Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(zuzla @ 2010 02 05, 21:55)
nežinau kaip jus, aš kai užklimpstu, pradedu suptis pirmyn atgal, pirmyn atgal... daugelyje atveju padeda blush2.gif aišku, nuokalnėj jau nieko nepadarysi...



duodi gazo ir pati iseina ant tiesaus vairo aisku.
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 00:00)
duodi gazo ir pati iseina ant tiesaus vairo aisku.


i siena atsiremk ir duok gazo, kad pati iseitu.gerus patarimus duodi.
pasiziurek kas kiemuose daros,dugnas net pasikabina,neimanoma pravaziuot.

---su tuo prakeiksmu gal kiek persistengiau 'ant karstuju',gera masina, nu bet ne toookiai ziemai tikrai.kaip karve tikra, pagrindinem gatvem tik vazinet doh.gif greiciau nutirptu ledkalniai visi ir pavasaris ateitu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 06 vasario 2010 - 01:57
QUOTE(maybe @ 2010 02 05, 22:52)
Nuokalnej ar ikalnej  g.gif  Man tai didelis skirtumas  rolleyes.gif


skirtumas tik tame, į kurią pusę važiuoji smile.gif

QUOTE(vikce333 @ 2010 02 05, 23:00)
duodi gazo ir pati iseina ant tiesaus vairo aisku.


taip taip lotuliukas.gif išeina, kur gi ne... pvz kieme į kitą mašiną išeina bigsmile.gif

QUOTE(etamo21 @ 2010 02 06, 01:53)
i siena atsiremk ir duok gazo, kad pati iseitu.gerus patarimus duodi.
pasiziurek kas kiemuose daros,dugnas net pasikabina,neimanoma pravaziuot.


drinks_cheers.gif man kieme supimas ir tepadeda, bet kartais ir kaimyno pagalbos prireikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe @ 2010 02 05, 23:52)
nežinau kaip jus, aš kai užklimpstu, pradedu suptis pirmyn atgal, pirmyn atgal... daugelyje atveju padeda  aišku, nuokalnėj jau nieko nepadarysi...

šįryt sėkmingai pritaikiau tavo patarimą, bet vistiek be pagalbos neapsiėjau.

QUOTE(Raganėlė @ 2010 02 05, 23:56)
nu sorry man geriau kastuvas su smeliu nei sie  blink.gif
lotuliukas.gif

o man bile stumia ir nereikia su ratais "buksuoti" lotuliukas.gif .

Buvau Senukuose, kažkokį kastuvą prigriebiau, na dėl visa ko ax.gif
Atvažiavau, niekaip prie namų negalėjau prisiparkuoti, tai vyrai visai išvarė iš aikštelės ir apsukę, atbula įvažiavę laisvai pastatė bigsmile.gif , ėt vyras ir lieka vyru biggrin.gif
Šiaip keliai švarūs, prie PC aikštelės nuvalytos, gtv. ne slidu, viskas normaliai.
Maximoje mašinų ambipurams 30proc.nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 02 06, 13:21)
šįryt sėkmingai pritaikiau tavo patarimą

vyrai visai išvarė iš aikštelės ir apsukę, atbula įvažiavę laisvai pastatė  bigsmile.gif , ėt vyras ir lieka vyru  biggrin.gif


čia mano patarimas, tik neteisingai pacituotas blush2.gif

na teisingai, pas bmw juk galas varomas smile.gif ir vyrija čia ne prie ko irnesakyk.gif

pas mus keliukas į kiemą grynas ledas, tai jei išsibegėjai, tai nuvažiuosi į kiemą, bet jei sustojai, tai viskas - amba doh.gif į priekį nevažiuoja... bet atgal - laisvai
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 06, 02:53)
i siena atsiremk ir duok gazo, kad pati iseitu.gerus patarimus duodi.
pasiziurek kas kiemuose daros,dugnas net pasikabina,neimanoma pravaziuot.

---su tuo prakeiksmu gal kiek persistengiau 'ant karstuju',gera masina, nu bet ne toookiai ziemai tikrai.kaip karve tikra, pagrindinem gatvem tik vazinet doh.gif greiciau nutirptu ledkalniai visi ir pavasaris ateitu  bigsmile.gif



na nezinau kaip mes isvaziuojam kai snieko iki keliu... ne veltui pasakyta, kad moteris uz vairo kaip bezdzione su granata smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 11:24)
skirtumas tik tame, į kurią pusę važiuoji smile.gif
taip taip lotuliukas.gif išeina, kur gi ne... pvz kieme į kitą mašiną išeina bigsmile.gif
drinks_cheers.gif man kieme supimas ir tepadeda, bet kartais ir kaimyno pagalbos prireikia biggrin.gif



na taip, kam padeda kam ne. viene panele pasikabino ant snieko, o mano vyras kazkaip jos ta BMW isvare ir niekur neatsitenke, ir nepadeda... jei yra zmoniu kurie nesugeba vairuot tai nereikia sest uz vairo...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 14:28)
čia mano patarimas, tik neteisingai pacituotas blush2.gif

geras patarimas thumbup.gif mirksiukas.gif
O pas mus ledas po sniegu, gilios vėžios.
Nu ne, dar į darbą nevažinėsiu, neturiu kantrybės.
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 13:35)
jei yra zmoniu kurie nesugeba vairuot tai nereikia sest uz vairo...


tai kaip supratau, pati nevairuoji, kad tokius komplimentus mum žeri? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 14:55)
tai kaip supratau, pati nevairuoji, kad tokius komplimentus mum žeri? bigsmile.gif


mhm, man irgi patinka tokie pareiskimai 'profu', bile tik pasakyt nesamone, nei macius nei girdejus kokios salygos kur vaziuojam. bezdzione su granata new_russian.gif
Atsakyti
Na štai, tėmelėje kai kas sumanė "garą nuleist" , gal nekreipiam dėmesio irnesakyk.gif , paprastai tos, kur daug rėkauja, pačios netikusios būna, tik savęs nemato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 02 06, 14:55)
tai kaip supratau, pati nevairuoji, kad tokius komplimentus mum žeri? bigsmile.gif



mane vyras visur vezioja smile.gif kuris ir zarsto komplimentus per mane biggrin.gif bet mokaus ir vaziavau su yariu ir su BMW. su BMW neimanoma pajudet is vietos nesurausus kelio, bent jau su musu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2010 02 06, 15:12)
Na štai, tėmelėje kai kas sumanė "garą nuleist" , gal nekreipiam dėmesio  irnesakyk.gif , paprastai tos, kur daug rėkauja, pačios netikusios būna, tik savęs nemato  biggrin.gif



labai gerai save matau, nesu ideali. nelaikau kitu zmoniu auksciau saves... tiesiog mano vyrui juokinga.... o juoktis sveika smile.gif
nera reikalo pykti, as tik sakau ka galvoju.
Papildyta:
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 06, 15:10)
mhm, man irgi patinka tokie pareiskimai 'profu', bile tik pasakyt nesamone, nei macius nei girdejus kokios salygos kur vaziuojam. bezdzione  su granata new_russian.gif



nesinervuokim, juk nervai groziui kenkia. o moteris turi ir nori but grazi smile.gif as te pasakiau posaki... nebutina gi jo priimt asmeniskai
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 02 06, 14:19)
mane vyras visur vezioja smile.gif

as tik sakau ka galvoju.


ai nu tai tada aišku irnesakyk.gif nebekreipsiu dėmesio į tavo postus apie vairavimo subtilybes...

reik dar ir žinot, ką sakai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 06 vasario 2010 - 14:23