Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 15:39)
nors ir nevairuoju tai nereiskia kad nieko neismanau

tai ką JūS čia veikiat PONIA blink.gif , temos pavadinimą dar kartą prašom paskaityti, aiškiai parašyta, kad v a i r u o j a n č i o s, o ne turinčioms bmw forumas skirtas 4u.gif

Merginos, sakau, neprasidėkim su visažinėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 02 06, 17:34)
tai ką JūS čia veikiat PONIA blink.gif , temos pavadinimą dar kartą prašom paskaityti, aiškiai parašyta, kad v a i r u o j a n č i o s, o ne turinčioms bmw forumas skirtas 4u.gif

Merginos, sakau, neprasidėkim su visažinėm  lotuliukas.gif



paliksiu jau jus ponios ramybej... biggrin.gif
bandykit vairuot tuos savo BMW... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 16:43)
paliksiu jau jus ponios ramybej...  biggrin.gif
bandykit vairuot tuos savo BMW...  lotuliukas.gif


thumbup.gif
Atsakyti
kas cia per diagnoze isvis, niekaip nesugalvoju biggrin.gif
atejau, kriuktelejau, nu gerai, jau eisiu.nu visko buna, pasitaiko, reikia turbut nustot stebetis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 06, 18:13)
kas cia per diagnoze isvis, niekaip nesugalvoju  biggrin.gif
atejau, kriuktelejau, nu gerai, jau eisiu.nu visko buna, pasitaiko, reikia turbut nustot stebetis  bigsmile.gif


tu matau jau 10 metu vairuoji ir labai tau patinka aiskint, man nera reikalo gincytis beprasmiskai
Atsakyti
Jooo....nelabai supratau prie ko cia tas issisokimas... unsure.gif neseniai girdejau,kad issilaike teises 77m vyras,ir labai abejoju,kad jis prilygs nors vienai cia vairuojanciu moteru...
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Ohoho kas čia dėjosi, kokios diskusijos užvirę buvo bigsmile.gif
Labai patiko "nevairuojančios visažinės" komentarai lotuliukas.gif
O jeigu tai jos "profesionalaus vairuotojo" vyro komentarai, tai iš vis tyliu. Jis gal vienas iš tų, kur labai "tolerantiški" lotuliukas.gif
Aš vairuoju 15 metų, turiu A,B,C kategorijas, o užklimpti žiemą, kai mūsų mašiniukų žemos pakabos, galiniai varomi, o galas labai lengvas - tai toli gražu nėra NEPROFESIONALUMAS biggrin.gif
Laikykitės mergytės, jau pavasaris atrtėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe @ 2010 02 07, 13:53)
Sveikos merginos  4u.gif
Ohoho kas čia dėjosi, kokios diskusijos užvirę buvo  bigsmile.gif
Labai patiko "nevairuojančios visažinės" komentarai  lotuliukas.gif
O jeigu tai jos "profesionalaus vairuotojo" vyro komentarai, tai iš vis tyliu. Jis gal vienas iš tų, kur labai "tolerantiški"  lotuliukas.gif
Aš vairuoju 15 metų, turiu A,B,C kategorijas, o užklimpti žiemą, kai mūsų mašiniukų žemos pakabos, galiniai varomi, o galas labai lengvas - tai toli gražu nėra NEPROFESIONALUMAS  biggrin.gif
Laikykitės mergytės, jau pavasaris atrtėja  4u.gif


kokius krovinius vezioji?
Atsakyti
vikce333, smagu, kad tau mūsų tėmelėje patiko ir užsibuvai, randi su kuo padiskutuoti biggrin.gif
Išduok paslaptį, ar nors teises turi mirksiukas.gif
Atsakyti
rosee, aš manau, kad į vikce333 žinutes reikia tiesiog žiurėti atlaidžiai. Kalba gili patirtis, kuri kaip supratau prie vairo sėdėjo 2 katus gyvenime ir tai su "profesionalu" savo vyru lotuliukas.gif
Man kažkaip visa tai labai panašu į tikrą lietuvišką nacionalinį bruožą lithuania.gif, skalbt svetimus skalbinius, apkalbinėt, tyčiotis ir visaip kaip kitaip įžeidinėti lotuliukas.gif
Aš manau, kad į jos žinutes tiesiog nebereikia kreipt dėmesio, nes kai mes su ja bendraujam, jai tai tiesiog ypatingai patinka erzinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 02 07, 20:21)
vikce333, smagu, kad tau mūsų tėmelėje patiko ir užsibuvai, randi su kuo padiskutuoti  biggrin.gif
Išduok paslaptį, ar nors teises turi  mirksiukas.gif



teises gali gaut 2 budais: issilaikyt arba nusipirkt.
todel nemanau, kad teisiu turejimas nereiskia, kad vairuot moki.

p.s. zinau ne viena zmogu, kurie nusipirko teises ir vairuot neismoko.
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 07, 20:36)
teises gali gaut 2 budais: issilaikyt arba nusipirkt.
todel nemanau, kad teisiu turejimas nereiskia, kad vairuot moki.

p.s. zinau ne viena zmogu, kurie nusipirko teises ir vairuot neismoko.

neatsakėte į klausimą g.gif
Atsakyti