Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 15:21)
ai nu tai tada aišku irnesakyk.gif nebekreipsiu dėmesio į tavo postus apie vairavimo subtilybes...

reik dar ir žinot, ką sakai...



labai gerai zinau ka sakau. jei nezinau tai tyliu, kas neaisku vyro paklausiu, o jis tai labai gerai ismano...
beje jei moketumet vaziuot tai nesiskustumet, kad neisvaziuojat.
Atsakyti
kas dar naujo?niekur dar nelindau siandien,gal jau kiek geriau kieme
vakar beje pati vienam vyriokui masina uzstumiau,kapstes kieme,ai sakau,nepasikuklinsiu,pasisiuliau padet lotuliukas.gif . showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 14:25)
labai gerai zinau ka sakau

beje jei moketumet vaziuot tai nesiskustumet, kad neisvaziuojat.


kai pavairuosi bent metelius kiekvieną dieną, kai dvi savaites iš eilės ryte iš pusnies išvažiuosi pati, tada galėsi aiškint kas bezdžionė, o kas vairuotoja bigsmile.gif

prašom neapibendrinti, gal viena ir pasiskundė, kitos patirtimi ir patarimais dalinasi...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 15:29)
kai pavairuosi bent metelius kiekvieną dieną, kai dvi savaites iš eilės ryte iš pusnies išvažiuosi pati, tada galėsi aiškint kas bezdžionė, o kas vairuotoja bigsmile.gif

prašom neapibendrinti, gal viena ir pasiskundė, kitos patirtimi ir patarimais dalinasi...



kad ir 10 metu vazinesi nereiskia kad busi geras vairuotojas
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 14:32)
kad ir 10 metu vazinesi nereiskia kad busi geras vairuotojas


toli gražu ne tau tai spręsti..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 15:34)
toli gražu ne tau tai spręsti..




cia nereikia spresti matosi ir taip.

nors ir nevairuoju tai nereiskia kad nieko neismanau
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 14:39)
nors ir nevairuoju tai nereiskia kad nieko neismanau


tema skirta vairuojančioms bmw, jeigu ką...
Atsakyti
10m.vairuodamas gal ir nebusi geru vairuotoju,bet tikrai busi geresniu nei apskritai nevairuodamas.aplink save susiziureti pirma reiketu.na o jei vyras cia sedi biggrin.gif nu tegu, ka jau, bet mano vyras pvz., tai SM su manim nesedi, turi kitu uzsiemimu nei su bobom mano vardu rasinetis, ka ir besakyt lotuliukas.gif matau gyvu pvz. daug "jaunavedybinio sindromo" tokio, nieko-praeis.eitum pyraga koki iskeptum, bent naudos butu

nesamones cia kalbi, atrodo neturi kur bendraut, kad cia kabi ir oru kemsi tema, kuriai net nepriklausai.
palieku viena, dalintis patirtimi su isivaizduojamom draugem bezdzionem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 06, 15:49)
10m.vairuodamas gal ir nebusi geru vairuotoju,bet tikrai busi geresniu nei apskritai nevairuodamas.aplink save susiziureti pirma reiketu.na o jei vyras cia sedi  biggrin.gif  nu tegu, ka jau, bet mano vyras pvz., tai SM su manim nesedi, turi kitu uzsiemimu nei su bobom mano vardu rasinetis, ka ir besakyt lotuliukas.gif  matau gyvu pvz. daug "jaunavedybinio sindromo" tokio, nieko-praeis.eitum pyraga koki iskeptum, bent naudos butu

nesamones cia kalbi, atrodo neturi kur bendraut, kad cia kabi ir oru kemsi tema, kuriai net nepriklausai.
palieku viena, dalintis patirtimi su isivaizduojamom draugem bezdzionem  lotuliukas.gif



eik ir kepk ta savo pyraga. biggrin.gif o jis salia nesedi, jis prie savo kompo sedi, o kas gali uzdrausti ir vyrui paskaityti meteriskiu pliurpalus, juk niekas. as vyriskus paskaitau ir niekas nedraudzia. o jei ne viskas daeina tai jau nebe mano bedos...

paklausyk kur noriu ten kalbu, kiek zinau laisvas portalas cia. jei reikes nueisiu i supertetis ir kalbesiu... neuzdrausi tu man nieko!!! neissivaizduoju jokiu draugiu jei ka...
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 15:49)
tema skirta vairuojančioms bmw, jeigu ką...



nu ir kas man dabar daryti? man dzin kam jis skirtas, man niekas neuzdraus komentuoti kur as noriu, gerbiamoji.
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 15:00)
nu ir kas man dabar daryti? man dzin kam jis skirtas, man niekas neuzdraus komentuoti kur as noriu, gerbiamoji.


bis.gif

aš tai neinu pas mezgėjas ir nepradedu aiškint, kaip megzti, kai pati virbalus mokykloj laikiau, nors galėčiau - juk tiek daug megztų daiktų turiu bigsmile.gif tai ir čia tas pats lotuliukas.gif tikiu, kad bet kurioj temoj turėtum ką pakomentuot, o jei nežinotum, ką pasakyt, vyro pasiklaustum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 16:06)
bis.gif

aš tai neinu pas mezgėjas ir nepradedu aiškint, kaip megzti, kai pati virbalus mokykloj laikiau, nors galėčiau - juk tiek daug megztų daiktų turiu bigsmile.gif tai ir čia tas pats lotuliukas.gif tikiu, kad bet kurioj temoj turėtum ką pakomentuot, o jei nežinotum, ką pasakyt, vyro pasiklaustum biggrin.gif

chi chi...
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 16:06)
bis.gif

aš tai neinu pas mezgėjas ir nepradedu aiškint, kaip megzti, kai pati virbalus mokykloj laikiau, nors galėčiau - juk tiek daug megztų daiktų turiu bigsmile.gif tai ir čia tas pats lotuliukas.gif tikiu, kad bet kurioj temoj turėtum ką pakomentuot, o jei nežinotum, ką pasakyt, vyro pasiklaustum biggrin.gif



zinau ka sakau jei ka. jei nezinociau tai nesakyciau... tau atrodo kad apie tai nieko neismanau, yra ka zinau labai gerai ir yra ko nezinau.
Atsakyti
Labas dienas, mergaites. 4u.gif Ogogo, kokios diskusijos cia vyksta. blink.gif Vakar kieme maciau, kaip 3 vyrai pasikabino ir niekaip neisvaziavo, nors irgi moka vairuoti, vairuoja ilgai ir t.t. Ir apskritai, kartais vyru tokiu zioplu pasitaiko, kad net juokas ima ziurint kaip parkuojasi ar isvazineja is kiemo. Keleta kaimynu turim, kurie nesugeba masinos normaliai pasistatyti prie bardiuro. doh.gif lotuliukas.gif O is sono sedint ir ziurint, visada viskas kitaip atrodo. rolleyes.gif Vakar buvau uzstrigusi as, nebepadejo ir siubavimas, nes po sniegu didziulis ledo sluoksnis. Padangos tiesiog praslydo, teko pasidarbuoti truputuka su smeliu... hihihi.gif
Atsakyti