Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(maybe @ 2010 02 05, 17:23)
Mano vyras man plytų į bagažinę pridėjo, nes galas labai lengvas, nors mašina ir galinga, tačiau kai pakaba žema ir tokie keliai... Padėjo  biggrin.gif
Mano mama juokėsi, sako reikėjo paprašyti, kad smėlio dėžę įdėtų ir kastuvą, tai nebaisu niekur tada būtų. Ir svoris ir naudinga  lotuliukas.gif


O smelio maisas bagazineje padeda, padeda biggrin.gif
Atsakyti
Aš šiandien vėl užklimpau doh.gif mūsų namas kiek tolėliau nuo pagrindinės gatvės ir keliai žinoma nenuvalyti. Vienos tokios vėžės pravažinėtos ir viskas. Jei priešais atvažiuoja ir reik prasilenkti, tai jau vienas turi "aukotis" ir brist i pusnis.

QUOTE(maybe @ 2010 02 05, 16:23)
labai "tolerantiški", t.y. visiškai man netrukdė pabandyti pačiai išvažiuoti, tik po gerų 20 min., kai jau tikriausiai nusibodo laukti, susiprotėjo stumtelti  lotuliukas.gif .


va cia tai "vyrai" thumbup.gif

Maybe, kiek laiko Tu vairuoji bemwuką? 4u.gif
Atsakyti
Bendrai - 5 metus, du metus - 5 klases ir jau 3 - trecios klases mirksiukas.gif
Ir sekancio irgi BMW noreciau, tik jau naujo modelio ax.gif
Atsakyti
prakeikiu tuos bemvus ziema, vasara tik vazinet jais, verdu net is pykcio, klimpstu, buksuoju, grrrrrrrrrrr sprogsiu doh.gif doh.gif greiciau nutirptu tie sniegai, visa zavesi ziema praranda i masina isedus blink.gif
Atsakyti
Tik nereikia taip ziauriai biggrin.gif
o tu smeliuko maiseli isidek ir kastuveli lotuliukas.gif
Ir grynu oru pakvepuosi ir pasimankstinsi ... biggrin.gif
Naudos daugiau negu zalos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiandien pažiūrėjau į mašinos kompą ir jis man parodė, kad vidurkis "valgymo" 12,9 l/100km blink.gif Nors visada būdavo apie 8 l. Vis per tuos užklimpimus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(maybe @ 2010 02 05, 19:00)
Bendrai - 5 metus, du metus - 5 klases ir jau 3 - trecios klases  mirksiukas.gif
Ir sekancio irgi BMW noreciau, tik jau naujo modelio  ax.gif


Tai jau visa fanė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 05, 19:23)
prakeikiu tuos bemvus ziema, vasara tik vazinet jais, verdu net is pykcio, klimpstu, buksuoju, grrrrrrrrrrr sprogsiu  doh.gif  doh.gif  greiciau nutirptu tie sniegai, visa zavesi ziema praranda i masina isedus  blink.gif



ismok vairuot pirma ir neklimsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe @ 2010 02 05, 17:05)
Mano masiniukas  4u.gif
user posted image

neper mazas tau tas BMW? lotuliukas.gif
Atsakyti
nežinau kaip jus, aš kai užklimpstu, pradedu suptis pirmyn atgal, pirmyn atgal... daugelyje atveju padeda blush2.gif aišku, nuokalnėj jau nieko nepadarysi...
Atsakyti
QUOTE(maybe @ 2010 02 05, 16:23)
Mano mama juokėsi, sako reikėjo paprašyti, kad smėlio dėžę įdėtų

gera mintis lotuliukas.gif ir dar pora vyrukų, kad pastumtų
user posted image
QUOTE(maybe @ 2010 02 05, 17:05)
Mano masiniukas  4u.gif

fainas thumbup.gif

QUOTE(etamo21 @ 2010 02 05, 19:23)
prakeikiu tuos bemvus ziema

nu čia dabar kas blink.gif , a pasiutot, užtenka, kiti keikia bmw ir vairuotojus lotuliukas.gif

Oi, nžn, nžn, kaip ryt reiks saviškį išsitraukt, o gal jau neberasiu blink.gif , geram rajone gyvenu lotuliukas.gif
Atsakyti
vikce333 oi tikrai ne per azas mirksiukas.gif
Pats tas moteriskas variantas, gal nuotraukyte mazoka g.gif
As turiu pilna komplektacija: tv, navigacija ir visa kt. ko man reikia 4u.gif
Papildyta:
Plius kuro sanaudos uzklimpus man patinka thumbup.gif 7,8 L thumbup.gif
Papildyta:
nežinau kaip jus, aš kai užklimpstu, pradedu suptis pirmyn atgal, pirmyn atgal... daugelyje atveju padeda aišku, nuokalnėj jau nieko nepadarysi...


Nuokalnej ar ikalnej g.gif Man tai didelis skirtumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 02 05, 22:46)
gera mintis  lotuliukas.gif  ir dar pora vyrukų, kad pastumtų
user posted image



nu sorry man geriau kastuvas su smeliu nei sie blink.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti