Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(lovely @ 2010 01 29, 20:03)
SOS vilnietes reikia pagalbos biggrin.gif
Pirmadieni ryte turiu butu Senajame ukmerges plente 4,vaziuojant nuo Panevezio krypties,sake sukti link Avizieniu ir lysti pro magistrale,o kur toliau---ten dar yra Lukoil degaline.Jei galit nupasakokit trumpai ax.gif


niznajka g.gif nevažinėju ten..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 29, 20:08)
niznajka g.gif nevažinėju ten..

Blogai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 29, 12:30)
Pikkolo, nu kokį čia BMW įkėlei  lens.gif  swoon.gif  wub.gif  biggrin.gif
Tęsiam pokalbį apie 520 E39 salono oro filtrą.
user posted imageuser posted image
1. Откройте капот.
2. Отведите зажимы вперед. Откройте крышку фильтра.
3. Выньте фильтрующий элемент.
4. Вставьте новый фильтрующий элемент.
5. Установите крышку, зафиксируйте зажимы.
6. Аналогичным образом замените фильтр на другой стороне.
7. Закройте капот.


neatrodo, kad būtų sudėtinga, gal ir pati sugebėčiau jį pasikeisti  g.gif Gal verta pabandyti, ar meistrams nuvaryti  unsure.gif  ?
Jei, kaip Raimis rašo, kad dėl užsikimšimo langai rasoja, tikrai keisiu.
Dėkui tau, Raimi  4u.gif

Radau googlėje  lotuliukas.gif
"Išeinu į kiemą – stovi bmw. Ne ant žoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi!!! Priejau ir apspjoviau – nekenčiu išsišokeliu! "

Butent situos paveiksliukus ir norejau ideti,tik baigesi tema... unsure.gif tikrai nesudetina pakeisti smile.gif beje,labai geras bajeriukas is google lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Primenu ir kartu nežinančiom pasakau, mūsų albumėlio slaptažodį supermama
[/quote]

Parasykit "zaliai" narei, kur tas albumiukas yra smile.gif aciu!
Atsakyti
[quote=double_cat,2010 01 30, 19:13]
Primenu ir kartu nežinančiom pasakau, mūsų albumėlio slaptažodį supermama
[/quote]

Parasykit "zaliai" narei, kur tas albumiukas yra smile.gif aciu!
[/quote]
Pirmame puslapyje yra ikeltas smile.gif
Atsakyti
Pavyko pasidairyti smile.gif
Po pasidairymo iskilo toks klausimas toms, kurios vairuoja 5tukus: ar jos neperdideles jums? Ar gerai jauciates uz ju vairo? Nes kai vazinejau su vyro e60 ar seniau su e39 man jie ziauriai buvo per dideli?
Perziurejau savo foto archyva ir pasirodo, kad masinas fotografuojame tik kai ruosiames jas parduoti biggrin.gif Taigi savosios foto idesiu siek tiek veliau wink.gif
Papildyta:


TO LOVELY: Masinytes navigacija sugedo? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo double_cat: 30 sausio 2010 - 23:02
QUOTE(double_cat @ 2010 01 30, 23:00)
Perziurejau savo foto archyva ir pasirodo, kad masinas fotografuojame tik kai ruosiames jas parduoti biggrin.gif


aš saviškę fotkinau ką tik nupirkta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(double_cat @ 2010 01 31, 00:00)
Po pasidairymo iskilo toks klausimas toms, kurios vairuoja 5tukus: ar jos neperdideles jums? Ar gerai jauciates uz ju vairo? Nes kai vazinejau su vyro e60 ar seniau su e39 man jie ziauriai buvo per dideli?

truputis laiko ir apsipratau su dydziu biggrin.gif
tik aplinkiniams keistai atrodau 164 ugiu ir 50 kg svoriu uz vairo, vyras ir dabar juokiasi kai pamato, sako vairuotojo reikia ieskot lotuliukas.gif

o jei rimtai, tai jau noriu normaliai vaziuot, nes nuo antradienio nevairuoju, vakar trumpam isriedejau tai nesamone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 31 sausio 2010 - 10:47
QUOTE(double_cat @ 2010 01 30, 23:00)
Pavyko pasidairyti smile.gif
Po pasidairymo iskilo toks klausimas toms, kurios vairuoja 5tukus: ar jos neperdideles jums? Ar gerai jauciates uz ju vairo? Nes kai vazinejau su vyro e60 ar seniau su e39 man jie ziauriai buvo per dideli?
Perziurejau savo foto archyva ir pasirodo, kad masinas fotografuojame tik kai ruosiames jas parduoti biggrin.gif Taigi savosios foto idesiu siek tiek veliau wink.gif
Papildyta:
TO LOVELY: Masinytes navigacija sugedo? sad.gif

Savo masinas nusifotografuojame tik isigytas, na o veliau jau kai reikia parduoti-atnaujini fotosesija biggrin.gif
Nesugedo navigacine, tik per sena versija ikelta verysad.gif Reikia naujesnes 2009metu.
Jau viska issiaiskinau,kas kur randasi biggrin.gif O,navigacine kartais linkusi ir pavesti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Raganėlė @ 2010 01 31, 10:46)
truputis laiko ir apsipratau su dydziu  biggrin.gif
tik aplinkiniams keistai atrodau 164 ugiu ir 50 kg svoriu uz vairo, vyras ir dabar juokiasi kai pamato, sako vairuotojo reikia ieskot  lotuliukas.gif

o jei rimtai, tai jau noriu normaliai vaziuot, nes nuo antradienio nevairuoju, vakar trumpam isriedejau tai nesamone

Ne ugyje ir svoryje esme,svarbiausia geras vairuotojas uz vairo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2010 01 30, 15:48)
Butent situos paveiksliukus ir norejau ideti

senas, bet geras bajeris lotuliukas.gif
Vakar buvo gražus oras, tai buvau prie savo "žvėriuko", pasitikrinau skysčius, užsipyliau kuro. Atsidarius salono filtrus, radau po apačia krūvą supuvusių lapų, išpurčiau. Reikės naujus filtrus vėliau įsidėti. Sako, kad Aleksoto turguje pigiausi, bet aš to nžn., šiaip buvau radusi googlėj - lygtais 84Lt tas malonumas doh.gif
Taigi, iš aikštelės lengvai išvažiavau, bet paskui, kai reikėjo pasistatyti, ratai užbuksavo, nei pirmyn, nei atgal, gesinėjo. Bet, matyt, pataikiau vairą pasukti ir išvažiavau biggrin.gif
Šiandien nebandžiau laimės važiuoti. Pagrindiniai keliai nuvalyti, bet aištelėse doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 02 01, 08:08)
Šiandien nebandžiau laimės važiuoti. Pagrindiniai keliai nuvalyti, bet aištelėse  doh.gif


aš kaip visada ratuota smile.gif bet jau eismo sąlygos doh.gif pas jus bent pagrindiniai keliai nuvalyti, pas mus nei vieno blink.gif negi per naktį tiek prisnigo, kad net sankryžoj startuot neįmanoma neprasisukus ratams, tik pradedi važiuot, o jau neša į šoną.. aš jau tyliu apie kuro sąnaudas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2010 01 29, 20:03)
Kas liecia jusu MB jie netokiu kliurku pridaro,tik savas greitai pamirsta,o moteriskiu klaidos giliai jiems i pasamone istringa.
Butinai vairuok,ryt sedi uz vairo ir pirmyn! mirksiukas.gif

Na vyras jau kiek atsileido, bet turbūt šaipysis iš manęs dar ilgai, arba kol pats nepadarys kokios nesąmonės. Dabar jau sako, kad dar aš nesu beviltiška, ir kad jis dar tiki, kad išmoksiu padoriai vairuot. Tik sakė, gaila, kad klaidos brangiai kainuoja.
O vairuot dabar neturiu ką, ir turbūt žiemą jau mažai vairuosiu. Bent jau į Vilnių tai tikrai nevešiu, teks laukti pavasario, o paskui neaišku ar ilgai reiks važinėt.
Ech.
Atsakyti