibakteriniu poveikiu, saugo nuo uzdegimu, skatina zaizdu gyjima, nuskausmina audinius, skatina lasteliu augima, biciu pikis - naturalus gamtos antibiotikas. Kremo sudetyje yra alantoino, kuris skatina lasteliu regeneracija, taip pradeda randas nykti. Turi dar ir kitu savybiu, taciau cia kalbam apie randus ir ju naikinima. Tikrai gelbsti smile.gif
Atsakyti
o kas gi cia per sildymas? mum po nudegimo jau 1,5 metu praejo, ar ne per velu bus? ir kur cia taip daro? musu tai seskines poliklinika...
aciu
Atsakyti
mus 6eimos daktarė siuntė pas reabilitologe tei ji skyrė - atrodo ultaragarsas vadinas:hm, bet daro ir privačios su tipo su tepa tepaliukas su vitaminu A ar E, nepamenu, bet kuo greičiAU PRADEDI TUOGERIAU, IR TOS PROCEDUROS NEGALIMA PADAUGINT KAIP MAN AIŠKINO, KAULIUKUS GALI RETINT sad.gif
Atsakyti
pas mus po sirdies operacijos yra randas po pazastim desinei pusei.tai mes kada buvom sanatorijoj tai po lempom kazkokiom svitinom tai zinokit pasviesejo randelis. nes pries tai buvo raudonas su violetiniu kazkas:rolleyes:
Atsakyti
QUOTE(džingute @ 2008 10 09, 16:21)
Alavijo kremas su biciu pikiu - pasizymi antibakteriniu poveikiu, saugo nuo uzdegimu, skatina zaizdu gyjima, nuskausmina audinius, skatina lasteliu augima, biciu pikis - naturalus gamtos antibiotikas. Kremo sudetyje yra alantoino, kuris skatina lasteliu regeneracija, taip pradeda randas nykti. Turi dar ir kitu savybiu, taciau cia kalbam apie randus ir ju naikinima. Tikrai gelbsti  smile.gif

O is kur gauti to kremo?


As savo sunui irgi tepu su dermatix kremu randus likusius po nudegimo. Bet po kol kas teigiamu pokyciu nepastebejau ( tepam apie menesi), randai pradejo kilti i pavirsiu, kieteti. Ziuresim kas bus toliau, bet mazai vilties turiu, kad jis pagelbetu. g.gif
Atsakyti
Dermatix man asmeniskai nuostabus vaistukas,mums padiejo randukas ne toks ryskus tikrai pasviesiejo aisku tept reikia ne men. o geru pora-tris as pirkau tubele 6g uz 50 lt tepiem geru pora men dar turiu jo labai mazai reikia ir uztenka labai ilgam aisku tik dar randukas kokio dydzio.. pas mus gal pora cm apie ta kontratubex is gydytojo girdiejau ne kokios nuomones,veliau ta pati patvirtino ir vaistinei
Atsakyti

Aš nuo striju tepuosi šį aliejuka Bio Oil, tačiau radau ne vieną straipsnį ,kad jis padeda kovoti su randais. Štai vienas is pvz.
Aprašymas angliškai.
Randas pradzioje:
user posted image
Po menesio:
user posted image
Dvieju men:
user posted image
Beveik 4men:
user posted image
Jei kam idomu, ar nesuprantat angliskai galeciau pabandyti padeti su info apdorojimu. Uzsisakinesiu sau, galiu ir dar kam prie to pacio uzsakyti.
Atsakyti
QUOTE(Juozelija @ 2006 09 06, 22:54)
Mano dukrytės skruostą įdrėskė kaimynų šuo. Kreipėmės į gydytojus, užsiuvo, dar paskiepijo. Vakar siūlės vietoj atsirado skaidri pūslelė. Man atrodo, kad didėja. Klausiau šeimos gydytojo, sakė, kad nieko baisaus. Reikia tepti tepalu. Gal kas bandėte Contrarubex (berods taip vadinasi)? Ar padėjo? Gal yra kokie liaudies meodai?

Mano drauge nuo rando kaip tik vartojo Contratubex jai padejo, bet tepe labai daznai.
siaip esu girdejus apie bioptron'o sviesos terapija ji labai veiksminga, bet labai jau brangi blush2.gif
Atsakyti
Mano sunus neseniai buvo akies virsutini voka prasikirtes, tai siuvo. siaip gerai uzgijo, bet noreciau kad kada visai pranyktu. Bet bijau,kad tepant i aki neisitrintu unsure.gif
Atsakyti
Prieš metus su trupučiu mano mergytė nusidegino karšta arbata. Po nudegimo liko randai, norėčiau kad šioje temoje atsilieptų mamos kurių vaikučiai turėjo panašių problemų, ir pasidalintu informacija kaip jos toliau gydė randus.
Atsakyti