Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 08, 12:09)
turi omeny apskritai emulsinius vaskus, ar skysta emulsini? Nes su paprastu emulsiniu man morku kremas gavosi tvirtos konsistencijos, prie progos galesiu atvezti parodyti

Monica apie skysta emulsikli kalbejo..
Atsakyti
noriu labai pagirti Handmade balance face (gal nlb tiksliai pavadinima parasiau,nes dabar ne namie blush2.gif ) krema is KN, vis vargau su dehidratuota veido oda, o dabar thumbup.gif rekomenduoju, itariu kad pirksiu dideli kieki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 10 kovo 2010 - 10:00
QUOTE(Eveliina @ 2010 03 10, 10:59)
noriu labai pagirti Handmade balance face (gal nlb tiksliai pavadinima parasiau,nes dabar ne namie  blush2.gif ) krema is KN, vis vargau su dehidratuota veido oda, o dabar  thumbup.gif  rekomenduoju, itariu kad pirksiu dideli kieki 4u.gif


kas cia per kremas? bigsmile.gif gal galima placiau? tu ji gaminaisi? kokiai odai skirtas? 4u.gif ir patikslink pavadinima grizus namo, jei nesunku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 03 10, 11:06)
kas cia per kremas? bigsmile.gif gal galima placiau? tu ji gaminaisi? kokiai odai skirtas? 4u.gif  ir patikslink pavadinima grizus namo, jei nesunku 4u.gif

na cia tuos kremus KN pardavineja jau gatavus, na as prasiau misriai sausi odai, tai man toki rekomendavo 4u.gif http://www.handmaden...o...n=full&id=4 vat toks, dar sone paveiksliukas yra 4u.gif siaip as dar tik 4 diena naudoju blush2.gif , bet kolkas tikrai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 10 kovo 2010 - 10:14
QUOTE(Eveliina @ 2010 03 10, 11:12)
na cia tuos kremus KN pardavineja jau gatavus, na as prasiau misriai sausi odai, tai man toki rekomendavo  4u.gif http://www.handmaden...o...n=full&id=4 vat toks, dar sone paveiksliukas yra  4u.gif siaip as dar tik 4 diena naudoju  blush2.gif , bet kolkas tikrai patenkinta 4u.gif


kaip idomu, nemaciau dar tokiu, nors seniai KN ir bebuvau blush2.gif o tu Klaipedoj pirkai? ir dar rasei, kad tikriausiai pirksi didesni kieki, tai pradziai galima kazkoki meginuka isigyt ar kaip? 4u.gif ir kokia jo kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 10 kovo 2010 - 10:29
QUOTE(agnuta @ 2010 03 10, 11:27)
kaip idomu, nemaciau dar tokiu, nors seniai KN ir bebuvau blush2.gif o tu Klaipedoj pirkai? ir dar rasei, kad tikriausiai pirksi didesni kieki, tai pradziai galima kazkoki meginuka isigyt ar kaip? 4u.gif ir kokia jo kaina?


15 ml pirkau 24 lt kainavo,klaipėdoj.
Atsakyti
Eveliina, man atrodo, kad ne į tą temą užtaikei biggrin.gif Ten kur tu Klaipėdoje pirkai, nėra KN filialas, kur vien KN produkcija. Kiek pamenu, jie ten turi ir kitokios, įvairių firmų. Čia būtų tas pats, jei KN asortimentą matuotumėm pagal tai, ką Kaune siūlo koks Via Naturalis smile.gif

šitas kremas - bendros, o ne KN temos objektas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 08, 12:09)
oij ne, jis susigeria sekundziu greitumu, oda labai svelni, bet man, deja, idegio efekto nesuteikia  verysad.gif Siaip kremas tikrai fainas
turi omeny apskritai emulsinius vaskus, ar skysta emulsini? Nes su paprastu emulsiniu man morku kremas gavosi tvirtos konsistencijos, prie progos galesiu atvezti parodyti


Nepergyvenk, kad įdegio nesuteikė, nes jei nuo šaltalankių tas geltonumas bent jau man toks netikras gaunasi, vis tiek neatrodau įdegusi, greičiau kažką geltono ant veido užsitepusi blush2.gif
Ir dar klausimėlis - visus ingredientus KN pirkai, ar kažką ir AN?
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 03 10, 13:53)
Ir dar klausimėlis - visus ingredientus KN pirkai, ar kažką ir AN?

morku fitolis ir morku EA bei emulsinis vaskas is AN, visa kita is KN
Atsakyti
Man idomu, ar tikrai yra kokybinis skirtumas, perkant produktus is Kvapu namu ir is kitu panasiu parduotuviu? smile.gif Kokia Jusu nuomone? smile.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 10, 17:56)
morku fitolis ir morku EA bei emulsinis vaskas is AN, visa kita is KN

Atsakyti
Alieju kainos tikrai labai skiriasi, o kvapu namuose brangiai sakyciau.
Siandien ten maisiausi krema, cia Klaipedoj. Pirmas eco produktas bigsmile.gif
Skaiciau skaiciau cia jusu temas kelias savaite ir nutariau pereiti prie eco kosmetikos.
O ka maisiau, net nepamenu, nes greit isskubejau is ten, reikejo begt dar i viena vieta. Ersketuogiu alieju dar pirkau, nes mano oda issipletusiais kapiliarais, su spuogiukais truputi, tai sake ji tept viena - 1 karta i savaite.
Zadejau isgirta moli pirkt, bet kai pasake, kad 1 karta i savaite galima su juo, nebepirkau.
Gal jus pasakysit, su kuo plaunat veidukus?
Atsakyti
QUOTE(Gellyte @ 2010 03 10, 18:15)
Man idomu, ar tikrai yra kokybinis skirtumas, perkant produktus is Kvapu namu ir is kitu panasiu parduotuviu? smile.gif Kokia Jusu nuomone? smile.gif

as perku tik is KN ir AN, nes pazistu savininke, is kitu parduotuviu nelabai ax.gif
Kokybes esminiu skirtumu nepastebejau, greiciau tik kvapo ir spalvos skirtumus, kurie yra naturalus mirksiukas.gif
Atsakyti